Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ff89

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
7
Like
5
Πόντοι
0
Γνωμη για τη Lily; τη μικρη κοντη ξανθια; την εχει παρει κανενας πριβε; κανει τιποτα;
 

thodoris97

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό ακριβώς θέλει να μάθω και εγώ για την Λιλυ
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Like
790
Πόντοι
86
Γνωμη για τη Lily; τη μικρη κοντη ξανθια; την εχει παρει κανενας πριβε; κανει τιποτα;

Αυτό ακριβώς θέλει να μάθω και εγώ για την Λιλυ
Καλησπέρα τύποι. Παλιά δεν έκανε τίποτα ιδιαίτερο. 1 μαλακία στο μεγάλο πριβέ, δηλαδή κοροϊδία (δε ξέρω αν με έξτρα euro μέσα προχωρούσε σε κάτι παραπάνω όπως πολλές). Για τώρα δε γνωρίζω τι περιλαμβάνουν οι υπηρεσίες της, αλλά ρε μάγκες βάλτε της 1 ποτό και ρωτήστε τη για να μη φάτε φόλα (αυτό ισχύει πάντα). Εκτός αν θέλετε να μπείτε commando mode και αν δείτε ότι είναι φόλα να της προτείνετε κατευθείαν λεφτά στο χέρι για μπριζόλα. Φυσικά μπορεί να παρέτε τα @@ μου και να κλαίτε και τα αρχικά χρήματα που δώσατε για να μπείτε (αν σας ενδιαφέρει η "χασούρα")
 

thodoris97

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα τύποι. Παλιά δεν έκανε τίποτα ιδιαίτερο. 1 μαλακία στο μεγάλο πριβέ, δηλαδή κοροϊδία (δε ξέρω αν με έξτρα euro μέσα προχωρούσε σε κάτι παραπάνω όπως πολλές). Για τώρα δε γνωρίζω τι περιλαμβάνουν οι υπηρεσίες της, αλλά ρε μάγκες βάλτε της 1 ποτό και ρωτήστε τη για να μη φάτε φόλα (αυτό ισχύει πάντα). Εκτός αν θέλετε να μπείτε commando mode και αν δείτε ότι είναι φόλα να της προτείνετε κατευθείαν λεφτά στο χέρι για μπριζόλα. Φυσικά μπορεί να παρέτε τα @@ μου και να κλαίτε και τα αρχικά χρήματα που δώσατε για να μπείτε (αν σας ενδιαφέρει η "χασούρα")
Κατάλαβα το μεγάλο πριβε που είναι στα 80 ευρώ εννοείς;
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
532
Κριτικές
1
Like
1.003
Πόντοι
86
Δεν είναι και πολύ το Athens για αυτά τα hardcore που ψάχνετε. Ποτέ δεν ήταν. Άποψη μου βέβαια αλλά θα δυσκολευτείτε πολύ αν ψαχτειτε εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom