Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 686
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.581
Κριτικές
9
Like
2.218
Πόντοι
736
Τι νήμα ανοίξες; δεν βλέπω κάτι
Το έστειλαν στα αζήτητα δεύτερη φορά χωρίς λόγο. Λεπτομέρειες αν θες ρώτησε τη Διαχείριση (αν απαντήσουν σφύρα μου) εμένα παράτα με ήσυχο.
Αφού είναι προσωπικό γιατί με σταυρώνεις
Εσύ με συνεχίζεις να με παραθέτεις κι αφού είμαι προμότορας θες να έχουμε ραντεβού θανάτου στα μαρμαρένια αλώνια της Βαλύρας; :confused:
Οι διπλωματικές σχέσεις μεταξύ μας θα διακοπούν εκτός κι αν ξανανοίξεις την πρεσβεία στο τσαρδί :confused:


Αρκετά με τα εκτός θέματος σχόλια, εξαφανιζόλ....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.382
Πόντοι
2.816
Δεν είναι αντεπιχείρημα ότι είναι τίγκα στους straight γιατί εάν οι gay είναι (ακραίος αριθμός) 10% του πληθυσμού και ξάφνου στις εν λόγω παραλίες αποτελούν το 60-70-80-90%, κάτι δεν βγαίνει. Δεν αναφέρομαι σε παραλίες χαρακτηρισμενες κυρίως για gay. Οπότε το ερώτημα παραμένει.
Ρε τύπε η ηλικιακή ομάδα 18-25 είναι ένα συγκεκριμένο ποσοστό
Ας πούμε για τη συζήτηση 10%
Αν πας σε κλάμπ το Σάββατο
Η συγκεκριμένη ηλικιακή ομάδα θα είναι 90%

Ελπίζω να σε κάλυψα
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.581
Κριτικές
9
Like
2.218
Πόντοι
736
Kαι για να απαντήσω επί του θέματος, γυμνισμό δεν κάνω, αλλά μου αρέσει να με βλέπουν ξεβράκωτο (όπως κι αν είμαι) οι μικρότερες ηλικιακά των 30. Είναι κι αυτός ένας λόγος που γουστάρω κι αγκαλίτσες μαζί τους ώστε να τρίβονται επάνω μου νεανικότερα κορμιά :smitten:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.145
Like
45.369
Πόντοι
6.256
Kαι για να απαντήσω επί του θέματος, γυμνισμό δεν κάνω, αλλά μου αρέσει να με βλέπουν ξεβράκωτο (όπως κι αν είμαι) οι μικρότερες ηλικιακά των 30. Είναι κι αυτός ένας λόγος που γουστάρω κι αγκαλίτσες μαζί τους ώστε να τρίβονται επάνω μου νεανικότερα κορμιά :smitten:

Η ΝΤΟΥΝΤΑ ΤΟΥ ΝΤΟΥΝΤΑΡΑ​

ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΜΟΥΝΙΑ:rockon:

 

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
31
Like
66
Πόντοι
0
Ρε τύπε η ηλικιακή ομάδα 18-25 είναι ένα συγκεκριμένο ποσοστό
Ας πούμε για τη συζήτηση 10%
Αν πας σε κλάμπ το Σάββατο
Η συγκεκριμένη ηλικιακή ομάδα θα είναι 90%

Ελπίζω να σε κάλυψα
Δεν σε καταλαβαίνω. Τα κλαμπ απευθύνονται στους νέους, οπότε λογικό και αναμενόμενο αυτό που γράφεις. Οι παραλίες γυμνιστών δεν απευθύνονται σε γκεϊ αποκλειστικά, οπότε δεν είναι αναμενόμενο να αποτελούν σε αυτές την πλειονότητα, ενώ στον γενικό πληθυσμό είναι μειονότητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom