Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.296
Πόντοι
496
Μετά από αρκετά ποτά τη ρώτησα για φουλ πριβέ (γαμήσι) και μου είπε ότι δεν. Της πρότεινα +200 μου είπε όχι. Τη ρώτησα πόσα θέλει και είπε πάλι όχι. Αλλά μου είπε μπορούμε να συνεχίσουμε τα ποτά χαχαχα. Της εξήγησα ότι δεν έχω πρόβλημα να χαλάσω χρήμα σε "ποτά" αλλά επιβάλεται να συνδυάζεται με γαμησάκι μετά. Δεν έρχομαι στο στριπ για να πιάνω απλά κουβέντα με πουτάνες. Μου είπε ότι αν θέλω σεξ να πάω αλλού. Εκεί δε μπορούσα να πω κάτι μιας και ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ότι το στριπ δεν είναι μπουρδέλο/studio κλπ (άλλο θέμα συζήτησης αυτό όμως). Φυσικά σέβομαι τον τρόπο εργασίας της κάθε μιας, αλλά απλά δε μου κάνει.

Σωστός ο παίχτης.
Άρα τσάμπα μου περνάνε ιδέες.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Like
790
Πόντοι
86
ναι ναι! Πως μου τη δινουν αυτες που το παιζουν κυριες ρε πουστη μου :headbang:
Σαντορινουλα τωρα με κανα θειο
Ναι η αλήθεια είναι πως ένιωσα λίγο άσχημα που της πρότεινα γαμήσι επί πληρωμή. Τι την πέρασα? Για καμία πουτάνα? :confused::confused::confused:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Ναι η αλήθεια είναι πως ένιωσα λίγο άσχημα που της πρότεινα γαμήσι επί πληρωμή. Τι την πέρασα? Για καμία πουτάνα? :confused::confused::confused:
Ρωσιδα=πουτανα τελος! Ακριβη,φτηνη στα παπαρια μας
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.296
Πόντοι
496
Καλησπέρα συναγωνιστές
Το Σάββατο μετά από κλαμπ στον Πειραιά ειπαμε με την παρέα να πάμε από την όμορφη Συγγρου . Αποφασίσαμε να πάμε στο κινκυ . Η ωρα που φτάσαμε ηταν 5 το μαγαζί γεμάτο να είναι όλοι ορθοί και να μπαίνει και άλλος κόσμος και να μην μπορεί να δει .
(Να πω εδώ πάω 4 φορά σε στριπ για αυτό θέλω να φώτα σας )
Πήραμε μερικούς χώρους και μετά είδα μια κοπέλα που μου αρεσε την πηρα απλό χώρο μετά πιάσαμε την κουβέντα , μετά από αυτό πήγαμε και πριβέ αλλά δεν έκανε κάτι το ιδιετερο πέρα από το κλασικό προγραμμα , όμως μου έδωσε το ινστα .
Τώρα η ερώτηση μου είναι δεν έχει αποδεχτεί το αίτημα στέλνουμε μήνυμα ή φάγαμε φωλα ;

Να σε παίξει θέλει για να έχει στανταράκι πελάτη. Εσένα και άλλους τόσους.
Δηλαδή θέλει να σε ψήσει με σκοπό να πάς απο το μαγαζί και να της ζητήσεις ας πούμε το λόγο που δεν σου έχει αποδεχθεί το αίτημα φιλίας.
Μετά απο αυτό θα αρχίσει σιγά σιγά να ξεδιπλώνεται όσο εσύ θα δίνεις ποτά. Όταν αρχίσεις και μιλάς περί ανέμων εφόσον σου κάνει accept κανα βράδυ θα σου πετάξει, να πάς απο το μαγαζί να την δείς.
Λογικά θα έχει λίγη δουλειά θα ψάχνει σπόνσορα. Ο κυριότερος λόγος είταν είναι και θα είναι τα γιούρο, όσο γρηγορότερα το καταλάβεις τόσο καλύτερα.
Εφόσον είναι η τέταρτη φόρά που πάς σε στρίπ τρώς το παραμύθι πολύ εύκολα απο οποιαδήποτε εκεί. Δεν ξέρω αν το είπες και σε αυτήν και την ώθησες να σε παίξει.
 

madmadic

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε δύο φορές της έχω κάνει πρόταση την πήρα χορό την πρώτη φορά κ την δεύτερη την κερασα κ 2 ποτά κ μιλάγαμε κ είπε όχι στ 100 που είναι το διπλό πριβέ στ Άθενς..τώρα εάν το δίνει γ 200 η 500 δεν την ρώτησα ούτε μου είπε αυτή να ανεβάσω την τιμή μην μιλάτε λέτε και τα ξέρετε όλα..
το θεμα ειναι αν σταματησε η πηγε αλλου, εχω να υην δω πολυ καιρο
 

EMVIPI1

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Να σε παίξει θέλει για να έχει στανταράκι πελάτη. Εσένα και άλλους τόσους.
Δηλαδή θέλει να σε ψήσει με σκοπό να πάς απο το μαγαζί και να της ζητήσεις ας πούμε το λόγο που δεν σου έχει αποδεχθεί το αίτημα φιλίας.
Μετά απο αυτό θα αρχίσει σιγά σιγά να ξεδιπλώνεται όσο εσύ θα δίνεις ποτά. Όταν αρχίσεις και μιλάς περί ανέμων εφόσον σου κάνει accept κανα βράδυ θα σου πετάξει, να πάς απο το μαγαζί να την δείς.
Λογικά θα έχει λίγη δουλειά θα ψάχνει σπόνσορα. Ο κυριότερος λόγος είταν είναι και θα είναι τα γιούρο, όσο γρηγορότερα το καταλάβεις τόσο καλύτερα.
Εφόσον είναι η τέταρτη φόρά που πάς σε στρίπ τρώς το παραμύθι πολύ εύκολα απο οποιαδήποτε εκεί. Δεν ξέρω αν το είπες και σε αυτήν και την ώθησες να σε παίξει.
Καλά και εγώ αυτό φανταστικά ότι ψάχνει στανταρακι .
Αλλά δεν σκάω ένα καρό λεφτά είμαι επιφυλακτικός και παρότι είμαι νέος στο χώρο καταλαβαίνω όλα για το χρήμα ειναι .
Αλλά έτσι όπως τα έλεγε η ειναι πολύ καλή ηθοποιός ή εγώ πολύ μεγάλος χαυτης . (Επίσης δεν είπα ότι είμαι νέος )
 

EMVIPI1

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλά και εγώ αυτό φανταστικά ότι ψάχνει στανταρακι .
Αλλά δεν σκάω ένα καρό λεφτά είμαι επιφυλακτικός και παρότι είμαι νέος στο χώρο καταλαβαίνω όλα για το χρήμα ειναι .
Αλλά έτσι όπως τα έλεγε η ειναι πολύ καλή ηθοποιός ή εγώ πολύ μεγάλος χαυτης . (Επίσης δεν είπα ότι είμαι νέος )
Επίσης νομίζω το έχω με το λέγειν κύριος με κοπέλες από Ρώσο/Ουκρανία διότι την μιλαω την γλώσσα και τους πουλάω και το παπατζιλικη
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.296
Πόντοι
496
Επίσης νομίζω το έχω με το λέγειν κύριος με κοπέλες από Ρώσο/Ουκρανία διότι την μιλαω την γλώσσα και τους πουλάω και το παπατζιλικη

Άρα εφόσον καταλαβαίνεις και 5 πράγματα παραπάνω το βλέπουν διαφορετικά.
Δεν θα μπορούν να μιλάνε ελεύθερα μεταξύ τους η μπροστά σε άτομο που ίσως να καταλαβαίνει τι θέλουν να πούν.
Επιπλέον σε πολλές αρέσει που γνωρίζεις την γλώσσα και ας μην την γνωρίζεις καλά η τα βασικά αν πείς ότι σε ενδιαφέρει να μάθεις για να μιλάς ή για κάποιο μελοντικό ταξίδι δουλειάς-βόλτας,αυτό είναι στα θετικά.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.770
Κριτικές
11
Like
13.961
Πόντοι
3.246
Kριμα, γιατί ήταν θεομουνο, από τα καλύτερα βυζια που έχω πιάσει και απόλυτα φυσικό!
Η προσωπική μου στριπερ, εξίσου σημαντική και απαραίτητη όπως ο λογιστής, ο μηχανικός, ο κομμωτής μου κλπ.
Μακάρι να επιστρέψει αν και δεν το βλέπω λόγω της Ρωσοφοβιας και του αντιρωσισμου που μας έχουν επιβάλει.
Συμφωνω για την βυζαρα, αν και το τελευταιο καιρο ειχε παρει ψηλα τον αμανε μονο στο prive αφηνε να της τα πιασεις ,
ειχε και onlyfans αλλα αντι να πουλαει βυζαρες πουλαγε τα ποδια της :2funny:
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
έχει πάει κανείς τελευταία κινκυ?
Λέει τπτ?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Άρα συγγρου που λέει ρε παιδιά κάτι το ρόστερ??
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
532
Κριτικές
1
Like
1.003
Πόντοι
86
Άρα συγγρου που λέει ρε παιδιά κάτι το ρόστερ??
Εγώ λέω να παρατήσω τις απαιτήσεις για υψηλής ποιότητας ρόστερ και να αράξω Δευτέρα ή Τρίτη ή Τετάρτη που είναι άδειο και με απίστευτη ησυχία, στο dream girls bar. Μερικές εκεί μέσα ξηγιούνται και ευθέως, έχει απ' έξω και βρώμικο με λουκάνικο κοτόπουλο, καλά είναι.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
9
Like
1.688
Πόντοι
496
Εγώ λέω να παρατήσω τις απαιτήσεις για υψηλής ποιότητας ρόστερ και να αράξω Δευτέρα ή Τρίτη ή Τετάρτη που είναι άδειο και με απίστευτη ησυχία, στο dream girls bar. Μερικές εκεί μέσα ξηγιούνται και ευθέως, έχει απ' έξω και βρώμικο με λουκάνικο κοτόπουλο, καλά είναι.
την ιδια τακτικη λεω να ακολουθησω κι εγω, αλλα για φβι, μεσα στο ΠΣΚ
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Ναι αλλά έλεγες
Εγώ λέω να παρατήσω τις απαιτήσεις για υψηλής ποιότητας ρόστερ και να αράξω Δευτέρα ή Τρίτη ή Τετάρτη που είναι άδειο και με απίστευτη ησυχία, στο dream girls bar. Μερικές εκεί μέσα ξηγιούνται και ευθέως, έχει απ' έξω και βρώμικο με λουκάνικο κοτόπουλο, καλά είναι.
Καλά θα κανείς φίλε εγ
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Σήμερα η αύριο θα πάω για επιδρομή σε κάποιο ίδρυμα και μετά θα ενημερώσω.
Παρακαλώ πολύ προτείνετε μου κάποιο.
Προτιμώ κοπέλες από ανατολικό μπλοκ 20αρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom