Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 773K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nikza50

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
44
Πόντοι
0

jordieln

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ενα θα σου πω νομίζεις ότι είναι στον ένατο μήνα , καμία σχέση με τις φωτογραφίες.
Απο περιεργεια, τι τιμες παιζουν για αυτην? Και εκτος απο εμφανιση στο γαμησι πως ηταν καλη?
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
Τατιάνα - Studio Τρικάλων - Πύλης - Η ΘΕΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΆΣ - ΣΕΞΟΜΗΧΑΝΗ - ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ - Θα σας πω την αμαρτία μου, δεν μίλησα εδώ και 2 μέρες που ναι εδώ γιατί ήθελα να την χορτάσω πρώτος εγώ, αλλά δεν την χορταινεις την Τατιάνα με τίποτα, άλλες δύο μέρες θα είναι και θα κάνω το 4 στα 4 , αν έχετε χρήμα, φορτώστε και ορματε, τέτοια πλάσματα, τέτοιες όμορφες υπάρξεις δεν περνάνε εύκολα. Όμορφη μου Τατιάνα, είσαι ότι καλύτερο πέρασε....love you babe !!!
 

Συνημμένα

  • Eros-Larissa-studio-lady-Tatiana-178944-5-1.jpg
    Eros-Larissa-studio-lady-Tatiana-178944-5-1.jpg
    90,1 KB · Εμφανίσεις: 8

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
ΤΑΤΙΑΝΑ - 3η συνάντηση - Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ - Love You Πανέμορφη μου Τατιάνα , Θεϊκή Ύπαρξη , Ανεπανάληπτες Στιγμές στα Μαγικά σου Μονοπάτια.
 

Συνημμένα

  • Eros-Larissa-studio-lady-Tatiana-178944-2-2.jpg
    Eros-Larissa-studio-lady-Tatiana-178944-2-2.jpg
    91,2 KB · Εμφανίσεις: 19

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
87
Like
231
Πόντοι
20
Τατιάνα : Επίσκεψη σήμερα η κοπέλα είναι πολύ δυνατή στο δωμάτιο ανταποκρίνεται πλήρως χωρίς τρώει χρόνο και νιώθεις σαν να είναι η κοπέλα σου , συνιστάται χωρίς αμφιβολία
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
842
Like
2.622
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΤΑΙΝΊΑ ΘΑ είναι για άλλες δύο μέρες Δευτέρα 20.05 και την τρίτη 21.05.
1000038672.jpg
1000033564.jpg
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
87
Like
231
Πόντοι
20
Πάρε βιταμίνες θα σου χρειαστούν για όλη την εβδομάδα :2funny::kiss-mark:
Να υποθέσω από το υπονοούμενο κάτι καλό μας ετοιμάζεις θα μας τρελάνεις Anzela με τα κορίτσια σού ,οπότε αναμένουμε με υπομονή :dancing::dancing:.Αν είναι αυτή που σκέφτομαι φεύγω για πρακτορείο ΠΡΟΠΟ μετα:grin::grin:
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
1.343
Πόντοι
481
Πέρασμα σήμερα με την Τατιάνα του Πύλης. Άλλη μια πολύ δυνατή επιλογή. Ωραίο σώμα, πρόσωπο άκρως συμπαθητικό και μες το δωμάτιο άνετη, με καλά στησίματα και χωρίς να σου δείχνει οτι βιάζεται ή να δυσανασχετεί κάπου. Πήρα 69 και ήτανε απόλαυση.

Το Καρδίτσης ήτανε κλειστό. Μάλλον γίνεται αλλαγή της φρουράς. Κι ήθελα να τη δω τη Dina που φέρανε. Λαρίσης δεν ξαναπατάω. Εκτός αν επιβεβαιωμένα βγει κάποιος και πει πως δε θα πετύχω τη Βαρβάρα.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
Πέρασμα σήμερα με την Τατιάνα του Πύλης. Άλλη μια πολύ δυνατή επιλογή. Ωραίο σώμα, πρόσωπο άκρως συμπαθητικό και μες το δωμάτιο άνετη, με καλά στησίματα και χωρίς να σου δείχνει οτι βιάζεται ή να δυσανασχετεί κάπου. Πήρα 69 και ήτανε απόλαυση.

Το Καρδίτσης ήτανε κλειστό. Μάλλον γίνεται αλλαγή της φρουράς. Κι ήθελα να τη δω τη Dina που φέρανε. Λαρίσης δεν ξαναπατάω. Εκτός αν επιβεβαιωμένα βγει κάποιος και πει πως δε θα πετύχω τη Βαρβάρα.
...καλά από Λαρίσης όπως είναι ο εξωτερικός χώρος εκεί, ντόπιος αν είναι δεν πατάει, το είχαν ανοιχτό δίπλα απ' το κινέζικο παρκάρες εκεί και έμπαινες από την πίσω πόρτα, ο πονηρός ο Κινέζος το κλείσε με γυψοσανίδες μάλλον το νοίκιασε και αυτό, έτσι όπως είναι φάτσα κάρτα αν πας με το φως της ημέρας έχεις βγει στο κοινό ανακοινωθέν, εκεί αυτός κάτι πρέπει να κάνει για κάλυψη απόκρυψη που λέγαμε και στο στρατό....χαχαχα
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
87
Like
231
Πόντοι
20
Τελικά η σκέψη μου επαλιθευτεικε σήμερα είμαι για Μαργαρίτα και μετά πάω να ρίξω και κανένα τζόκερ :rockon::rockon:
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
87
Like
231
Πόντοι
20
Μαργαρίτα

Кохання, любов

αγκαλιστηκαμε στο σαλόνι μπροστα στην υπηρεσία χουφτωσα το κολαρακι της και της ειπα θα περασω. Φρεσκαριστικα ηλθε και η Μαργαριτα αγκαλιες και μπαλαμουτι στο ορθιο
ρουφηξα τα βυζακια της και τις καυλερες ρωγες έβγαλα το εσωρουχο της και
την ξαπλώσα και άρχισα να ταξιδεύω στο κορμάκι της και εκανα ένα εξωτερικό γλυφομουνι ανταποκριθηκε άρχισε το τρεμουλιασμα της λεκανης της , μου πίεζε το κεφαλι μου στο μοσχομυριστο μουνι της εδειχνε να το απολαμβάνει καθώς είχε κλείσει τα μάτια και αναστέναζε άρχισε να ανάβει σιγά-σιγά γύρισε μόνη της στα τέσσερα στήθηκε αρκετά καλά, τούρλωσε το κολαρακι της τέντωσε τα χέρια της και τράβαγε τα σεντόνια όσο εγώ ανέβαζα στροφές έσπρωχνε το κολαρακι της και τον κάρφωνε πάνω μου
είχαμε ιδρώσει ώσπου μας βρήκε το τέλος.
Η Μαργαρίτα καθησε ξαπλωμενη διπλα μου βαριανασενε και εκανε αερα με τα χερια της
Αναψα, με αναψες μου ελεγε κάτσαμε και τα ειπαμε για αρκετη ωρα είναι ενα ηφαίστειο που ξυπνά
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
66
Like
208
Πόντοι
20
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ από αύριο, Τετάρτη 22.05 θά είναι η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ
1000038632.jpg
1000038636.jpg
1000038634.jpg
Οτι και να πεις ειναι λιγο για την υπεροχη αυτη κοπελα. Καλη καρδια, χαρακτηρας, ξερει να σε κερδιζει. Να ειναι καλα να την χαιρομαστε.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
1.343
Πόντοι
481
Στο Καρδίτσης η Εύα είναι ο ορισμός της ξεπετας. Να μην πω φόλα γιατί αν μη τι άλλο έκανε μια προσπάθεια για πίπα. Κατά τα άλλα βαριεστημενη τελείως, με έκανε να νιώθω ανεπιθύμητος. Στα τέσσερα ταχαμ πονούσε, στον ιεραπόστολο απλά στήθηκε και έκανε ένα μονότονο εντελώς ντεκαβλε μούγκρισμα το οποίο μάλιστα καταλάβαινες ότι είναι βαρεμαρας. Μετά μου λέει έλα να το παίξουμε να τελειώσεις. Τι να παίξουμε; Εμένα σχεδόν μου είχε μαραθεί. Αγαρμπα βαρουσε μαλακια με το προφυλακτικό. Δε θα εχυνα ούτε σε πέντε μέρες. Όχι 30. Ούτε δέκα ευρώ δεν είναι να δώσετε.

Ευτυχώς μετά πέρασα με τη Μαργαρίτα! Τι να πω για αυτή την κοπέλα; Σήμερα πήρα πρόγραμμα 69 όπου το απόλαυσα ως εκεί που δεν πήγαινε. Στον ιεραπόστολο έκανε τέτοιο στήσιμο, σα να σε παρακαλούσε να δώσεις πόνο. Άντεξα και στα τέσσερα, όπου έσπρωχνε μανιωδώς προς τα πίσω. Μάλιστα στο τέλος όχι απλά δεν έφυγε τρέχοντας αλλά έκατσε και κάνα δυο λεπτά ξαπλωμένη δίπλα μου. Προσωπικά από κοπελες των εδώ στούντιο δε θυμάμαι καμία να κάνει όσα η Μαργαρίτα και με τέτοια συνέπεια. Εδώ μιλάμε κάθε φορά είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Οπότε πραγματικά η κοπέλα είναι για ραντεβού μιας ώρας και μου έσωσε το ναυάγιο του προηγούμενου περάσματος με την Εύα
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
87
Like
231
Πόντοι
20
Στο Καρδίτσης η Εύα είναι ο ορισμός της ξεπετας. Να μην πω φόλα γιατί αν μη τι άλλο έκανε μια προσπάθεια για πίπα. Κατά τα άλλα βαριεστημενη τελείως, με έκανε να νιώθω ανεπιθύμητος. Στα τέσσερα ταχαμ πονούσε, στον ιεραπόστολο απλά στήθηκε και έκανε ένα μονότονο εντελώς ντεκαβλε μούγκρισμα το οποίο μάλιστα καταλάβαινες ότι είναι βαρεμαρας. Μετά μου λέει έλα να το παίξουμε να τελειώσεις. Τι να παίξουμε; Εμένα σχεδόν μου είχε μαραθεί. Αγαρμπα βαρουσε μαλακια με το προφυλακτικό. Δε θα εχυνα ούτε σε πέντε μέρες. Όχι 30. Ούτε δέκα ευρώ δεν είναι να δώσετε.

Ευτυχώς μετά πέρασα με τη Μαργαρίτα! Τι να πω για αυτή την κοπέλα; Σήμερα πήρα πρόγραμμα 69 όπου το απόλαυσα ως εκεί που δεν πήγαινε. Στον ιεραπόστολο έκανε τέτοιο στήσιμο, σα να σε παρακαλούσε να δώσεις πόνο. Άντεξα και στα τέσσερα, όπου έσπρωχνε μανιωδώς προς τα πίσω. Μάλιστα στο τέλος όχι απλά δεν έφυγε τρέχοντας αλλά έκατσε και κάνα δυο λεπτά ξαπλωμένη δίπλα μου. Προσωπικά από κοπελες των εδώ στούντιο δε θυμάμαι καμία να κάνει όσα η Μαργαρίτα και με τέτοια συνέπεια. Εδώ μιλάμε κάθε φορά είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Οπότε πραγματικά η κοπέλα είναι για ραντεβού μιας ώρας και μου έσωσε το ναυάγιο του προηγούμενου περάσματος με την Εύα
Φίλε όπως τα λες είναι με τη Μαργαρίτα όσο ποίο πολύ σε γνωρίζει και τις φέρεσαι ωραία τόσο ποίο πολύ δίνεται και σε προσέχει για να περάσεις καλά .Απίστευτη κοπέλα υπέροχος χαρακτήρας , μας προσέχει γι'αυτό και εμείς τη αγαπάμε :kiss-mark::kiss-mark:. Καί προσπαθούμε να την δούμε όσο μπορούμε ποίο πολλές φορές, εγώ προσωπικά όταν ήταν Λάρισα έκανα έξτρα χιλιόμετρα για να την συναντήσω δεν το πίστευε όταν με είδε και το εκτίμησε .Ми любимо Маргаритa
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.121
Πόντοι
8.535
Στο Καρδίτσης η Εύα είναι ο ορισμός της ξεπετας. Να μην πω φόλα γιατί αν μη τι άλλο έκανε μια προσπάθεια για πίπα. Κατά τα άλλα βαριεστημενη τελείως, με έκανε να νιώθω ανεπιθύμητος. Στα τέσσερα ταχαμ πονούσε, στον ιεραπόστολο απλά στήθηκε και έκανε ένα μονότονο εντελώς ντεκαβλε μούγκρισμα το οποίο μάλιστα καταλάβαινες ότι είναι βαρεμαρας. Μετά μου λέει έλα να το παίξουμε να τελειώσεις. Τι να παίξουμε; Εμένα σχεδόν μου είχε μαραθεί. Αγαρμπα βαρουσε μαλακια με το προφυλακτικό. Δε θα εχυνα ούτε σε πέντε μέρες. Όχι 30. Ούτε δέκα ευρώ δεν είναι να δώσετε.

Ευτυχώς μετά πέρασα με τη Μαργαρίτα! Τι να πω για αυτή την κοπέλα; Σήμερα πήρα πρόγραμμα 69 όπου το απόλαυσα ως εκεί που δεν πήγαινε. Στον ιεραπόστολο έκανε τέτοιο στήσιμο, σα να σε παρακαλούσε να δώσεις πόνο. Άντεξα και στα τέσσερα, όπου έσπρωχνε μανιωδώς προς τα πίσω. Μάλιστα στο τέλος όχι απλά δεν έφυγε τρέχοντας αλλά έκατσε και κάνα δυο λεπτά ξαπλωμένη δίπλα μου. Προσωπικά από κοπελες των εδώ στούντιο δε θυμάμαι καμία να κάνει όσα η Μαργαρίτα και με τέτοια συνέπεια. Εδώ μιλάμε κάθε φορά είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Οπότε πραγματικά η κοπέλα είναι για ραντεβού μιας ώρας και μου έσωσε το ναυάγιο του προηγούμενου περάσματος με την Εύα
κριμα τα λεφτα ρε συ....ντροπη να επιμενουν ακομη σε φολες.
στο φεις βεβαια εχουν φωτο μιας ξανθιας μιλφ με ονομα Λιζα,μαλλον δεν ισχυει?
τεσπα,Μαργαριτα ειναι οντως δυναμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom