Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Για αυτήν εδώ ξέρουμε κάτι?
Μέχρι τώρα δεν ήταν Αθήνα.
Συνήθως είναι Βόλο, πολύ πιο παχιά απ ότι στις φωτογραφίες κι απατεώνας.. είχε βάλει αγγελία με φωτογραφίες μιας κοκκινομάλλας κι όταν πήγα εκεί μου είπε ότι απουσιάζει και της είχε αφήσει το κινητό της και ότι θα περασω ωραια μαζι της κι αλλα τετοια... εφυγα άρον άρον

χαχαχά, ρε τη Φίφη, μα όνομα κι αυτό ρε φίλε...
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
Άλλαξε όνομα αλλά οι υπηρεσίες έμειναν οι ίδιες. Επαναδημοσιεύω για τους συναγωνιστές.




Καλησπέρα στην παρέα, μετά την καραντίνα είπα να γράψω την εμπειρία μου με την Lariss, Arabic Trans (00306948518860).


Ας ξεκινήσω με τη διαπίστωση ότι δεν της αρέσει αυτό που κάνει και αυτό έχει αντίκτυπο στη συμπεριφορά της, η οποία είναι απαράδεκτη. Η κοπέλα είναι όμορφη, ψηλή (1,80) με ωραίο σώμα και ωραίο μικρό στήθος. Εδω δυστυχώς όμως σταματάν τα θετικά. Να πω ότι η συνεννόηση ήταν εύκολη (μιλάει καλά Αγγλικά) και έγινε μέσω viber.


Το διαμέρισμα τρισάθλιο, στις εργατικές κατοικίες της Καλαμαριάς.

Μου ζήτησε να φέρω καπότες.

Μου άνοιξε την πόρτα φορώντας ένα μπουρνούζι. Λίγο smalltalk και ξαπλώνουμε σε ενα μονό κρεβάτι.

Το εργαλείο της είναι όσο ο αντίχειρας μου, και σε μήκος και σε πλάτος (σε ημί-σηκωμένη κατάσταση).

Δεν της σηκωνόταν καλά.

Δεν φιλάει.

Με το ζόρι κάνει τσιμπούκι. Αφού πρώτα μου είπε να μη τη χύσω στο στόμα (δεν τον είχε πάρει ακόμα στο στόμα), τον πήρε στο στόμα και άρχισε κάτι που έμοιαζε με τσιμπούκι. Κάθε 15 δευτερόλεπτα σταματούσε και σκούπιζε το στόμα της με ενα χαρτομάντιλο.

Όταν της σηκώθηκε λίγο (ημί-σηκωμένη), γυρνάει μετά από 10 δευτερόλεπτα και μου λέει ότι έχυσε. Φταίνε οι ορμόνες...μου είπε.

Την βάζω στα τέσσερα για να την γαμήσω και κρατούσε τον πούτσο με το ένα χέρι για να μη την σκίσω.

Για να τελειώνω το μαρτύριο, την έβαλα να μου γλείφει τα αρχίδια για να χύσω με μαλακία (και αυτό με το ζόρι το έκανε).

Με το που πάω να χύσω, βάζω το χέρι της να μου τραβήξει μαλακία και μου τον έπεξε λες και ήθελε να βγάλει ketchup απο το μπουκάλι. Καθώς έχυνα, τον είχε αφήσει ήδη και είχε πάρει το χαρτί για να μου το δώσει άρον άρον.



Το κόστος αυτής της αξέχαστης συνεύρεσης στα 70 EURO.

Τα συμπεράσματα δικά σας για αυτό το μπουμπούκι!



 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλησπερα.....εχουμε πληροφοριες για την αγγελια?


αν γραφω σε λαθος topic...sorry
μια χαρα σε σωστό τοπικ γραφεις... ειναι κροσσακι με ωραιο κορμι, μετριο προσωπο, εχει διαμερισμα στον Λυκαβηττο,προτιμα τον παθητικο ρολο, δεν βιαζεται, ειναι καυλιαρα κι εμενα μου ειχε ζητησει 50 ευρω
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Συμφωνώ με γλυκομούτσουνο αλλά πρέπει να έχει μετακομίσει.
 

Alex.pr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.097
Πόντοι
201
Πραγματική κατάντια το νέο φόρουμ και κατά συνέπεια και η κατηγορία με trans. Υπάρχουν μέρες που περνάει 24ωρο με μόνο 1 και 2 ποστ στη τρανς κατηγορία.
δυστυχώς η μεγάλη αυτή αλλαγή έκανε πολλά ενεργά μέλη να το παρατήσουν. Μέλη τα οποία τα εμπιστευόσουν με κλειστά μάτια.
Πολύ κρίμα πραγματικά.
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Πραγματική κατάντια το νέο φόρουμ και κατά συνέπεια και η κατηγορία με trans. Υπάρχουν μέρες που περνάει 24ωρο με μόνο 1 και 2 ποστ στη τρανς κατηγορία.
δυστυχώς η μεγάλη αυτή αλλαγή έκανε πολλά ενεργά μέλη να το παρατήσουν. Μέλη τα οποία τα εμπιστευόσουν με κλειστά μάτια.
Πολύ κρίμα πραγματικά.

Έχεις ένα δίκιο σε αυτό που λες αλλά μήπως φταίει και η στασιμότητα σε νέα κορίτσια ή έλλειψη καλών (νέων) υπηρεσιών;;; Μήπως ο Κόβιντ και η έλειψη χρηματων οδηγεί σε λιγότερες καταδρομικές οπότε τι να γράψει κάποιος;; Για τα στανταράκια;;
Στο μεταξύ,λίγοι προσφέρουν ενημέρωση!! Οι περισσότεροι "ψαρεύουν" πληροφορίες και μόλις κάνουν επίσκεψη...μούγγα!!
Εγώ κάνω σπάνιες επισκέψεις και όταν κάνω,ενημερώνω!!!
η αν μάθω κάτι τηλεφωνικά.
Εχεις δίκιο πάντως πως τα "νέα" πάσχουν.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Πραγματική κατάντια το νέο φόρουμ και κατά συνέπεια και η κατηγορία με trans. Υπάρχουν μέρες που περνάει 24ωρο με μόνο 1 και 2 ποστ στη τρανς κατηγορία.
δυστυχώς η μεγάλη αυτή αλλαγή έκανε πολλά ενεργά μέλη να το παρατήσουν. Μέλη τα οποία τα εμπιστευόσουν με κλειστά μάτια.
Πολύ κρίμα πραγματικά.

Δυστυχώς κι εμένα με έχει κουράσει η νέα μορφή του σαιτ...
Προσπαθώ να ακολουθήσω την φάση αλλά... τες πα θα δείξει
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Δεν ειναι η νεα μορφη του site,καλυτερη χειροτερη σε μερικες μερες την εχει συνηθισει.Ειναι οτι δεν υπαρχει κατι νεο,κατι ουσιαστικα νεο και οτι και ο χωρος αυτος εχει βαλτωσει.Ακομα και οι ιδιες βαριουνται να κανουν αυτο-promotion.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Ναι, δεν είναι η νέα μορφή του σάιτ, που εντάξει έχει κάποια προβληματάκια, αλλά την συνηθίζεις, δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Κυρίως είναι ότι δεν αλλάζει το τοπίο, δεν υπάρχει κάτι νέο σε γενικές γραμμές, και είναι και ο γαμοκόβιντ που σε βάζει σε σκέψεις αν πρέπει να πας.

Btw, αν ξέρεις κανείς κάτι ή έχει πάει σ' αυτήν: , ας μας πει δυό λόγια, εδώ ή σε pm. Που την πήρα αναγνωριστικά τηλ μου είπε ότι είναι Πλ. Βικτωρίας, στα 60.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Πήξαμε στις Κουβανέζες ρε φίλε..
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Ναι, δεν είναι η νέα μορφή του σάιτ, που εντάξει έχει κάποια προβληματάκια, αλλά την συνηθίζεις, δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Κυρίως είναι ότι δεν αλλάζει το τοπίο, δεν υπάρχει κάτι νέο σε γενικές γραμμές, και είναι και ο γαμοκόβιντ που σε βάζει σε σκέψεις αν πρέπει να πας.

Btw, αν ξέρεις κανείς κάτι ή έχει πάει σ' αυτήν: , ας μας πει δυό λόγια, εδώ ή σε pm. Που την πήρα αναγνωριστικά τηλ μου είπε ότι είναι Πλ. Βικτωρίας, στα 60.

αβυζο ειναι γιατι δεν φαινετε κατι απο βυζι....
 

giannis(6)

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2020
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ναι, δεν είναι η νέα μορφή του σάιτ, που εντάξει έχει κάποια προβληματάκια, αλλά την συνηθίζεις, δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Κυρίως είναι ότι δεν αλλάζει το τοπίο, δεν υπάρχει κάτι νέο σε γενικές γραμμές, και είναι και ο γαμοκόβιντ που σε βάζει σε σκέψεις αν πρέπει να πας.

Btw, αν ξέρεις κανείς κάτι ή έχει πάει σ' αυτήν: , ας μας πει δυό λόγια, εδώ ή σε pm. Που την πήρα αναγνωριστικά τηλ μου είπε ότι είναι Πλ. Βικτωρίας, στα 60.

Κόψτε τις μαλακιες και με αυτά που γίνονται εκεί έξω μη το σκέφτεστε καν να πάτε. Δεν ξέρετε τι βρώμιακουβαλάει η καθεμία τους. Έλεος δηλ. Τι άλλο πρέπει να γίνει;
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Ναι, δεν είναι η νέα μορφή του σάιτ, που εντάξει έχει κάποια προβληματάκια, αλλά την συνηθίζεις, δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Κυρίως είναι ότι δεν αλλάζει το τοπίο, δεν υπάρχει κάτι νέο σε γενικές γραμμές, και είναι και ο γαμοκόβιντ που σε βάζει σε σκέψεις αν πρέπει να πας.

Btw, αν ξέρεις κανείς κάτι ή έχει πάει σ' αυτήν: , ας μας πει δυό λόγια, εδώ ή σε pm. Που την πήρα αναγνωριστικά τηλ μου είπε ότι είναι Πλ. Βικτωρίας, στα 60.

Κόψτε τις μαλακιες και με αυτά που γίνονται εκεί έξω μη το σκέφτεστε καν να πάτε. Δεν ξέρετε τι βρώμιακουβαλάει η καθεμία τους. Έλεος δηλ. Τι άλλο πρέπει να γίνει;

Αδερφέ δε ξέρω πώς θα τη βγάλουμε. Προσωπικά δεν είμαι σε σχέση αυτόν τον καιρό οπότε δεν έχω κάτι να χώσω, είχα κόψει και τις καταδρομικές κοντά στο δίμηνο τώρα και ήρθε στα καπάκια το lockdown. Βαράει κατακούτελα.
 

giannis(6)

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2020
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ναι, δεν είναι η νέα μορφή του σάιτ, που εντάξει έχει κάποια προβληματάκια, αλλά την συνηθίζεις, δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Κυρίως είναι ότι δεν αλλάζει το τοπίο, δεν υπάρχει κάτι νέο σε γενικές γραμμές, και είναι και ο γαμοκόβιντ που σε βάζει σε σκέψεις αν πρέπει να πας.

Btw, αν ξέρεις κανείς κάτι ή έχει πάει σ' αυτήν: , ας μας πει δυό λόγια, εδώ ή σε pm. Που την πήρα αναγνωριστικά τηλ μου είπε ότι είναι Πλ. Βικτωρίας, στα 60.

Κόψτε τις μαλακιες και με αυτά που γίνονται εκεί έξω μη το σκέφτεστε καν να πάτε. Δεν ξέρετε τι βρώμιακουβαλάει η καθεμία τους. Έλεος δηλ. Τι άλλο πρέπει να γίνει;

Αδερφέ δε ξέρω πώς θα τη βγάλουμε. Προσωπικά δεν είμαι σε σχέση αυτόν τον καιρό οπότε δεν έχω κάτι να χώσω, είχα κόψει και τις καταδρομικές κοντά στο δίμηνο τώρα και ήρθε στα καπάκια το lockdown. Βαράει κατακούτελα. [/quot

Δεν πειράζει μυστη μου! Υπομονή!!!Δεν είναι προτιμότερο να είσαι καλά και να γαμας μετά με την ησυχία σου; Ξερεις πολύ καλά ότι αυτές δεν προσέχουν καθόλου. Για το καβλι τα κάνουν όλα! Η αλληέχει γυρίσει Θεσσαλονίκη πατρα Λάρισα (μη λέω ονόματα ) και τώρα είναι Αθήνα και ανεβάζει αβέρτα αγγελίες μπας και φάει κανέναν! Και σκέψου πόσες ακόμα είναι έτσι. Μακρυά τους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom