Νέα

Χάρκοβο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Για να μιλάμε με πρόσωπα. Oυκρανή με ντόπιο.

Από τηλεοπτικό reality γάμου BECΙΛΛΑ ουκρανικής τηλεόρασης πριν λίγο.

Το συγκεκριμένο μπιμπελό (όχι 10άρι αλλά ένα 6-7 δεν του βάζουμε;) το παίρνει αυτός ο φορτηγατζής.

Αλλά είπαμε, πως τον βλέπει αυτή;

 

Συνημμένα

  • IMG-20151108-03621 (640x480).jpg
    IMG-20151108-03621 (640x480).jpg
    186,9 KB · Εμφανίσεις: 110
  • IMG-20151108-03629 (640x480).jpg
    IMG-20151108-03629 (640x480).jpg
    239,6 KB · Εμφανίσεις: 106

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Πέφτει και φιλάκι.
 

Συνημμένα

  • IMG-20151108-03628 (640x480).jpg
    IMG-20151108-03628 (640x480).jpg
    208,7 KB · Εμφανίσεις: 96

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Αυτό όμως έμεινε για μας, να το φάμε.
 

Συνημμένα

  • IMG-20151108-03627 (640x480).jpg
    IMG-20151108-03627 (640x480).jpg
    214,3 KB · Εμφανίσεις: 117

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Για να μιλάμε με πρόσωπα. Oυκρανή με ντόπιο.

Από τηλεοπτικό reality γάμου BECΙΛΛΑ ουκρανικής τηλεόρασης πριν λίγο.

Το συγκεκριμένο μπιμπελό (όχι 10άρι αλλά ένα 6-7 δεν του βάζουμε;) το παίρνει αυτός ο φορτηγατζής.

Αλλά είπαμε, πως τον βλέπει αυτή;
στην ουκρανια τα ριαλιτυ εχουν ξεφυγει...οτι αμερικανικη μαλακια υπαρχει σε ριαλιτυ επι 10 και πιο τραγικα ακομα
το <κορυφαιο> που ειδα οταν ημουν τελευταια οδησσο ηταν με 4 γκρουπ πολυ χοντρων οπου καναν διαγωνισμο διατας ανα τετραδες
ποιο γκρουπ θα χασει τα περισοτερα κιλα
μεχρι και λεοφωρειο τους εβαζαν να τραβανε
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Κι αυτό είναι ελεύθερο.
 

Συνημμένα

  • IMG-20151108-03631 (640x480).jpg
    IMG-20151108-03631 (640x480).jpg
    226,2 KB · Εμφανίσεις: 123
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εχω τραβηξει μερικες φωτο ζευγαριων θα σας φυγουν τα σαγονια με το τι προτιμουν οι Ουκρανες.Οι μεγαλυτερες σαβουριγαμισσες παγκοσμιως.Ακομα και Πολωνια που τα mismatch ειναι τρομερα δεν τα βλεπεις αυτα τα πραγματα.Πολωνια δε θα δεις δηλαδη εξηνταρη απεριποιητο αγκαζε με μοντελο εδω θα δεις.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εχω τραβηξει μερικες φωτο ζευγαριων θα σας φυγουν τα σαγονια με το τι προτιμουν οι Ουκρανες.Οι μεγαλυτερες σαβουριγαμισσες παγκοσμιως.Ακομα και Πολωνια που τα mismatch ειναι τρομερα δεν τα βλεπεις αυτα τα πραγματα.Πολωνια δε θα δεις δηλαδη εξηνταρη απεριποιητο αγκαζε με μοντελο εδω θα δεις.

Aυτό εδώ το μπαμπάτσικο όλο υγεία στρουμπουλό είναι οτι πρέπει για σένα πουτσαρά βαλκάνιε τσομπάνη.

θα σου κάνει ένα reverse cow girl αυτό... :rolleyes:
 

Συνημμένα

  • IMG-20151108-03632 (640x480).jpg
    IMG-20151108-03632 (640x480).jpg
    192,5 KB · Εμφανίσεις: 118
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Η εμφανιση δεν παιζει ρολο εδω.Να μη σου πω οτι οι ασχημοι γαμανε καλυτερα μουνια.Σου λεει ο ασχημος θα με εκτιμησει περισσοτερο.Ολοι οι συνδυασμοι ειναι εδω δυνατοι.
Το καλυτερο στυλ εδω ειναι Τζορτζ Κλουνει γκριζομαλλης,40-50,ευκαταστατος.Αυτοι γαμανε τα καλυτερα μουνια και κατι φορτωμενοι πιτσιρικαδες.Οι Αραπηδες πιανουν τα αρχιδια τους εδω ποτε δεν ειδα γκομενα με Αραπη οπως Πολωνια που προτιμανε τους μαυριδερους.
Το Balkan look ειναι πομυ πολυ ενταξει εδω ειναι καθαρο σε σχεση με τον τοπικο μεσο ορο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Φοβερή σύμπτωση.Κάποιος στο φόρουμ του roosh ανέβασε φωτό από το κλαμπ Starogod με μια ξανθιά την οποία είχα καμακώσει στο κλαμπ Μίστο πέρυσι το Νοέμβριο.Ολα πήγαιναν καλά αγκαλιές φιλιά μέχρι που χάλασε η φάση.

JBZKpo.jpg


Οι Ουκρανοί δεξιά και αριστερά από τις γκόμενες στη φωτό δίνουν μια εικόνα του τοπικού ανταγωνισμού.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Φοβερή σύμπτωση.Κάποιος στο φόρουμ του roosh ανέβασε φωτό από το κλαμπ Starogod με μια ξανθιά την οποία είχα καμακώσει στο κλαμπ Μίστο πέρυσι το Νοέμβριο.Ολα πήγαιναν καλά αγκαλιές φιλιά μέχρι που χάλασε η φάση.

JBZKpo.jpg


Οι Ουκρανοί δεξιά και αριστερά από τις γκόμενες στη φωτό δίνουν μια εικόνα του τοπικού ανταγωνισμού.
τι ζωο εισαι σε βλακμαν.αυτη η ξανθια στην πραγματικοτητα θα σου μιλουσε?χχαχαχαχαχαχ.ελα οδυσσο που δεν ερχεσαι και η μαζερατι την ανεβαζω πανω.μονο αν σε δει με αυτην και μπολικεσ σαμπανιεσ να γυρισουν τετειεσ γκομενες απο την φωτο.μην ταιζεισ κουτοχορτο τον κοσμο οτι μπορουν να βρουνε τετειες!ιδικα σε ελληνες που ειδεσ τι γραφουν για σοφια και βουκουρεστι.μου δινουν την εντυπωση πιο πολυ θα πανε να ζητιανεψουν σοφια παρα να γαμησουν η να ξοδεψουν χρημα.χτεσ με καλεσαν 3 ουκρανιδια σε μπαρ λεμεσο αλλα δεν μασησα.μετα μου εστειλε φωτο απο φορ σιζον χοτελ πανε οι ματσο εκει και επιναν ναργιλε.ειπα μεθαυριο θα κατεβω εχει μπαλεσ μεχρι 4 αυγουστου κυπρο.βεβαια δεν θα παω,ξερω τι με περιμενει χαχαχαχχ.ο θειος μου εκει πριν λιγεσ μερεσ πριν επιστρεωψει πισω ουκρανια μονο στο καφε του εφαγαν 167 ευρο.λεει μην πατησεις πλουσιεσ καλομαθημενες και μαλακισμενες εκει,400 την νυχτα το δωματιο.ειπα μπαζ και βιζιτεσ του χοτελ τισ εκοψα αλλα παλι δεν παω γιατι θα ζητησουν 200-300 σιγουρα.ομορφη γκομενα μου στελνει μθνηματα αγγλικα και ρωσικα.μονο το οτι στο badoo την γνωρισα πλουσια δεν ειναι για θυματα ψαχνει και βιζιταρει εκει για το χοτελ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ο φιλοσ σου ο πακιστανος πιθηκας τι κανει ανατολικη ευρωπη?ας ερθει ξανα οδυσσο αφου εσυ δεν ερχεσε να παω να καμακωσω μαζι του καμια πιθηκα στον ζωολογικο κηπο χαχαχαχ.σημερα κυπριοσ που πηγε χαρκοω με την ομονοια περσι ειπε εκαναν παρελαση πιτσιρικεσ στο χοτελ με 30 ευρο.αλλος περσι μου ειπε αλλα,δεν βρηκανε τιποτα εφεραν απο χοτελ σε ενα 3 καιτις επαιρναν ολοι χαχαχαχα.ποιον να πιστεψω?ο πρωτος αγνωστος ο δευτεροσ σοβαρος που ξερω χρονια απο στρατο και γνωστης απο ουκρανια ντονετκ ηταν τα μερη του.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
στην ουκρανια τα ριαλιτυ εχουν ξεφυγει...οτι αμερικανικη μαλακια υπαρχει σε ριαλιτυ επι 10 και πιο τραγικα ακομα
το <κορυφαιο> που ειδα οταν ημουν τελευταια οδησσο ηταν με 4 γκρουπ πολυ χοντρων οπου καναν διαγωνισμο διατας ανα τετραδες
ποιο γκρουπ θα χασει τα περισοτερα κιλα
μεχρι και λεοφωρειο τους εβαζαν να τραβανε
τραβας κανα ζορι με τους χοντρους φιλε μου μοντελε?μηνκοροιδευεις τους χοντρους.μαλακιστηκαμε σημερα με τους εβραιους.αντε να περασει ο γιανιοτας με το αποελλιν τσαμπιονσ λινκ να σου κλισω θεση.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Aυτό εδώ το μπαμπάτσικο όλο υγεία στρουμπουλό είναι οτι πρέπει για σένα πουτσαρά βαλκάνιε τσομπάνη.

θα σου κάνει ένα reverse cow girl αυτό... :rolleyes:
σαν πολωνεζικη αγελαδα οτι πρεπει για τον αρχοντα χαχαχαχαχαχαχ.τετειες μπορει να βρει και να του μιλησουν οχι στα κλαμπ σε κανα απομερο καραοκε που πανε τετειες με τελειωμενους 50-60 χαχαχαχαχ
 

zoyloy

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Επίσκεψη πέρσι (Αύγουστο) στο Χάρκοβο επί 15 μέρες..... είδα φοβερές μουναρες,δεν έκανα κάτι λόγο συνοδείας,ομως κατάλαβα ότι....εάν δεν μιλάς την γλώσσα,εαν δεν έχεις κονε θα πάρεις τα αρχίδια σου,εκτος εάν ξεπεσεις σε β διαλογής.τωρα εάν περιμένει κάποιος να παει εκεί για τρεις μέρες να χαλάσει 500 ευρώ και να γαμησει  θεομουναρες μάλλον χλομό το βλέπω εκτος εάν είναι ο javier bardem.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Επίσκεψη πέρσι (Αύγουστο) στο Χάρκοβο επί 15 μέρες..... είδα φοβερές μουναρες,δεν έκανα κάτι λόγο συνοδείας,ομως κατάλαβα ότι....εάν δεν μιλάς την γλώσσα,εαν δεν έχεις κονε θα πάρεις τα αρχίδια σου,εκτος εάν ξεπεσεις σε β διαλογής.τωρα εάν περιμένει κάποιος να παει εκεί για τρεις μέρες να χαλάσει 500 ευρώ και να γαμησει  θεομουναρες μάλλον χλομό το βλέπω εκτος εάν είναι ο javier bardem.
αυτος ασχημος ειναι αλλα φιλε μου εισαι πολυ σωστος.αυτα που ελεγε και ο διμιτρακις και γελουσαμε παιζουν ρολο.τωρα που τισ δουλευω μενω μονιμα εκει με δικο μου σπιτι και δουλεια πολλεσ θελουν να μετακομισουν σε μενα.μην σκεφτεις τιποτα γκομεναρεσ κατω τυ μετριου.δεν παιζει κατι καλυτερο για ξενο να γνωρισει,εκτοσ αν ειναι μονιμοσ και πολυ λεφτασ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
τι ζωο εισαι σε βλακμαν.αυτη η ξανθια στην πραγματικοτητα θα σου μιλουσε?χχαχαχαχαχαχ.ελα οδυσσο που δεν ερχεσαι και η μαζερατι την ανεβαζω πανω.μονο αν σε δει με αυτην και μπολικεσ σαμπανιεσ να γυρισουν τετειεσ γκομενες απο την φωτο.μην ταιζεισ κουτοχορτο τον κοσμο οτι μπορουν να βρουνε τετειες!ιδικα σε ελληνες που ειδεσ τι γραφουν για σοφια και βουκουρεστι.μου δινουν την εντυπωση πιο πολυ θα πανε να ζητιανεψουν σοφια παρα να γαμησουν η να ξοδεψουν χρημα.χτεσ με καλεσαν 3 ουκρανιδια σε μπαρ λεμεσο αλλα δεν μασησα.μετα μου εστειλε φωτο απο φορ σιζον χοτελ πανε οι ματσο εκει και επιναν ναργιλε.ειπα μεθαυριο θα κατεβω εχει μπαλεσ μεχρι 4 αυγουστου κυπρο.βεβαια δεν θα παω,ξερω τι με περιμενει χαχαχαχχ.ο θειος μου εκει πριν λιγεσ μερεσ πριν επιστρεωψει πισω ουκρανια μονο στο καφε του εφαγαν 167 ευρο.λεει μην πατησεις πλουσιεσ καλομαθημενες και μαλακισμενες εκει,400 την νυχτα το δωματιο.ειπα μπαζ και βιζιτεσ του χοτελ τισ εκοψα αλλα παλι δεν παω γιατι θα ζητησουν 200-300 σιγουρα.ομορφη γκομενα μου στελνει μθνηματα αγγλικα και ρωσικα.μονο το οτι στο badoo την γνωρισα πλουσια δεν ειναι για θυματα ψαχνει και βιζιταρει εκει για το χοτελ

Σιγά τις γκόμενες.Μαλάκας είσαι?Πήγαινε D Lux Κίεβο ή Pascha Poznan να σου φύγει ο τάκος με τα θεόμουνα.Αυτές οι ουκρανές είναι απόλυτα προσιτές στην επαρχία μπορεί να το παίζουν δήθεν αλλά Κίεβο το δίνουν αβέρτα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Σιγά τις γκόμενες.Μαλάκας είσαι?Πήγαινε D Lux Κίεβο ή Pascha Poznan να σου φύγει ο τάκος με τα θεόμουνα.Αυτές οι ουκρανές είναι απόλυτα προσιτές στην επαρχία μπορεί να το παίζουν δήθεν αλλά Κίεβο το δίνουν αβέρτα.
φιλε κμαν στην κυπρο ζουνε χιλιαδεσ μολδαβεσ,ουκρανιδες που παντρευτηκαν εδω.ολες ειναι χαλια εκτος απο μια απο τερνοπιλ 25 ετων που συνεχεια της λεω καταλαθος βρεθηκες εδω,ουκρανια θα ειχες ενα νορμαλ με καλα λεφτα γκομενο.βεβαια δεν ξερω ποιοσ ειναι ο αντρας της,μπορει λεφτας να ειναι αλλα απορω γιατι τοσα χρονια δεν βρηκα τετειου επιπεδου αφραγγη γκομενα.οι αλλες που ξερω τραγικες,χοντρες και αθλιες.εχει ακομα 2 που ξερω λευκωρωσια συμπαθητικες.αλλο που με σοκαρε πολυ στην κυπρο ηταν οταν ειδα παλιο μου συμαθητη με  την εληνιδα γυναικα του.μια χοντρι μπαζολα και κρατουσανε χερακι!αυτος νορμαλ και εμφανισιμος μπορω να πω και λεπτουλης.ειδα αλλα 2 ζευγαρια λευκωσια με κυπριο ελληνιδα παλι με χοντρα μπαζα.λεω καλα με την κριση μονο αυτες οι ελληνιδες φευγουνε?χαχαχαχαχ.ετσι μετανιωσα να παω οχτωβρη αθηνα 3 μερες που με καλεσε ο μιτσος.σθν το οτι που διαβασα στο θρεντ για πιατσες χασιμιες φενονται ολες οι πουτανες και οι μαυρες που για αυτες θα πηγαινα.με καλεσαν ουκρανιδια σε φορ σιζονσ πανακριβο χοτελ αλλα δεν πηγα,κανα λογαριασμο θα μου εκαναν,της συγοψα βιζιτεσ παρα ματσο θα δουλευουνε για χοτελ.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
αν μπορουσαν ολοι ρε αρχοντα να εχουν γκομενες οπως αυτες στις φωτο γιατι βρηκαν οτι βωθρο ειχε και σκατα και τα φερανε κυπρο?χαχαχαχαχ.οι περισοτεροι ομως δεν ειναι αι καλυτεροι τους να ειμαι δικαιος.νορμαλ οπως τισ φωτο δεν εχει διαθεσιμη αρχοντα μου.επιμενω.ανοιγη κυπριακη εταιρια απο σεπτεβρη απευθειασ οδυσσο.υπολογιζω ενα διακοσαυερο με βαλιτσες.ασε να δουμε και βλεπουμε.αν ριξει τιμεσ η ουκρανιαν σιγουρα την προτιμω.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.812
Κριτικές
6
Like
9.078
Πόντοι
1.686
Φίλε, τώρα στην Οδησσό έχει γκόμενες
ή λόγω των γεγονότων την έχουν κάνει ;
Υπολειτουργούν οι ντίσκο στην Αρκάντια ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom