Νέα

Ετεροφυλική Παρτούζα Η παρτούζα της γυναίκας του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobsman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Είναι πάντως ερεθιστικό το θέμα αλλά νομίζω σαν φαντασίωση μονάχα. Στην πραγματικότητα κανείς δεν θα ήθελε και δεν θα δεχόταν κάτι τέτοιο.Προσωπικά δεν είμαι παντρεμένος αλλά πιστεύω ότι θα ΄δεχόμουν κάτι τέτοιο παρά μόνο σαν φαντασίωση.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
φιλε τπτ δεν μου φενεται περιεργο!εχω δει πολλα  και δεν το παιζω ξερολας!οσω ζω και μαθαινω και βλεπω και χειροτερα!!
αλλα καπως τραβηγμενο!οχι οτι το θεωρω ακατορθωτο αλλα οχι και πολυ πιθανο!
καπως ετσι
τιποτα δεν ειναι απιθανο
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Yπαρχουν πολλα μπαζακια(κοντες και χοντρες και μαπα ΓΤΠ)και πολλοι μαλακες μικροτσουτσουνοι και ασχημοι ως ζευγαρια με αποτελεσμα για να ανεβασουν την αυτοπεποιθηση τους να γουσταρουν αλλαξοκωλιες και γαμησια στο μπαζο τους για να νιωσουν οτι αξιζουν ως ζευγαρι.
Εκτος αν ειναι μια συγγραφικη ακομη αποπειρα.
Δεν το διαβασα αλλα θεωρω οσοι παιρνουν ματι την γυναικα τους να γαμιεται ασυστολα σα σκυλι μπροστα στα ματια τους απλα ειναι για τον πουτσο και μαλακες
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Kαι μετα απο ολα αυτα.....εμφανιστηκε στο δωματιο ο superman με τον πουτσο εξω και της εριξε και αυτος ενα διαστημικο γαμησι χαχαχχαχαχαχχαχα
 

Kolarxido

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Όταν δημοσιεύουμε μια ιστορία δεν είναι απαραίτητο να είναι αληθινή ρε παλληκάρια και απορώ με αυτούς που κάνουν προσωπικές επιθέσεις σε αυτούς που γράφουν τις ιστορίες  δεν κατάλαβα ακόμα τον λόγο. Εκτός και αν είναι η undercover  επιτροπή κρίσης των ιστοριών !!! Για να σοβαρευτούμε λίγο μια φανταστική ιστορία είναι !!!
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
τα ερωτηματα μου ειναι 2... ο κερατας ειχε καυλωσει? μηπως τελικα ειναι ματακιας? αν ειναι να μην λεει τπτ να παμε και εμεις ρ παιδια να μας κοιταει και μην στεναχωριεσαι φιλε μου θα κανουμε πως δεν ξερουμε οτι κρυφοκοιτας. χαχαχαχα βουρ στον πατσα! Ε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΑΓΚΑΘΑ ΜΟΥ??!!!
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
δεν έχει σημασία αν είναι αληθινή ή όχι. Στα σίγουρα πάντως σε κάποιους αρέσει να γ...... η γυναίκα τους (cuckold) υπάρχουν σχετικά κλαμπς που πάνε οι βοειοευρωπαίοι.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
δεν έχει σημασία αν είναι αληθινή ή όχι. Στα σίγουρα πάντως σε κάποιους αρέσει να γ...... η γυναίκα τους (cuckold) υπάρχουν σχετικά κλαμπς που πάνε οι βοειοευρωπαίοι.

Τους καταλαβαίνω απόλυτα.
Γιατί έτσι γλυτώνουν οι ίδιοι το μεροκάματο.
 

lefterissss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πρώτη φορά ακούω άνδρα να γουστάρει που έγινε κερατάς….α ρε φίλε,χαλάς το φύλο μας….


 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ρε παιδια καποια πραγματα δεν μπορουμε να τα καταλαβουμε.Οταν ειμουνα φοιτητης (πριν καμια 10αρια χρονια) ειχα γνωρισει ενα ζευγαρι πολυ εμφανισιμο.Η κυρια ηταν απο τις γυναικες που γυρνουσες να τις κοιταξεις στον δρομος κ ο αντρας ενας κανονηκοσ τυπος ουτε γερος ουτε χοντρος.Αυτου ποπυ λετε του αρεσε να βλεπει την γυναικα να την περνει αλλος κ απο την κουβεντα προσπαθησε να μου δωσει να καταλαβω τι ηταν αυτο που του αρεσε.Δεν πολυ καταλαβα να σας πω την αληθεια αλλα σε γενικες γραμμες ηταν απλα το φετιχ τους.φυσικα ειχαν ξεπερασει ζηλιες κ ολες αυτες τις μαλακιες. Εγω παντως προσωπικα δεν υπαρχει περιπτωση να μπορουσα να δω την γυναικα μου με αλλον ουτε κατα διανοια ( με αλλην ομως ισως κ να το σκεφτομουνα χεχεχχε ;) ) αυτου την γυναικα ομως την πηδηξα!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν ξερω αν η ιστορια ειναι αληθινη παντος με την δικια μου γυναικα πηγε να γινει μια φορα.
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα και οταν πιει λιγο μπυρα θελει αμεσως να γαμιθει.
ειχε μεθυση, και σε μια φαση πεταξε τα τεραστια βυζια της εξω,
εγω εκανα πλακα και το διασκεδαξα. θα ηθελα να γινει φαση. αλλα ο φιλος μου το εβαλε στα ποδια και ετσι δεν εγινε ποτε αυτη η παρτουζα.
Η γυναικα μου οταν ξεμεθυσε αισθανοταν ασχημα.
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω αν η ιστορια ειναι αληθινη παντος με την δικια μου γυναικα πηγε να γινει μια φορα.
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα και οταν πιει λιγο μπυρα θελει αμεσως να γαμιθει.
ειχε μεθυση, και σε μια φαση πεταξε τα τεραστια βυζια της εξω,
εγω εκανα πλακα και το διασκεδαξα. θα ηθελα να γινει φαση. αλλα ο φιλος μου το εβαλε στα ποδια και ετσι δεν εγινε ποτε αυτη η παρτουζα.
Η γυναικα μου οταν ξεμεθυσε αισθανοταν ασχημα.

Να ερθω εγω???????
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
πουσταρ σε τρωει ο πρωκτος σου για τιμωρια
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Σα σενάριο αμερικανικής τσόντας μοιάζει και αυτή η ιστορία. Βαρετή και επαναλαμβανόμενη.

Υ.Γ.: αφού του γαμούσαν οι μαλάκες τη γυναίκα του, γιατί εκείνος δεν γάμησε την αδελφή της;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
φιλε στειλε μηνυμα αν θες. η δικια μου κανει ωραιο παστιτσιο.
Αλλα φιλε ειναι 150 κιλα δεν χωραει ουτε σε καρεκλα
στο λεω γιατι ο αλλος ξενερωσε
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
φιλε στειλε μηνυμα αν θες. η δικια μου κανει ωραιο παστιτσιο.
Αλλα φιλε ειναι 150 κιλα δεν χωραει ουτε σε καρεκλα
στο λεω γιατι ο αλλος ξενερωσε
Να ερθω εγω;
και θα μοιρασουμε της αρμοδιοτητες εγω θα φαω το παστιτσιο και εσυ θα εκτελεσης τα συζηγικα σου καθηκοντα.
 

Επισκέπτης
δεν ξερω αν η ιστορια ειναι αληθινη παντος με την δικια μου γυναικα πηγε να γινει μια φορα.
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα και οταν πιει λιγο μπυρα θελει αμεσως να γαμιθει.
ειχε μεθυση, και σε μια φαση πεταξε τα τεραστια βυζια της εξω,
εγω εκανα πλακα και το διασκεδαξα. θα ηθελα να γινει φαση. αλλα ο φιλος μου το εβαλε στα ποδια και ετσι δεν εγινε ποτε αυτη η παρτουζα.
Η γυναικα μου οταν ξεμεθυσε αισθανοταν ασχημα.
την άλλη φορά να την ποτίσεις με βιτριόλι θα είναι ποιο αποτελεσματικό.
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
φιλε στειλε μηνυμα αν θες. η δικια μου κανει ωραιο παστιτσιο.
Αλλα φιλε ειναι 150 κιλα δεν χωραει ουτε σε καρεκλα
στο λεω γιατι ο αλλος ξενερωσε

Eξαρτατε φιλε μου πος ειναι η γυναικα σου......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom