Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (2 μέλη και 66 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.074
Πόντοι
1.936
Ποιες Λατινες έως 30 ετων, αφήνουν γλυφομουνι και δεν βάζουν τζελ στο μουνι τους;
....οχι οτι ειμαι ρατσιστης αλλα θα το αποφευγα το αγαπημενο σπορ πολλων στην συγκεκριμενη συνωμοταξια ιεροδουλων.
Εδω πουτανες που πριν περασουν δατιο εκαναν ντους,τωρα τρεχουν απο το ενα δωματιο στο αλλο.Και δεν μιλαω για Ντισνεηλαντ Μεταξουργειο μονο.
Παραδειγμα η Ολγα που κουτουπωσα σημερα μετα απο πολυ καιρο.Εκανε τρια δωματια απλυτη πριν περασω εγω.Αγνωστο αν εκανε πριν ερθει σε μενα.Αναμεικτα συναισθηματα.Χουφτωμα βυζια δεν αφηνε λογω επικειμενης περιοδου.Γλειφομουνι γιοκ,γλωσσοφιλα γιοκ.Μιαμιση σταση απο πανω και πισωκολλητο με αποφυγη βαθιου μπασιματος.Αληθεια ψεμματα σγμειωσατε Χ.Τελος παντων εχυσα με παιξιμο και εφυγα.Τις τελευταιες συνεδριες μαζι μου την εβγαλε πολυ λαητ.Μαλλον εκλεισε ο κυκλος.
Μαζι της η Αννουλα η ξυνη.Αυτο το κοριτσι παρ'οτι υπερτερει σωματικα στων αλλων πουτανων του οικου,εχει αυτη την ξυνιλα και δεν περναει ανθρωπος μαζι της.Κριμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.300
Πόντοι
39.662
Κάποια με θάμνο κάτω που θα βρω;
Πάρε αυτά τα γυαλιά και φορα τα στην τσαρκα σου, εχουν ακτίνες χ .
Οταν θα βγαίνει η κορασίδα στο σαλόνι για σαλοναρισμα θα σημαδεύεις το μουνι της και θα βλέπεις απο μεσα απο το εσώρουχο αν ειναι γλομπος η θάμνος.. ελπιζω να βοηθησα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240507_132335_Google.jpg
    Screenshot_20240507_132335_Google.jpg
    236,9 KB · Εμφανίσεις: 16

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Φ25 στην θέση της Σάρας η Μανταλίνα, την πήρα αλλά είχε 2 δωμάτια και όσο περίμενα είχα φτιαχτεί φουλ , στον αγώνα μέτρια με πολύ ψεύτικο βογγητο που όμως με καυλωσε και της τα έδωσα στο 7-8λεπτο βρώμαγε η ανάσα της τσιγάρο-χυσι-κατουρο, επιφυλλασομαι να την ξαναδοκιμάσω.

Φυλής 59 όροφος, Μόνικα αδύνατη πολύ σκουρόχρωμα κορμί αθλήτριας στιβου, φουλα άπειρη και αματουρι , ενώ ζήτησα 5' να γδυθω/πληθω ήρθε αμέσως , στον αγώνα προσπαθεί αλλά δεν ξέρει και κάνει άκυρα πράγματα, η τσατσά χτύπησε στα 6-7λεπτα όπου νευρίασα και η κοπέλα το κατάλαβε και έκατσε να με τελειώσει αλλά η καρδιά η άλλη χτύπησε πάλι 2 φορές σε 1 λεπτό , βταξ η κοπέλα δεν έχει άλλα προσπαθεί η τσατσά απραδεχτη και πήγε να τα ρίξει και στην κοπέλα, μεγάλο φάουλ.

Τέλος πέτυχα και την Σοφία που έψαχνε ο συναγωνιστής στο Φ25 όροφο , δεν έφυγε τελικά εδώ είναι ακόμα, αξιοπρεπές γαμησι με ένα ωραίο και σφιχτό κοντοπουτανο, μονη παραφωνία ότι κολλάει πάνω σου στα 4 να έχει τον έλεγχο, πάνω από 15' στο δωμάτιο και έκατσε αφού τελειώσα και ανταλλάξαμε 2 κουβέντες όσο ντυνόμουν και με χαϊδεύε(δεν είχε άλλον στο σαλόνι βέβαια, αν είχε θα είχε φυγει).
Όταν γράφω από κινητό, γαμιεται ο αυτοκορρεκτορας , πιστεύω καταλάβατε πάντως.
Ακόμα μια Μεταξένια φόλα Άννα Μπανάνα ( 23 ετών περιπόυ ,μαύρα μαλιά ,αδύνατη ωραίο κωλαράκι και όμορφο πρόστυχο προσωπάκι)στο Ιάσωνος 46β όπου δουλεύουν συνολικά συνήθως 3 κοπέλες η εν λόγο Άννα ή Σόνια και η Μαρία. Είχα βάλει από καιρό στο μάτι το όμορφο κωλαράκι της Άννας αλλά που να φανταστώ τι θα ακολουθούσε......Το δωμάτιο μικρό σα κελί φυλακής η Άννα ψυχρή εξ αρχής ,πίπα με δόντι κακή όπου με πόνεσε στάση σώματος τέτοια ώστε να μη βλέπω το πρόσωπο της,ιεραποστολικά δεν άφησε να ανεβάσω τα πόδια της για να μην την ξεσκίσω έβαλε τα πόδια πίσω από την πλάτη μου ώστε να μη μπορώ να μπαινοβγάινω..............η κοπέλα δεν ήθελε να γαμηθεί την γυρνάω στα 4 και πάλι τα ίδια στάση με ψηλά τον κώλο τα πόδια κλειστά ώστε να μη μπορώ να την ξεσκίσω ήθελε να μπαίνει μόνο το πουστοκέφαλο και να μην τον πάρει όλο μέσα με χίλια ζόρια την σφυροκόπησα και φώναζε ότι πονάει και είναι χοντρός και κάτι τέτοιες μαλακίες τελικά μόλις έχυσα τραβήχτηκε επίτηδες και έφυγε από το δωμάτιο διότι την πόνεσα λέει. Μάγγες το γαμήσι που της έκανα είναι αυτό πυ έχω κάνει σε πάρα πολλά πουτανάκια και σχεδόν κανένα δεν έλεγε τεέοιες παπαριές ότι την πονάω........Η κοπέλα είναι κλέφτρα δεν θέλει να γαμιέται σωστά.
Μου αρέσει που ξεκινάς με το "που να το φανταστω" , έχει πόσες κριτικές και πόσα ποστ γαι την κοπέλα, εκτός αυτού στον οίκο έχουν κάνει το 10€/10λεπτα , 10€/6λεπτα, είναι μόνο για πάκιδες εκεί πλέον.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.074
Πόντοι
1.936
Φιλιππιδου 11 α και β ,πανω Τανια κατω Σοφια.Η Τανια ειναι παλια καραβανα,η Σοφια σχετικα καινουργια.Νταρντανοπαχουλη με βυζαρες κωλαρες και υγρο μουνι υστερα απο δαχτυλοσκοπηση στο σαλοναρισμα.Αγιο και Θεο με εκανε η διοπροφορος τσατσα να περασω.Δεν περασα βεβαιως αλλα συμφωνησαμε οτι τα σκατα δεν ειναι λιβανι και οτι με πορδες δεν βαφουν αβγα.Δηλαδη οτι δεν υπαρχουν κοπελες για τη δουλεια.Κονομησανε και φυγανε οι παλαιοτερες και οι νεωτερες εχουν σταθερο εισοδημα απο καπου εκτος μπουρδελου οποτε στο μουνι τους.Σιγα μην εχουν το καθε λιγουρι να της χυνει για 10 ευρω.Δυστυχως για μας.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.038
Πόντοι
201
Όταν γράφω από κινητό, γαμιεται ο αυτοκορρεκτορας , πιστεύω καταλάβατε πάντως.

Μου αρέσει που ξεκινάς με το "που να το φανταστω" , έχει πόσες κριτικές και πόσα ποστ γαι την κοπέλα, εκτός αυτού στον οίκο έχουν κάνει το 10€/10λεπτα , 10€/6λεπτα, είναι μόνο για πάκιδες εκεί πλέον.
κάθησε ακριβώς 8 λεπτά με χίλα ζόρια,πολύ γκρίνια η κοπέλα......εκεί είχα πάρει την μαρία πριν κανα μήνα αυτή στήθηκε όμορφα και ωραία και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα πολύ καλύτερη μόνο την σόνια δεν δοκίμασα από κει .
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
....οχι οτι ειμαι ρατσιστης αλλα θα το αποφευγα το αγαπημενο σπορ πολλων στην συγκεκριμενη συνωμοταξια ιεροδουλων.
Εδω πουτανες που πριν περασουν δατιο εκαναν ντους,τωρα τρεχουν απο το ενα δωματιο στο αλλο.Και δεν μιλαω για Ντισνεηλαντ Μεταξουργειο μονο.
Παραδειγμα η Ολγα που κουτουπωσα σημερα μετα απο πολυ καιρο.Εκανε τρια δωματια απλυτη πριν περασω εγω.Αγνωστο αν εκανε πριν ερθει σε μενα.Αναμεικτα συναισθηματα.Χουφτωμα βυζια δεν αφηνε λογω επικειμενης περιοδου.Γλειφομουνι γιοκ,γλωσσοφιλα γιοκ.Μιαμιση σταση απο πανω και πισωκολλητο με αποφυγη βαθιου μπασιματος.Αληθεια ψεμματα σγμειωσατε Χ.Τελος παντων εχυσα με παιξιμο και εφυγα.Τις τελευταιες συνεδριες μαζι μου την εβγαλε πολυ λαητ.Μαλλον εκλεισε ο κυκλος.
Μαζι της η Αννουλα η ξυνη.Αυτο το κοριτσι παρ'οτι υπερτερει σωματικα στων αλλων πουτανων του οικου,εχει αυτη την ξυνιλα και δεν περναει ανθρωπος μαζι της.Κριμα.
Φαντάζομαι πως αν κάποια την γλύψουν και την γεμίσουν σάλια σε όλο το σώμα
Τοτε αυτή θα προτιμήσει να πάει αμέσως στον επόμενο μαλακα όσο είναι βρώμικη ώστε να πλυθεί αργότερα μια και καλή.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.794
Πόντοι
736
Εκανε τρια δωματια απλυτη πριν περασω εγω.Αγνωστο αν εκανε πριν ερθει σε μενα.Αναμεικτα συναισθηματα.Χουφτωμα βυζια δεν αφηνε λογω επικειμενης περιοδου
Οταν οι γκομενες περιμενουν-εχουν περιοδο, το μπανιο δεν ειναι και το καλυτερο τους
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Καλα έδωσες 20ρικο για αυτή ? Ελεος, ασε που απαγορεύεται να βγάζεις και φωτο τις κοπέλες μεσα στο δωματιο.
Σωστά, οι φωτογραφίες απαγορεύονται αλλά τα βίντεο επιτρέπονται... :rolleyes:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.287
Πόντοι
3.886
Περιγράφω που γαμησα μια γυφτοβουλγαρα στη Φώκαιας μην μπερδεύεσαι.
Δεν λέω για τις λατινες που πήγα με μια από αυτές και δεν έδινε κώλο, ποια είναι αυτή βρε παιδιά για δεν τα πάω καλά με τα ονόματα και με φολιασε.
Φώκαιας 7 είναι;Να ξέρουμε να μην πάμε
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
32
Like
82
Πόντοι
0
Φαντάζομαι πως αν κάποια την γλύψουν και την γεμίσουν σάλια σε όλο το σώμα
Τοτε αυτή θα προτιμήσει να πάει αμέσως στον επόμενο μαλακα όσο είναι βρώμικη ώστε να πλυθεί αργότερα μια και καλή.
Και δεν είναι μόνο 3 άτομα φίλε.εχω πετύχει κοπέλα στο μετάξι και τώρα πολύ πολύ πρόσφατα να πηγαίνει από δωμάτιο σε δωμάτιο και να μην κάνει έστω πέντε λεπτά διάλειμμα να ξεκουραστεί που λέει ο λόγος η να κάνει τσιγάρο.οπως είπες μπάνιο στο κλείσιμο της βάρδιας. πιστεύω με καταλαβενουν οι περισσότεροι πως το λέω.
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
85
Like
179
Πόντοι
0
Μάγκες έχουμε κάποια καινούργια που να δίνει κωλο φυλής και πέριξ ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom