Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (17 μέλη και 240 επισκέπτες)

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Στην εκπνοη της βαρδια σημερα πηγα στο Φωκαιας 27 σκαλακια και κουτουπωσα την μεγαλοκοπελα Σαρα.Απλο τιμιο γαμησακι και αργο τσιμπουκακι με καποτουλα.Πεντακαθαρη ,ακωλη,με ταλαιπωρημενο κορμι.
Μήπως εννοείς τη μίλφ Νάταλι; η περιγραφή ταιριάζει.:hi:
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Μήπως να τα έγραφες στο σχολιασμό ημερησίων ενημερώσεων ώστε να μη σπαμαρεις?
ναι σίγουρα έχουν γραφτεί και άλλα σπαμ σα τα δικά σου όπως και χειρότερα

ακόμα και αυτό το μήνυμα σου σπαμ είναι δεν έχει καμία σχέση με την ημερήσια ενημέρωση,όπως φυσικά και η απάντηση μου σε σένα,οπότε αν τη σβήσουν ή τη μεταφέρουν δε θα με πειράξει
Δεν συμφωνω αλλα σκαω λογω του ρισπεκτ που εχω για σενα.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.287
Πόντοι
2.036
Καινουργια νεαρη κοπελιτσα εντοπιστηκε πριν λιγο αποψε μεταμεσονυχτια βαρδια στο Ιασωνος 19 οροφος (ξερετε εκει που ηταν η περιβοητη Λινα τα απογευματα)....τουλαχιστον εγω πρωτη φορα την ειδα...το ονομα της Λόρι απο την Μολδαβια εδειχνε σχετικα νεαρη στο προσωπο, μελαχρινη με μακρυ ισιο μαλλι υψος καπου 1,70, σωμα γεματο εντυπωσιακο στα όρια του νταρντανέ με πλουσιες καμπυλες, γεματος στρογγυλος πισινος, βυζι 2,5- 3αρι, ελαχιστη εως καθολου κοιλια, μπουταρες και καθολου μα καθολου κυτταριτιδα...οποτε ειναι για αυτους που γουσταρουν μπαμπατσικα σωματα...περασα τελικα δωματιο μαζι της...πολυ καλος χαρακτηρας παρολου που μιλαει ελαχιστα ελληνικα, συννενοηση κυριως στα αγγλικα, δεν βιαζοτανε καθολου και τελικα ευχαριστηθηκα γαμησι και πιασιματα...η κοπελα κανει και γλωσσοφιλα χωρις κανεναν δισταγμο! Για να δουμε..... ηρθε για να μεινει?
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
1.212
Πόντοι
201
Καινουργια νεαρη κοπελιτσα εντοπιστηκε πριν λιγο αποψε μεταμεσονυχτια βαρδια στο Ιασωνος 19 οροφος (ξερετε εκει που ηταν η περιβοητη Λινα τα απογευματα)....τουλαχιστον εγω πρωτη φορα την ειδα...το ονομα της Λόρι απο την Μολδαβια εδειχνε σχετικα νεαρη στο προσωπο, μελαχρινη με μακρυ ισιο μαλλι υψος καπου 1,70, σωμα γεματο εντυπωσιακο στα όρια του νταρντανέ με πλουσιες καμπυλες, γεματος στρογγυλος πισινος, βυζι 2,5- 3αρι, ελαχιστη εως καθολου κοιλια, μπουταρες και καθολου μα καθολου κυτταριτιδα...οποτε ειναι για αυτους που γουσταρουν μπαμπατσικα σωματα...περασα τελικα δωματιο μαζι της...πολυ καλος χαρακτηρας παρολου που μιλαει ελαχιστα ελληνικα, συννενοηση κυριως στα αγγλικα, δεν βιαζοτανε καθολου και τελικα ευχαριστηθηκα γαμησι και πιασιματα...η κοπελα κανει και γλωσσοφιλα χωρις κανεναν δισταγμο! Για να δουμε..... ηρθε για να μεινει?
Πίπα ακάποτη κάνει?
 
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
0
Καινουργια νεαρη κοπελιτσα εντοπιστηκε πριν λιγο αποψε μεταμεσονυχτια βαρδια στο Ιασωνος 19 οροφος (ξερετε εκει που ηταν η περιβοητη Λινα τα απογευματα)....τουλαχιστον εγω πρωτη φορα την ειδα...το ονομα της Λόρι απο την Μολδαβια εδειχνε σχετικα νεαρη στο προσωπο, μελαχρινη με μακρυ ισιο μαλλι υψος καπου 1,70, σωμα γεματο εντυπωσιακο στα όρια του νταρντανέ με πλουσιες καμπυλες, γεματος στρογγυλος πισινος, βυζι 2,5- 3αρι, ελαχιστη εως καθολου κοιλια, μπουταρες και καθολου μα καθολου κυτταριτιδα...οποτε ειναι για αυτους που γουσταρουν μπαμπατσικα σωματα...περασα τελικα δωματιο μαζι της...πολυ καλος χαρακτηρας παρολου που μιλαει ελαχιστα ελληνικα, συννενοηση κυριως στα αγγλικα, δεν βιαζοτανε καθολου και τελικα ευχαριστηθηκα γαμησι και πιασιματα...η κοπελα κανει και γλωσσοφιλα χωρις κανεναν δισταγμο! Για να δουμε..... ηρθε για να μεινει?
Η περιγραφή σου μου θυμίζει την Λορι που δούλευε Ιάσονος 32 στο Μεταξουργείο πριν καμία διετία και πίσω και αν δεν κάνω λάθος και Ιάσονος 16 . Θυμάμαι που το 22 είχα πάει με την παρέα μου και την είχα πάρει τότε στο μπουρδελακι που δούλευε μετά είχε σταματήσει και εργαζόταν σε ένα καφενείο δίπλα από τα μπουρδέλα στο Μετάξι . Βέβαια μπορεί να κάνω και λάθος αλλά έτσι όπως τα λες ίδια μου φαίνεται . Μάλλον έπιασε και πάλι δουλειά
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Φωτεινη απογευματινες ωρες στο Διδυμου 27 αν την πετυχεις.
Την Καλημερα μου Φιλε Koul...ο ανθρωπος ζηταει τελειωτικο....οχι Βασανιστικο....
Εσυ θα τα ακουσεις...!!!!ενημερωσε οτι θα του Βασανισει τον πουτσο ....ειναι ενθουσιωδης οταν βλεπει σηκωμενο παπαρι...χαχαχαχαχαχα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Το απόγευμα τιμήθηκε η Λίζα ή Ελίζα από Φώκαιας 19 για πιπα(γι αυτό δεν γράφω κριτική αλλά σας ενημερώνω από εδω)
Κατέβηκα κουρασμένος και με ψιλοπονοκεφαλο και παρόλο που η κοριτσάρα είναι πανέμορφη και δεκτική, δυσκολεύτηκα να τελειώσω. Το κορίτσι το κατάλαβε οτι δυσκολευομουν και τα έδωσε όλα . Αλλη θα είχε φύγει και θα με είχε παρατήσει. Πρέπει να τα λέμε αυτά.
Από εμφάνιση μελαχρινη, με όμορφο πρόσωπο, αδύνατη με σωστά πιασίματα 2,5 στήθος ελαφρώς πεσμένο , πολύ καλό στην αφη.
Tην Καλημερα μου φιλε bourdel.....μηπως ειχες?
greek-mati.gif
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Μακριά.μονο αν είσαι πακης η ινδος.εχει ιδιαίτερη συμπάθεια σε τέτοια άτομα τώρα τελευταία.κριμα γιατί στην αρχή της άρεσαν να περνάνε μαζί της Έλληνες.
Την Καλημερα Bil.....για ολα υπαρχουν λυσεις.....αν την κανει κεφι βεβαια θα βρει τροπους να την προσεγγιση......να δυο στα γρηγορα....
1.για πακης...παιρνεις ενα φελλο και τον καις...οχι να τον μαυρισεις γιατι θελουμε Λαττε χρωμα....να αρπαξει λιγο και βαφεις ολο το προσωπο,σωμα...κλπ.Οταν την πηδηξει και του φυγει η καψα ντυνετε στα γρηγορα και γινεται μπουχος γιατι θα την εχει κανει μουνι-καπελλο
2.στον ινδο....ειναι πιο ευκολα......αγοραζει μια καραμουζα και ενα τουρπανι.....φελλο μονο στο προσωπο.....
 

Συνημμένα

  • fysikos-fellos.jpg
    fysikos-fellos.jpg
    42,2 KB · Εμφανίσεις: 15
  • india-6316096_1280.jpg
    india-6316096_1280.jpg
    340,8 KB · Εμφανίσεις: 11

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
34
Like
4.405
Πόντοι
7.195
Η περιγραφή σου μου θυμίζει την Λορι που δούλευε Ιάσονος 32 στο Μεταξουργείο πριν καμία διετία και πίσω και αν δεν κάνω λάθος και Ιάσονος 16 . Θυμάμαι που το 22 είχα πάει με την παρέα μου και την είχα πάρει τότε στο μπουρδελακι που δούλευε μετά είχε σταματήσει και εργαζόταν σε ένα καφενείο δίπλα από τα μπουρδέλα στο Μετάξι . Βέβαια μπορεί να κάνω και λάθος αλλά έτσι όπως τα λες ίδια μου φαίνεται . Μάλλον έπιασε και πάλι δουλειά
Αυτή δεν ήταν η πρώην Μόνικα από Φ134 που μετά πήγε Μεταξουργείο ?
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Την Καλημερα μου Φιλε Koul...ο ανθρωπος ζηταει τελειωτικο....οχι Βασανιστικο....
Εσυ θα τα ακουσεις...!!!!ενημερωσε οτι θα του Βασανισει τον πουτσο ....ειναι ενθουσιωδης οταν βλεπει σηκωμενο παπαρι...χαχαχαχαχαχα
Όλες οι γυναίκες μετά τα 40 ονειρεύονται να έχουν κάτι που θα τους γεμίζει το στόμα χωρίς να παχαίνουν. Βλέπουν το παπάρι όπως βλέπει ο πεινασμένος τα λουκάνικα!

Το τελικό αποτέλεσμα μετράει!

Η Φωτεινή τα πίνει ή τα φτύνει;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.790
Πόντοι
19.306
Η Ιάσωνος είναι στην φυλής σωστά;
Άνοιξε ένα χάρτη ρε φιλαράκι. Όση ώρα έκανες να γράψεις το μήνυμα και να περιμένεις απάντηση θα είχες μπει στο Google και θα ελυνες την απορία σου. Μασημένη τροφή θέλετε μερικοί.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
38
Like
90
Πόντοι
0
Την Καλημερα Bil.....για ολα υπαρχουν λυσεις.....αν την κανει κεφι βεβαια θα βρει τροπους να την προσεγγιση......να δυο στα γρηγορα....
1.για πακης...παιρνεις ενα φελλο και τον καις...οχι να τον μαυρισεις γιατι θελουμε Λαττε χρωμα....να αρπαξει λιγο και βαφεις ολο το προσωπο,σωμα...κλπ.Οταν την πηδηξει και του φυγει η καψα ντυνετε στα γρηγορα και γινεται μπουχος γιατι θα την εχει κανει μουνι-καπελλο
2.στον ινδο....ειναι πιο ευκολα......αγοραζει μια καραμουζα και ενα τουρπανι.....φελλο μονο στο προσωπο.....
Καλημέρα.. μάλλον δεν κατάλαβες πως το έγραψα το μήνυμα.παει και με Έλληνες .όχι όπως πριν.γιατί όπως έχουν αναφέρει πολύ συναγωνιστές είναι πολύ φιλοχρήματος άνθρωπος.και καλό είναι να ακούμε καλύτερα τον Δημήτρη.και θα συμφωνήσω πολύ μαζί του που λέει σε ένα μήνυμα ούτε τον ιδρώτα της δεν δίνει τσάμπα αυτή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Όλες οι γυναίκες μετά τα 40 ονειρεύονται να έχουν κάτι που θα τους γεμίζει το στόμα χωρίς να παχαίνουν. Βλέπουν το παπάρι όπως βλέπει ο πεινασμένος τα λουκάνικα!

Το τελικό αποτέλεσμα μετράει!

Η Φωτεινή τα πίνει ή τα φτύνει;
ουτε τα πινει...ουτε τα φτυνει...τα ταλαιπωρει ατσαλα.....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.789
Πόντοι
3.246
Σόρρυ για το off-topic, αλλά μου φαίνεται ότι ο Βελόπουλος είναι μέλος του σάη.
Αφού πριν κάποιο διάστημα παρουσίασε μια φωτό μου με τον Κασσελάκη στο κοινοβούλιο,
τώρα αποκαλύπτει τη δράση του γνωστού ''Φραπέ'', του προμότορα της Σαμπίνας! :kiss-mark:
Ιδού:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Άννα από το αδερφό Βεργας 3 καστανοξανθη με μακρύ μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μόνικα καστανή ψηλή με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά , κανονικό ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε νορμαλ πρόγραμμα και όχι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α Βίκυ , καστανοξανθη , σώμα με αρκετά πιασίματα, μπουτου, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Άννα μελαχρινή μιλφ , σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νανσι η γυρολόγος μιλφ με καστανο πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν σιλικονατο βυζι και Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι,μ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ντιαννα ξανθιά κοντή μιλφ μέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα και κοιλίτσα,3αρι συν βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή νταρντανα μιλφογκιλφ με 3αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.287
Πόντοι
2.036
Η περιγραφή σου μου θυμίζει την Λορι που δούλευε Ιάσονος 32 στο Μεταξουργείο πριν καμία διετία και πίσω και αν δεν κάνω λάθος και Ιάσονος 16 . Θυμάμαι που το 22 είχα πάει με την παρέα μου και την είχα πάρει τότε στο μπουρδελακι που δούλευε μετά είχε σταματήσει και εργαζόταν σε ένα καφενείο δίπλα από τα μπουρδέλα στο Μετάξι . Βέβαια μπορεί να κάνω και λάθος αλλά έτσι όπως τα λες ίδια μου φαίνεται . Μάλλον έπιασε και πάλι δουλειά
Να προσθεσω οτι εγω μπηκα στον οικο κατα τις 00:10 οποτε ειναι πιθανο ναηταν τελικα απογευματινη βαρδια και να την πετυχα λιγο πριν το σχολασμα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πολλά πιασίματα κυρίως στα πόδια 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 73α Μισέλ μελαχρινή λατινα , πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα

Εξηκιου 18, 18α & 18γ κλειστά.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά φωτιστικό

Βεργας 3 δεξιά Αναστασία καστανοξανθη παχουλη κοπέλα με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Νίκα ξανθιά ψιλολιγνη με 1.5αρι βυζι, ααπλό πρόγραμμα, αμφότερες οι κοπέλες από το αδελφό Μαραθωνος 59.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη κοπέλα με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Βεργας 7 πάνω Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με τεράστια κωλαρα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ , κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφγκικφ, με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα μέ αρκετά πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom