Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.409
Πόντοι
4.446
Με την μαρκινα γινεται τιποτα στο πριβε η εχει αλλο τιμοκαταλογο;
μωρε γίνεται με τον υπερμούναρο αλλά πρώτον αμαρτία είναι να δώσεις 150 ευρώ απλά για το παλμαρέ όταν τη γαμάγαμε με 60 ευρώ στα μασατζίδικα.....σέρβις όλα με πότα χαίρω πολύ γειά σας....δεν ενδιαφερόμεθα
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
401
Like
809
Πόντοι
81
εχει γυρίσει μάγκες απο την Κυριακή εχω το insta της και είδα τα στορυ της αλλα δεν έβαλε Στο γκολντεν τρεχει μαλλον με έναν πελατη βόλτες στην Αθήνα έκανε
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
300
Like
511
Πόντοι
81
Eγιναν τιποτα αλλαγες στο Καισα ? Ισως καποιο ανανεωμενο ροστερ ?
 

elvitoras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

πέρασμα από Athens Queens, λίγα κορίτσια, αδιάφορη ατμόσφαιρα, πήρε το μάτι μου τη Σοφία Μπαλαμπάνη(όχι ως πελάτισσα) έκανε ένα χορό στη πίστα, αλλά δεν περνούσε με πελάτες ούτε ρώτησα αν μπαίνει ενδότερα(psycho τελείως η γκόμενα).
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Είναι πιο πίσω πριν την καντινα με τα λουκάνικα!Λ. Συγγρου 130.Αν πας ριξε μια

Eγιναν τιποτα αλλαγες στο Καισα ? Ισως καποιο ανανεωμενο ροστερ ?
Πήγα χτες είχε γύρω στης 13 κοπέλες κάπου κει δυστυχώς τίποτα ιδιαίτερο και τρελό ξενερωμα σπάνια περνάγαμε από τα τραπέζια περιμένουν τους τουρίστες κάτι λατινες μέτριες από Κολομβία μια Βραζιλίανα παλιά χάλια θα έλεγα θα αργήσω πολύ να ξαναπάω και κάτι Ρωσίδες ψιλό μέτριες .
 

Ludwig13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
10
Like
402
Πόντοι
290
Golden η απόλυτη παρακμή τελευταία φορά που το επισκέφτηκα. Οι τυπισσες ντίβες δεν έρχονται καν στο τραπέζι. Αφού τις έχουμε καλομάθει και πιτσιρικάδες wannabe trappers στήνονται έξω από το σημείο που γίνονται οι χοροί λες και περιμένουν στην εφορία να τις προλάβουν. Γαματε τη φάση τύποι
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Golden η απόλυτη παρακμή τελευταία φορά που το επισκέφτηκα. Οι τυπισσες ντίβες δεν έρχονται καν στο τραπέζι. Αφού τις έχουμε καλομάθει και πιτσιρικάδες wannabe trappers στήνονται έξω από το σημείο που γίνονται οι χοροί λες και περιμένουν στην εφορία να τις προλάβουν. Γαματε τη φάση τύποι
Ρε εγώ απορώ γιατί το επιτρέπουν από το μαγαζί αυτό. Οι πιτσιρικάδες περιμένουν στην ουρά; όντως είναι ξενερα
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Ρε εγώ απορώ γιατί το επιτρέπουν από το μαγαζί αυτό. Οι πιτσιρικάδες περιμένουν στην ουρά; όντως είναι ξενερα
Είναι συγκεκριμέςνες που έχουν καβαλίσει το καλάμι π.χ. Μελίσα, Μία οι περισσότερες πάντως δεν είναι έτσι
 

Ludwig13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
10
Like
402
Πόντοι
290
Ρε εγώ απορώ γιατί το επιτρέπουν από το μαγαζί αυτό. Οι πιτσιρικάδες περιμένουν στην ουρά; όντως είναι ξενερα
Ελα μου ντε δεν καταλαβαινουν οτι κανουν κακο στο μαγαζι; εχω παει με διαθεση να ξοδεψω και δεν μπορω ουτε καν να παρω απλο χορο. Αλλα προφανως δεν θα στηθω στην ουρα, ειναι ωραιο το παιχνιδι να ερθει στο τραπεζι σου.

Είναι συγκεκριμέςνες που έχουν καβαλίσει το καλάμι π.χ. Μελίσα, Μία οι περισσότερες πάντως δεν είναι έτσι
Σαββατο ειχα παει τελευταια φορα πριν 2-3 βδομαδες, ειχε αρκετο κοσμο, ολες ετσι παιζανε μπαλα, γιατι στα αρχιδια τους δεν χρειαζοταν να προσπαθησουν καν.
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Ελα μου ντε δεν καταλαβαινουν οτι κανουν κακο στο μαγαζι; εχω παει με διαθεση να ξοδεψω και δεν μπορω ουτε καν να παρω απλο χορο. Αλλα προφανως δεν θα στηθω στην ουρα, ειναι ωραιο το παιχνιδι να ερθει στο τραπεζι σου.


Σαββατο ειχα παει τελευταια φορα πριν 2-3 βδομαδες, ειχε αρκετο κοσμο, ολες ετσι παιζανε μπαλα, γιατι στα αρχιδια τους δεν χρειαζοταν να προσπαθησουν καν.
Μην πηγαίνεις Παρασκευή και Σάββατο, οι καθημερινές είναι καλύτερα.Γενικά τις βάζουν χέρι αλλά καποιες κάθονται και κάνουν μινιμουμ προσπάθεια.Η Μελίσα που σου ΄λέω είναι μουνάρα αλλά βαριέται την ζωή της και πιστέυω ότι ειναι εκεί καθαρά για το κοκό.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Ελα μου ντε δεν καταλαβαινουν οτι κανουν κακο στο μαγαζι; εχω παει με διαθεση να ξοδεψω και δεν μπορω ουτε καν να παρω απλο χορο. Αλλα προφανως δεν θα στηθω στην ουρα, ειναι ωραιο το παιχνιδι να ερθει στο τραπεζι σου.


Σαββατο ειχα παει τελευταια φορα πριν 2-3 βδομαδες, ειχε αρκετο κοσμο, ολες ετσι παιζανε μπαλα, γιατι στα αρχιδια τους δεν χρειαζοταν να προσπαθησουν καν.
Είναι συγκεκριμέςνες που έχουν καβαλίσει το καλάμι π.χ. Μελίσα, Μία οι περισσότερες πάντως δεν είναι έτσι
όπως λέει και ο Ludwig όσοι πάνε εκεί με γερό πορτοφολι δε πάνε για να κωλοτριφτει η αλλη ενα 2λεπτο με 5 ευρω αλλα θελουν να ξοδεψουν και γουσταρουν το παιχνιδι κ παει το αλλο το μλκσμενο 18 χρονων με ενα ταληρο στο χερι και τις απασχολει. Το κακο με αυτο το μαγαζι περα απο τη μποχα του τσιγαρου και τους σερβιτορους που παντα σε κλεβουν, ειναι οτι δεν εχει ενα πριβε δωματιο να αραξεις με την κοπελα και να μην κοιτας κανεναν αλλο
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Golden η απόλυτη παρακμή τελευταία φορά που το επισκέφτηκα. Οι τυπισσες ντίβες δεν έρχονται καν στο τραπέζι. Αφού τις έχουμε καλομάθει και πιτσιρικάδες wannabe trappers στήνονται έξω από το σημείο που γίνονται οι χοροί λες και περιμένουν στην εφορία να τις προλάβουν. Γαματε τη φάση τύποι
Συμφωνώ
Είναι total vibe killer αυτή η εικόνα.
Μερικές έχουν τόσο δεδομένο το ταλιρακι που δεν κάνουν καν προσπάθεια να σε ψήσουν για πριβε
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
όπως λέει και ο Ludwig όσοι πάνε εκεί με γερό πορτοφολι δε πάνε για να κωλοτριφτει η αλλη ενα 2λεπτο με 5 ευρω αλλα θελουν να ξοδεψουν και γουσταρουν το παιχνιδι κ παει το αλλο το μλκσμενο 18 χρονων με ενα ταληρο στο χερι και τις απασχολει. Το κακο με αυτο το μαγαζι περα απο τη μποχα του τσιγαρου και τους σερβιτορους που παντα σε κλεβουν, ειναι οτι δεν εχει ενα πριβε δωματιο να αραξεις με την κοπελα και να μην κοιτας κανεναν αλλο
Άλλο και αυτό, δίνεις 40 για πριβε και έχεις απέναντι σου άλλους 2 στον καναπέ
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
όπως λέει και ο Ludwig όσοι πάνε εκεί με γερό πορτοφολι δε πάνε για να κωλοτριφτει η αλλη ενα 2λεπτο με 5 ευρω αλλα θελουν να ξοδεψουν και γουσταρουν το παιχνιδι κ παει το αλλο το μλκσμενο 18 χρονων με ενα ταληρο στο χερι και τις απασχολει. Το κακο με αυτο το μαγαζι περα απο τη μποχα του τσιγαρου και τους σερβιτορους που παντα σε κλεβουν, ειναι οτι δεν εχει ενα πριβε δωματιο να αραξεις με την κοπελα και να μην κοιτας κανεναν αλλο
Επέτρεψε μου να διαφωνήσω στο δεύτερο κομμάτι. Οι σερβιτόροι δεν με έχουν κλέψει ποτε και έχω πάει πάρα πολλές φορές και στο απλό πριβέ ναι δεν είσαι μόνος αλλά μια φορά που πήρα διπλό ήμουν μόνο εγώ και η κοπέλα.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Επέτρεψε μου να διαφωνήσω στο δεύτερο κομμάτι. Οι σερβιτόροι δεν με έχουν κλέψει ποτε και έχω πάει πάρα πολλές φορές και στο απλό πριβέ ναι δεν είσαι μόνος αλλά μια φορά που πήρα διπλό ήμουν μόνο εγώ και η κοπέλα.
μα στο διπλο πάντα ήσουν εσύ κ η κοπέλα και στο απλό μπορει να ειναι αλλο ζευγαρι...αλλο εννοουσα εγω... όσον αφορα το λογαριασμο καλύτερα να το υπολογιζεις απο πριν
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Άλλο και αυτό, δίνεις 40 για πριβε και έχεις απέναντι σου άλλους 2 στον καναπέ
ναι στο απλο έτσι είναι και νομίζω μονο ένας χώρος υπάρχει για απλό, όλοι οι άλλοι είναι για το διπλό στο οποίο για μενα αν δεν γίνει κατι παραπανω από χορο δεν αξιζει για κανενα λογο τα 80 γιουρο
 

Leviathansh

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2021
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω και εγώ σε αυτό καθημερινές είναι πολύ καλύτερα είχα πάει μια τετάρτη και πήρα σχεδόν όλες τις κοπέλες για χορό και έρχονταν και στο τραπέζι μου για να πάμε κυριολεκτικά έκλεισα το μαγαζί αν θυμάμαι καλά έκανα τον τελευταίο χορό και μετά είπα να κάνω το λάθος να πάω και πέμπτη που έχει την πρόσφορα με το μπουκάλι και γινόταν της πουτάνας, οι σερβιτόροι προσωπικά ποτέ δεν με έκλεψαν οπότε μόνο καθημερινή στο γκολτεν προσωπική μου άποψη
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.189
Πόντοι
371
όπως λέει και ο Ludwig όσοι πάνε εκεί με γερό πορτοφολι δε πάνε για να κωλοτριφτει η αλλη ενα 2λεπτο με 5 ευρω αλλα θελουν να ξοδεψουν και γουσταρουν το παιχνιδι κ παει το αλλο το μλκσμενο 18 χρονων με ενα ταληρο στο χερι και τις απασχολει. Το κακο με αυτο το μαγαζι περα απο τη μποχα του τσιγαρου και τους σερβιτορους που παντα σε κλεβουν, ειναι οτι δεν εχει ενα πριβε δωματιο να αραξεις με την κοπελα και να μην κοιτας κανεναν αλλο
Οι σερβιτόροι στο Golden θα συμφωνήσω πως αν βρουν ευκαιρία κλέβουν.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Οι σερβιτόροι στο Golden θα συμφωνήσω πως αν βρουν ευκαιρία κλέβουν.
Κάργα δυστυχώς βάζουν ότι θέλουν γι αυτό καλό είναι ή να τα πληρώνετε ένα ένα ότι παίρνετε ή κατευθείαν στο ταμείο να δείτε το χαρτάκι. δε κόβουν απόδειξη κ έτσι σε κλέβουν οπότε θέλουν. Ή πληρωμή με κάρτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom