Νέα

Κολομβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
ολομβία: Νεκροί εννέα άνθρωποι σε εξοχικό σπίτι

Εννέα άνθρωποι εντοπίστηκαν νεκροί σε μια εξοχική κατοικία σε επαρχιακή περιοχή της Βορειοδυτικής Κολομβίας, αλλά τα θύματα κι οι δράστες παραμένουν άγνωστοι, ενώ ούτε το κίνητρο της σφαγής έχει γίνει γνωστό, ανακοίνωσε τη Δευτέρα η αστυνομία στην επαρχία Αντιόκια.

«Βρέθηκαν εννέα πτώματα, τεσσάρων γυναικών και πέντε ανδρών, χωρίς κανένα τους να έχει αναγνωριστεί προς το παρόν» δήλωσε ο στρατηγός της αστυνομίας Γεσίδ Βάσκες σε τοπικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς.

Κατά τα φαινόμενα, «τα θύματα βρίσκονταν εν μέσω μιας γιορτής» για κάποιο γεγονός, ανέφερε.

Η σφαγή σημειώθηκε σε ένα εξοχικό σπίτι σε μια απομονωμένη περιοχή που υπάγεται στον Δήμο Ενβιγάδο, κοντά στην πόλη Μεντεγίν, περίπου 400 χλμ. βορειοδυτικά της πρωτεύουσας της Κολομβίας.




ετσι γινοντε τα μεγαλα ξεκαθαρισματα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ολομβία: Νεκροί εννέα άνθρωποι σε εξοχικό σπίτι

Εννέα άνθρωποι εντοπίστηκαν νεκροί σε μια εξοχική κατοικία σε επαρχιακή περιοχή της Βορειοδυτικής Κολομβίας, αλλά τα θύματα κι οι δράστες παραμένουν άγνωστοι, ενώ ούτε το κίνητρο της σφαγής έχει γίνει γνωστό, ανακοίνωσε τη Δευτέρα η αστυνομία στην επαρχία Αντιόκια.

«Βρέθηκαν εννέα πτώματα, τεσσάρων γυναικών και πέντε ανδρών, χωρίς κανένα τους να έχει αναγνωριστεί προς το παρόν» δήλωσε ο στρατηγός της αστυνομίας Γεσίδ Βάσκες σε τοπικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς.

Κατά τα φαινόμενα, «τα θύματα βρίσκονταν εν μέσω μιας γιορτής» για κάποιο γεγονός, ανέφερε.

Η σφαγή σημειώθηκε σε ένα εξοχικό σπίτι σε μια απομονωμένη περιοχή που υπάγεται στον Δήμο Ενβιγάδο, κοντά στην πόλη Μεντεγίν, περίπου 400 χλμ. βορειοδυτικά της πρωτεύουσας της Κολομβίας.




ετσι γινοντε τα μεγαλα ξεκαθαρισματα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
γραβατωμα τυπε
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
τυπε θα εφαγαν τα φραγκα απο κανενα φορτιο και το εριξαν στην παρτουζα οι μαγκες.αλλα κοντα σε αυτους πηρε η μπαλα και τις πουτανες μαζι.
θα εκαναν χοντρη πουστια σε κανεναν βαρωνο γιαυτο την πληρωσαν τοσο ασχημα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε θα εφαγαν τα φραγκα απο κανενα φορτιο και το εριξαν στην παρτουζα οι μαγκες.αλλα κοντα σε αυτους την πληρωσαν και οι πουτανες μαζι τους.
θα εκαναν χοντρη πουστια σε κανεναν βαρωνο γιαυτο την πληρωσαν τοσο ασχημα.
τυπε οι βαρωνοι οταν μακελευουν δεν αφηνουν μαρτυρες ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παλια τους τεχνη κοσκινο τυπε.
παντως τυπε 9 γραβατωματα δεν ειναι και λιγο πραγμα.
γιαυτο τυπε τους αναλαμβανει ο στρατος :grin:
y201744457198809.jpg

la-1215-pin08.jpg
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τραβατε κολομβια να γαμησετε

 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Το καλοκαίρι έχω πρόσκληση να πάω σε μια γνωστή μου στη Κολομβία . Η πόλη της λέγεται Αρμένια ή κάπως έτσι , την εξυπηρέτησα σε κάτι εδώ κ με προσκάλεσε , πληρώνω μόνο τ`αεροπορικά μου , το καλό είναι ότι επειδή είναι χύμα κ ανεξάρτητος τύπος δεν θα μου κάτσει στο σβέρκο οπότε θα μπορώ να γυρνάω όπου θέλω ! Πείτε καμιά πληροφορία για που αξίζει να πάει κανεις για το σπορ που μας ενδιαφέρει ...
ΤΗΧ !!!
 

DrI_X

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
 Δυο κουκλάρες δίδυμες από Medellín...


Για περισσότερες foto και video θα βρείτε στη σελίδα τους, στο facebook

 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
Το καλοκαίρι έχω πρόσκληση να πάω σε μια γνωστή μου στη Κολομβία . Η πόλη της λέγεται Αρμένια ή κάπως έτσι , την εξυπηρέτησα σε κάτι εδώ κ με προσκάλεσε , πληρώνω μόνο τ`αεροπορικά μου , το καλό είναι ότι επειδή είναι χύμα κ ανεξάρτητος τύπος δεν θα μου κάτσει στο σβέρκο οπότε θα μπορώ να γυρνάω όπου θέλω ! Πείτε καμιά πληροφορία για που αξίζει να πάει κανεις για το σπορ που μας ενδιαφέρει ...
ΤΗΧ !!!
στο facebook την γνωρισες?
εχουν μεγαλη ζητηση για νεφρα αυτο το διαστημα στην κολομβια εχω ακουσει. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Το καλοκαίρι έχω πρόσκληση να πάω σε μια γνωστή μου στη Κολομβία . Η πόλη της λέγεται Αρμένια ή κάπως έτσι , την εξυπηρέτησα σε κάτι εδώ κ με προσκάλεσε , πληρώνω μόνο τ`αεροπορικά μου , το καλό είναι ότι επειδή είναι χύμα κ ανεξάρτητος τύπος δεν θα μου κάτσει στο σβέρκο οπότε θα μπορώ να γυρνάω όπου θέλω ! Πείτε καμιά πληροφορία για που αξίζει να πάει κανεις για το σπορ που μας ενδιαφέρει ...
ΤΗΧ !!!
tumblr_ljg96uMs481qikedko1_400.jpg
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καμία σχέση !
Την ξέρω 11 χρόνια πρώην συγκάτοικος μιας ξαδέρφης μου , που ζούσε πολλά χρονια στο Λονδίνο . Η εξυπηρέτηση που της έκανα ήταν να τη γυρίσω σε όλα τα γυναικεία μοναστήρια της Β.Ελλάδας ,βασικά εκείνη με πήγαινε κι εγώ οδηγούσα , φανατική θεούσα και καθόλου "ελκυστική λατινοαμερικάνα" ...κάτι σαν τον αρχηγό των απάτσι ή ο Πάμπλο Γκαρσία σε θυλικό !
...Άστοχα τα παραπάνω !    
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
Καμία σχέση !
Την ξέρω 11 χρόνια πρώην συγκάτοικος μιας ξαδέρφης μου , που ζούσε πολλά χρονια στο Λονδίνο . Η εξυπηρέτηση που της έκανα ήταν να τη γυρίσω σε όλα τα γυναικεία μοναστήρια της Β.Ελλάδας ,βασικά εκείνη με πήγαινε κι εγώ οδηγούσα , φανατική θεούσα και καθόλου "ελκυστική λατινοαμερικάνα" ...κάτι σαν τον αρχηγό των απάτσι ή ο Πάμπλο Γκαρσία σε θυλικό !
...Άστοχα τα παραπάνω !    
τυπε ολες αυτες στην κολομβιανη μαφια τετοιο στυλακι εχουν.
αλλα τις κοντοκανες τις βγαζουν απο εκει που δεν το περιμενεις.
μαλλον σε ιεροσυλο επεσες.
εκτος αν η διακινηση τις κοκα-κολας γινετε πλεον μεσω ιεραποστολων και καλογερων.
να εισαι ψιλιασμενος με αυτες παντα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
τυπε ολες αυτες στην κολομβιανη μαφια τετοιο στυλακι εχουν.
αλλα τις κοντοκανες τις βγαζουν απο εκει που δεν το περιμενεις.
μαλλον σε ιεροσυλο επεσες.
εκτος αν η διακινηση τις κοκα-κολας γινετε πλεον μεσω ιεραποστολων και καλογερων.
να εισαι ψιλιασμενος με αυτες παντα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

χαχα ...! Τύπε έτσι κι αλλιώς αλλάξανε τα σχέδια και δεν θα πάω !
Πάντως οι μαφιόζοι είναι "άπλες" στην αρχή τουλάχιστον , αυτή την έβγαζε με 1 μπουκαλάκι νερό τη μέρα , μου έλεγε πόσο ακριβό είναι με 0,50€ , έτρωγε 1 αγγουροντομάτα / μέρα και το βράδυ 1 ροδάκινο ! Αν έβλεπε τσιγάρο άρχιζε κύριγμα περί εθισμού και κατάλειξης σε σκληρά ναρκωτικά !!! Κοιμόταν απο τις 21:00 (ντάλα ήλιος το καλοκαίρι) και ξυπνούσε στις 04:30 , για να περπατήσει 5 χλμ και να κολυμπίσει χωρις αδιάκριτα βλέματα !!!
Εμένα τα σχόλια μου φαίνονται πάρα πολύ αστεία γιατί ξέρω για τί πρόκειται !!!  :2funny:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
αυτο με τον Παμπλο δεν καταλαβα.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
χαχα ...! Τύπε έτσι κι αλλιώς αλλάξανε τα σχέδια και δεν θα πάω !
Πάντως οι μαφιόζοι είναι "άπλες" στην αρχή τουλάχιστον , αυτή την έβγαζε με 1 μπουκαλάκι νερό τη μέρα , μου έλεγε πόσο ακριβό είναι με 0,50€ , έτρωγε 1 αγγουροντομάτα / μέρα και το βράδυ 1 ροδάκινο ! Αν έβλεπε τσιγάρο άρχιζε κύριγμα περί εθισμού και κατάλειξης σε σκληρά ναρκωτικά !!! Κοιμόταν απο τις 21:00 (ντάλα ήλιος το καλοκαίρι) και ξυπνούσε στις 04:30 , για να περπατήσει 5 χλμ και να κολυμπίσει χωρις αδιάκριτα βλέματα !!!
Εμένα τα σχόλια μου φαίνονται πάρα πολύ αστεία γιατί ξέρω για τί πρόκειται !!!  :2funny:
τυπε ειναι μαθημενες αυτες σε τετοιο τροπο ζωης.
το ωραριο που ειχε,τις εμεινε συνηθειο απο την εργασια συγκομιδης στις φυτειες.
η εκπαιδευση στις φυτειες κοκα-κολας  ειναι σκληρη.
αυτη στα ελεγε και εκανε αυτα τα γυφτηλικια για να σου ριξει σταχτη στα ματια.
ο απολυτος θα στα επιβεβαιωσει αυτα που σου λεω.
εινια πιο ψαγμενος σε τετοια θεματα.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
τυπε ειναι μαθημενες αυτες σε τετοιο τροπο ζωης.
το ωραριο που ειχε,τις εμεινε συνηθειο απο την εργασια συγκομιδης στις φυτειες.
η εκπαιδευση στις φυτειες κοκα-κολας  ειναι σκληρη.
αυτη στα ελεγε και εκανε αυτα τα γυφτηλικια για να σου ριξει σταχτη στα ματια.
ο απολυτος θα στα επιβεβαιωσει αυτα που σου λεω.
εινια πιο ψαγμενος σε τετοια θεματα.

ok ...!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε ειναι μαθημενες αυτες σε τετοιο τροπο ζωης.
το ωραριο που ειχε,τις εμεινε συνηθειο απο την εργασια συγκομιδης στις φυτειες.
η εκπαιδευση στις φυτειες κοκα-κολας  ειναι σκληρη.
αυτη στα ελεγε και εκανε αυτα τα γυφτηλικια για να σου ριξει σταχτη στα ματια.
ο απολυτος θα στα επιβεβαιωσει αυτα που σου λεω.
εινια πιο ψαγμενος σε τετοια θεματα.
GoldTeethSmiley.gif


:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom