Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κουντουριώτου 144, Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis Sperminator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα! Μιας και δεν το είδα να αναφέρεται πουθενά θα σας πω για το ίδρυμα που επισκέφτηκα πρόσφατα. Στον Πειραιά Κουντουριώτου 144. Άνοιξε μια ομορφούλα σερίφησα Ελένη, ευγενέστατη και μπήκε αμέσως στο θέμα χωρίς περιττές σάλτσες. Μου είπε πως το ίδρυμα είναι υπό νέα διεύθυνση. Μέσα είχε 4 κοπέλες 2 Ελληνίδες και 2 ξένες. Χωρίς πολύ σκέψη διάλεξα την Εύα, Ελληνίδα ξανθιά 25 χρονών τόσο την έκανα μέχρι που μου το είπε. Λίγο μασάζ μιας και δεν ήθελα πολύ και κατευθείαν στο ψητό, πίπα αξιόλογη και μετά κουλούρι!!! Η γκόμενα συμμετείχε μια χαρά.
Από καθαριότητα μια χαρά και ο χώρος και η κοπέλα και κυρίως όχι ξεπέτα όπως μας έχει συνηθίσει ο Πειραιάς. Συνιστώ ανεπιφύλακτα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Μεγάλε για κράχτη σε κόβω.
Απο τιμές κουβέντα δεν είπες.
Σαν πληρωμένη καταχώρηση στο Αθηνόραμα μου φάνηκε.
Ελπίζω να κάνω λάθος γιατι χρειάζεται κάτι νεο στον Πειραιά, αλλα θα δούμε....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Συναγωνιστές καλησπέρα! Μιας και δεν το είδα να αναφέρεται πουθενά θα σας πω για το ίδρυμα που επισκέφτηκα πρόσφατα. Στον Πειραιά Κουντουριώτου 144. Άνοιξε μια ομορφούλα σερίφησα Ελένη, ευγενέστατη και μπήκε αμέσως στο θέμα χωρίς περιττές σάλτσες. Μου είπε πως το ίδρυμα είναι υπό νέα διεύθυνση. Μέσα είχε 4 κοπέλες 2 Ελληνίδες και 2 ξένες. Χωρίς πολύ σκέψη διάλεξα την Εύα, Ελληνίδα ξανθιά 25 χρονών τόσο την έκανα μέχρι που μου το είπε. Λίγο μασάζ μιας και δεν ήθελα πολύ και κατευθείαν στο ψητό, πίπα αξιόλογη και μετά κουλούρι!!! Η γκόμενα συμμετείχε μια χαρά.
Από καθαριότητα μια χαρά και ο χώρος και η κοπέλα και κυρίως όχι ξεπέτα όπως μας έχει συνηθίσει ο Πειραιάς. Συνιστώ ανεπιφύλακτα.

φίλε δηλ.πιστοποίηση ISO? :jerking:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Συναγωνιστές καλησπέρα! Μιας και δεν το είδα να αναφέρεται πουθενά θα σας πω για το ίδρυμα που επισκέφτηκα πρόσφατα. Στον Πειραιά Κουντουριώτου 144. Άνοιξε μια ομορφούλα σερίφησα Ελένη, ευγενέστατη και μπήκε αμέσως στο θέμα χωρίς περιττές σάλτσες. Μου είπε πως το ίδρυμα είναι υπό νέα διεύθυνση. Μέσα είχε 4 κοπέλες 2 Ελληνίδες και 2 ξένες. Χωρίς πολύ σκέψη διάλεξα την Εύα, Ελληνίδα ξανθιά 25 χρονών τόσο την έκανα μέχρι που μου το είπε. Λίγο μασάζ μιας και δεν ήθελα πολύ και κατευθείαν στο ψητό, πίπα αξιόλογη και μετά κουλούρι!!! Η γκόμενα συμμετείχε μια χαρά.
Από καθαριότητα μια χαρά και ο χώρος και η κοπέλα και κυρίως όχι ξεπέτα όπως μας έχει συνηθίσει ο Πειραιάς. Συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Χα-Χα!

" Giannis Sperminator
Μηνύματα: 1 
χθες στις 20:00:42  "

Γράφτηκε, έριξε το ποστ του όπως υποσχέθηκε στο μαγαζί, και αυτό ήταν!

Είναι απίστευτοι μερικοί!
 
OP
OP
G

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Χάθηκα λόγω διακοπών σε παραλίες και όχι για άλλους λογούς.Για τις απορίες σχετικά με τις τιμές 60 φραπες, 80 το  :fuck2: και εγώ έδωσα 100 στην κοπέλα για το κουλούρι. Άρα οι τιμές είναι οι ίδιες όπως συνήθως.
Όσο για το iso εντάξει με μια επίσκεψη δε θα δώσω και iso 9000 απλά θα το επισκεφθώ και πάλι σύντομα.
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα! Μιας και δεν το είδα να αναφέρεται πουθενά θα σας πω για το ίδρυμα που επισκέφτηκα πρόσφατα. Στον Πειραιά Κουντουριώτου 144. Άνοιξε μια ομορφούλα σερίφησα Ελένη, ευγενέστατη και μπήκε αμέσως στο θέμα χωρίς περιττές σάλτσες. Μου είπε πως το ίδρυμα είναι υπό νέα διεύθυνση. Μέσα είχε 4 κοπέλες 2 Ελληνίδες και 2 ξένες. Χωρίς πολύ σκέψη διάλεξα την Εύα, Ελληνίδα ξανθιά 25 χρονών τόσο την έκανα μέχρι που μου το είπε. Λίγο μασάζ μιας και δεν ήθελα πολύ και κατευθείαν στο ψητό, πίπα αξιόλογη και μετά κουλούρι!!! Η γκόμενα συμμετείχε μια χαρά.
Από καθαριότητα μια χαρά και ο χώρος και η κοπέλα και κυρίως όχι ξεπέτα όπως μας έχει συνηθίσει ο Πειραιάς. Συνιστώ ανεπιφύλακτα.

καλημερα, αν παει καποιος συναγωνιστης ας κανει μια ενημερωση τι λεν οι υπολοιπες κορασιδες? (θα πηγαινα αλλα ειμαι εκτος προυπολογισμου :) )
 

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
145
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
Παιδες καλημερα σε ολους.Εγω πηγα να το βρω το μασατζιδικο αλλα πουθενα δεν υπηρχε στν Κουντουριοτου 144.Μηπως υπαρχει παραπληροφοριση απο το συναδελφο??Ας μας πει οροφο,κουδουνι, στην εισοδο τι γραφει να ξερουμε και εμεις.Επισης μηπως εννοει ακτη Κουντουριοτου και οχι την οδο, μιας και υπαρχουν και τα δυο στο Πειραια???Μπορει να εχει κανει λαθος ο ανθρωπος
 
OP
OP
G

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα σε ολους.Εγω πηγα να το βρω το μασατζιδικο αλλα πουθενα δεν υπηρχε στν Κουντουριοτου 144.Μηπως υπαρχει παραπληροφοριση απο το συναδελφο??Ας μας πει οροφο,κουδουνι, στην εισοδο τι γραφει να ξερουμε και εμεις.Επισης μηπως εννοει ακτη Κουντουριοτου και οχι την οδο, μιας και υπαρχουν και τα δυο στο Πειραια???Μπορει να εχει κανει λαθος ο ανθρωπος

Συναδελφε χαίρετε. Το κουδούνι γραφει RELAX μασάζ και είναι Κουντουριώτου 144 στον 5ο όροφο.
 

munitis_kalirois

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ωπ στην παλιά γειτονιά και μου είχε ξεφύγει. Προβλέπω σύντομα επίσκεψη
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
παιδιά αμα σας βγούν όμως τίποτα φώκιαι μήν νομίζετε ότι είστε διακοπές στην αλόννησο... :grin:
 

munitis_kalirois

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά αμα σας βγούν όμως τίποτα φώκιαι μήν νομίζετε ότι είστε διακοπές στην αλόννησο... :grin:

χαχαχα επειδή δεν υπάρχουν χρήματα για ταξίδι μέχρι την Αλόννησο αν βγουν φώκιες μεταβολή και σε άλλο ίδρυμα.
 

munitis_kalirois

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
στον χαρτη του iblis εχει ενα στο 139 μηπως ειναι αυτο?

Πήγα την περασμένη Παρασκευή στο 144 ηταν.
Και έχει και νέο προσωπο στη δουλειά μια Λίλα Ρωσσίδα 33 χρονων μελαχροινή. Δηλώνει νέα στο χώρο. Αν και νέα όπως δηλώνει ξέρει καλά τη δουλειά με στράγγιξε!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
μιας και πειραιωτης...θα παω εγω την αλλη εβδομαδα και θα σας πω..
 

tako

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον το 'ιδρυμα' εγινε απο  'κοριτσοπουλα ' που εφυγαν απο Καραΐσκου 88. με την Λια αρχηγο
 

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
145
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
Παιδες καλησπερα σε ολους.Το ιδρυμα ειναι για τα μπαζα.Ηλθων , ειδων και απηλθων.Μπηκα μεσα και τρομαξα απο μια μηρωδια κλεισουρας που ειχε μεσα.Κλιματισμος δεν επαιζε(μολις ειχαν ανοιξει μου εδοσαν μια δικαιολογια) και οταν η αλβανιδα η σεριφισσα μου εδειξε δυο απο τα κοριτσια που ειχε το εβαλα στα ποδια απο την τρομαρα μου.Οχι φωκες απο την Αλοννησο αλλα τερατα απο το Λοχ Νες ηταν...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
άλλο ένα μπαζοίδρυμα.Αφού δεν πρόκειται να δουλέψουν με αυτά τα μπάζα γιατί δεν μεταφέρουν τις έδρες τους όλα αυτά τα ιδρύματα στο μαρκόπουλο που είναι η πηγή των λατομείων? :P
 

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
145
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
άλλο ένα μπαζοίδρυμα.Αφού δεν πρόκειται να δουλέψουν με αυτά τα μπάζα γιατί δεν μεταφέρουν τις έδρες τους όλα αυτά τα ιδρύματα στο μαρκόπουλο που είναι η πηγή των λατομείων? :P
Πεστα ρε φιλε παθος γιατι εδω μεσα μερικοι νομιζουν οτι τρωμε κουτοχορτο.Ηθελα να ηξερα αυτος που ανοιξε το θεμα αυτο τι σκατα την ηθελε την διαφημηση του ιδρυματος?? Δεν θα πηγαιναμε να δουμε και δεν θα βαζαμαι κριτικη για τα τεμαχια που εχει.Ολα καραμπαζα και φροκαλα του κερατα.Οταν ειδα αυτη που αναφεροταν ειδικα τρελλαθηκα.ΤΟ ΤΕΡΑΣ.Η δικο του ειναι το μασατζιδικο η τυφλος και αγαμητος ολη του την ζωη θα ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom