Νέα

Λέσχη Αυτάκηδων Ελλάδος (Λ.Α.Ε.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brasco1221(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ανηκεις στους αυτακιδες?

  • καλυτερα κουφος παρα αυτακιας

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
Παρατηρησα οτι δεν υπαρχει ειδικο θρεντ για αυτακηδες και με αφορμη το θρεντ "ηχογραφηση απο γαμησι" το ανοιξα για να συσπειρωθουμε
εμεις οι αφανεις διακριτικοι φετιχιστες που πληρωνουμε ξενοδοχεια και φτιαχνουμε αυτοσχεδια εργαλεια για να ακουμε στο διπλα/πανω/κατω διαμερισμα.


ενω οι ματακηδες απολαμβανουν μεγαλη αναγνωρισημοτητα εμεις ειμαστε στην αφανεια.

Θεωρω το αυτι πιο ενδιαφερον γτ δουλευει περισσοτερο η φαντασια και γιατι μπορει ο καθενας να δωσει υλικο χωρις να κινδυνευει να "καρφωθει"

επισης το αυτι ειναι καλυτερο απτο γαμησι γτ δεν κουραζεσαι,ειδικα αν εχεις αγορασει κ ενα ηλεκτρικο μαλακιστηρι εισαι αρχοντας,γαμει ο αλλος εσυ ακους και απολαμβανεις πινοντας το ποτακι σου.

βεβαια υπαρχουν και οι παγιδες.τις προαλλες καθως ειμαι ξαπλωμενος στο κρεβατι μου και χω ανοιχτα μπαλκονοπορτες και αυτια μπας και πιασω καμια συχνοτητα μιας και τωρα που καλοκαιριαζει ειναι εποχη αυτακιδων,ακουω γυρω στις 2 ενα παπ παπ παπ παπ,

τιναζομαι απτο κρεββατι βγαζω εξω παπαρι,αναβω το μαλακιστηρι και αρχιζω να ηχογραφω..μετα απο κανα 3λεπτο ο ηχος ειναι ο ιδιος χωρις αυξομειωσεις και ετσι μ μπαινουν ψιλοι στα αυτια,αφου πεταω τα φλοκια στο ηλεκτρονικο μαλακιστηρι μ,συνεχιζω να ακουω καπνιζοντας και αναρωτιεμαι αν ο μπιχτης βαραει τοση ωρα με φοβερο τεμπο τα κωλομερια της κυριας...

υστερα απο κανα 5λεπτο και οταν αρχισε ενας περιεργος αποτομος θορυβος καταλαβα οτι τον ειχα παιξει και ειχα χυσει με το πλυντηριο της διπλανης που το χει στο μπαλκονι κ το βαζει να δουλευει αργα το βραδυ για λογους οικονομιας..

οκ ενιωσα ηλιθιος αλλασυμβαινουν κ αυτα,το φετιχ του αυτακια δεν ειναι ευκολο.

να προτιματε συναδελφοι παλιες πολυκατοικιες λαικων συνοικιων.εκει γινεται το μεγαλο παιχνιδι.εγω μενω κεντρο αθηνα γι αυτο τον λογο

 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
αυτακιας ματακιας πατουσακιας καλτσακιας κυλωτακιας. ωτακουστη το λενε στο κολλεγιο θηλεων.εδω ειμαστε μυστες.
 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
Τι είναι ηλεκτρικό μαλακιστήρι;
εχει πολλα τετοια,βαζεις μεσα τον φισφιρικο σου κ αυτο τον παει πανω κατω σαν να τον παιζεις αλλα δεν κουραζεσαι.ασχημο πραγμα να χεις τενοντιτιδα οταν πετυχαινεις καλο αυτι.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.930
Κριτικές
26
Like
2.318
Πόντοι
6.955
Γελασα με την περιγραφη μπαγασα.
 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
κανα σαιτ/φορουμ για το φετιχ του αυτιου εχει βρει κανεις? αποκλειστικα για αυτι ομως,οχι ξεμπαρκα θρεντζ
 

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
81
Κριτικές
31
Like
630
Πόντοι
290
Yπέροχο. Συνέχισε. Είμαστε όλο αυτιά αν και πλέον το σωστό είναι το γράφεις «αφτιά»
 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
περιμενω να πεσει η νυχτα.αυτη η πουτανα η διπλανη με το πλυντηριο μ χει γαμησει την φαση,το βαζει πολυ συχνα και μ μπερδευει τις συχνοτητες.ετοιμος ειμαι να της το σπασω με κανα τουβλο
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.769
Like
29.381
Πόντοι
6.056
Καλα ρε τυπε τον έπαιξες με τον ηχο του πλυντηρίου;;

Εχω ενα φιλο που κάποτε άκουγε βογκητά απο το διπλανό διαμέρισμα και νόμιζε οτι γαμιόντουσαν, τελικά ηταν ενας άρρωστος γερος... ευτυχώς δεν τον έπαιξε!
 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
αστο φιλε ξενερωσα.ειχα καιρο να κανω αυτι κ ενθουσιαστικα και δεν τσεκαρα πρωτα καλα καλα.ακουγονταν ενα παπαπαπα πα παπ παπ κ νομιζα οτι την κωλομπισταει,αλλα ηταν το πλυντηριο που γυρναγε ο καδος,το πηρα χαμπαρι μετα απο λιγη ωρα που η ταχυτητα δεν αλλαζε ε κ οταν αρχισε την στιψη ξενερωσα εντελως.

καλα τον εχω παιξει κ με γερο παλαιοτερα.και με ενα γαμωσκυλο που το χαν στο μπαλκονι και εσκαγε απτην ζεστη το καλοκαιρι κ εκανε αχ αχ αχ αχ αχ αναπνεοντας.κ νομιζα γαμιεται η κορη του διπλανου στο ρετιρε στην βεραντα που εχουν πανω σε μια τεραστια κουνια(κανω κ κανα ματι αμα λαχει)
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.949
Κριτικές
18
Like
15.786
Πόντοι
4.546
Τύπε, αν είσαι καλός αυτακιας, προσπάθησε να καταλάβεις την κλίμακα και τονικότητα του ήχου, ματζόρε, μινόρε, και αν είσαι μέγας μύστης, βρες και τις νότες (από πλυντήρια, θορύβους, κλανιες γέρων, πηδηματων και τριξιματων) .
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
667
Like
1.240
Πόντοι
206
οταν βαζεις την μπαντονετα στο αυτι και ξυνεις το κερι μεσα, που αισθανεσαι ευχαριστηση; στην μπαντονετα ή στο αυτι; να κλεισει το νημμα.
 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
αυτακιας ειμαι ρε φιλε δεν ειμαι λαμπραντορ

θα θελα πολυ να χω την ικανοτηταν των σκυλων στην ακοη
 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
οταν βαζεις την μπαντονετα στο αυτι και ξυνεις το κερι μεσα, που αισθανεσαι ευχαριστηση; στην μπαντονετα ή στο αυτι; να κλεισει το νημμα.
τι λες μωρη κοντσιτα με το μουσι
 
OP
OP
brasco1221(2)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
48
Like
213
Πόντοι
20
τιμημενος χαικαλης παλαιας κοπης αυτακιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom