Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Αυτή η Ζάρα στο sensuality, οποτε περνάω συνεχεια λείπει μου λέει η τσατσά. Έχει τύχει και σε εσάς;
Καλο ειναι να κλεινεις ραντεβου πρωτα , γενικα την κλεινουν αρκετοι αυτη ..δε τη πετυχαινεις κι ευκολα! τωρα βεβαια μπορει να ετυχε κ να μην ηταν εκει, μου ειχε τυχει κι εμενα..
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.354
Πόντοι
7.636
Καλο ειναι να κλεινεις ραντεβου πρωτα , γενικα την κλεινουν αρκετοι αυτη ..δε τη πετυχαινεις κι ευκολα! τωρα βεβαια μπορει να ετυχε κ να μην ηταν εκει, μου ειχε τυχει κι εμενα..
Μήπως οντως δεν είχε πάει και λένε έτσι...
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
212
Πόντοι
20
Καλησπερα, Δαναη απο Σουλιου εχει δοκιμασει καποιος? Εντυπωσεις;
Σουλιου πηγα χτες Ευα σταθερη αξια μαζι με Ελενη και Τζενη,,, μασαζ αποθεωση και δευτερο προγραμμα δυνατο
 

Tsotso_Gelato

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα, το Hermes massage που κλείνεις ραντεβού και στο χώρο σου, είναι κανονικό ή γίνεται και παιχνίδι ? Έχει πάρει κανείς ? Ευχαριστώ.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.079
Κριτικές
18
Like
15.988
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα, το Hermes massage που κλείνεις ραντεβού και στο χώρο σου, είναι κανονικό ή γίνεται και παιχνίδι ? Έχει πάρει κανείς ? Ευχαριστώ.
Κανονικό μασάζ, καλό (από αυτές που έτυχα, υπάρχουν και εξαιρέσεις) . Μόνο μασάζ, έτσι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.725
Κριτικές
24
Like
3.444
Πόντοι
2.846
Παμελα? την ειχες πετυχει? Ξερουμε που πηγε?
Δυστυχώς έχει αποσυρθεί πλέον απ το σπορ η καυλαρα η Παμελα , έχει καβατζωθει από γκομενο πλέον κι έχει επιστρέψει στην πατρίδα της , δεν την κόβω να επιστρέφει σύντομα στα μασσαζ , βέβαια ποτε δεν ξέρουμε τι μπορεί να συμβεί στο μέλλον αλλά για την ώρα δύσκολα πιστεύω
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
309
Like
92
Πόντοι
1
Καλημέρα κύριοι.η Στέλλα από Μπακνανά σταμάτησε η άλλαξε μαγαζί;
Έχω πάει αρκετές φορές κ λειπει
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
203
Like
670
Πόντοι
81
Χθες το μεσημέρι προς απόγευμα και οι 4 ελεύθερες ήταν.
εγω δύο φορες που την πήρα ειχα πάρει τηλεφωνο πρώτα... γιατι πήγαινα και μου έλεγε η γρια ότι είναι κλεισμένη.... καλούλα είναι πάντως για τους ασιατόφιλους...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Διαβάζω στις κριτικές, Sensuality 30 λεπτα 70 ευρώ, στο Εθναρχου μια ώρα 100......τα πράγματα αλλάζουν.......ελπιζω να αναβαθμίσουν και τις υπηρεσιες γιατί στο Εθναρχου τουλάχιστον που έχω αποψη η μια ώρα δεν είναι για 100......
Θα μου πείτε, τόσο κάνει .....
Λίγο απογοητευτικό!
 

dwdeka

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Κριτικές
8
Like
494
Πόντοι
301
Δυστυχώς έχει αποσυρθεί πλέον απ το σπορ η καυλαρα η Παμελα , έχει καβατζωθει από γκομενο πλέον κι έχει επιστρέψει στην πατρίδα της , δεν την κόβω να επιστρέφει σύντομα στα μασσαζ , βέβαια ποτε δεν ξέρουμε τι μπορεί να συμβεί στο μέλλον αλλά για την ώρα δύσκολα πιστεύω
Από το νιρβάνα η Πάμελα;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
928
Κριτικές
48
Like
4.807
Πόντοι
2.836
Διαβάζω στις κριτικές, Sensuality 30 λεπτα 70 ευρώ, στο Εθναρχου μια ώρα 100......τα πράγματα αλλάζουν.......ελπιζω να αναβαθμίσουν και τις υπηρεσιες γιατί στο Εθναρχου τουλάχιστον που έχω αποψη η μια ώρα δεν είναι για 100......
Θα μου πείτε, τόσο κάνει .....
Λίγο απογοητευτικό!
Αρχές του χρόνου που πήγα τελευταία φορά θυμάμαι ότι ήταν 60 το μισάωρο και 80 η ώρα
Το άλλαξαν πρόσφατα;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Διαβάζω στις κριτικές, Sensuality 30 λεπτα 70 ευρώ, στο Εθναρχου μια ώρα 100......τα πράγματα αλλάζουν.......ελπιζω να αναβαθμίσουν και τις υπηρεσιες γιατί στο Εθναρχου τουλάχιστον που έχω αποψη η μια ώρα δεν είναι για 100......
Θα μου πείτε, τόσο κάνει .....
Λίγο απογοητευτικό!
στο εθνάρχου συγκεκριμένα θα πρέπει να μας πληρώνουν βασικά για να συνευρεθούμε με τις γυναίκες που "εργάζονται" πλην ίσως της ρούλας και μάλιστα όχι με 100 αλλά με 5000 ευρώ...τσακιστή δεκάρα λιγότερη...βασικά με τόσα θα δελεαζόμουν να φάω και αυτή την αηδία το σούσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom