Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
56
Like
348
Πόντοι
20
Απιστευτο μωρο η καιτη......σφιχτο κορμι και απιστευτη κωλαρα.βυζι κανονικο.μασαζ μονο πασαλλειμα.αλλα ενα μουνακι παχουλο ωραιο με ωραια χειλακι.πολυ καλο συνολο αν βελτιωθει στο μασαζ θα γινει πανικος......
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
Απιστευτο μωρο η καιτη......σφιχτο κορμι και απιστευτη κωλαρα.βυζι κανονικο.μασαζ μονο πασαλλειμα.αλλα ενα μουνακι παχουλο ωραιο με ωραια χειλακι.πολυ καλο συνολο αν βελτιωθει στο μασαζ θα γινει πανικος......

Τυπε τοσα ονοματα υπαρχουν γιατι αντιγραφεις?  :think:
 

Trelobourdelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
134
Κριτικές
10
Like
279
Πόντοι
291
Μπράβο παιδιά για την ενημέρωση, να γνωρίζουμε,καλή δουλειά
 

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια καμια κυρια που να κανει μασαζ με εκοτονωση στην καλλιθεα  υπαρχει οχι σε στυλ στουντιο - μπουρδελο?
εχω παει στην φωτεινη καποια αλλη ;; ευχαριστω για τον χρονο σας
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Να κάνω μία ερώτηση καθότι νέος εδω...Στην θησέως στο Μαρούσι στο calmora παιζει τπτ πέρα απο μασάζ?
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Πρόσφατα δοκίμασα μια συνεδρία στην Αγία Παρασκευή (Αγίου Ιωάννου) με την Μαρία (μιλφ)...Δυστυχώς (παρότι είχα διαβάσει ότι παίζει και να πάρεις φραπέ) δεν κατάφερα να κάνω κάτι παραπάνω απο μασάζ...σε ερώτησή μου για κάποιο φραπέ, απάντησε αρνητικά... Υπάρχουν ανάλογες περιπτώσεις απο άλλα άτομα? μήπως πρέπει να πάω αρκετές φορές μπας και..?
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
Περασμα απο το καταστημα της Εθναρχου Μακαριου στην Δαφνη αφου ημουνα κοντα στην περιοχη και ειπα να μην χασω την ευκαιρια.Η Αννα μου εμφανισε αρκετες κοπελες νομιζω ηταν 6-7 οι οποιεσ ηταν οι παρακατω..
1)Ασπασια με μαλλι ραστα αδυνατη γυμνασμενη με αρκετα αγρια χαρακτηριστικα στο προσωπο της
2)Χαρα ξανθια πιτσιρικα τσαχπινουλα με σιδερακια στα δοντια με αδυνατη σωματοδωμη και αυτη
3)Αφροδιτη με ξανθο μαλλι περιποιημενο(μπορει να ειχε παει και κομμωτηριο πιο πριν) με καλο σωμα και πολυ καλο μασαζ και υπολοιπο προγραμμα φωτια
4)Ροζαλιντα με μελαχρινο μαλλι με υψος κοντα στο 1.60 και ηλικια αν μπορεσα να προσδιορισω σωστα over 40
5)Χριστινα με μελαχρινο μαλλι κατσαρο μακρυ σχετικα με πολυ καλο σωμα και αυτη
6)Μαργαριτα με μελαχρινο μαλλι και υψος κοντα στο 1.60,αρκετα γυμνασμενο σωμα και αρκετα ωραιο προσωπο.

Αν θυμαμαι καλα μου παρουσιαστηκε αλλη μια κοπελα αλλα το ονομα της δεν ηταν καιτη ουτε ειχε τα χαρακτηριστικα που αναφερθηκαν σε αλλη ενημερωση.
Αποφασισα να περασω στο δωματιο σε προγραμμα 1 ωρας με την Μαργαριτα.Δωματιο παρα πολυ καλο με ανεμενα κερια για ατμοσφαιρα,αρωματικο μηχανημα,κρυφους φωτισμους,ντουζιερα με εξαιρετικα σαπουνια και γενικα τα παντα ολα.Εκανα το μπανιο μου και ξαπλωσα για το μασαζ το οποιο ηταν καταπληκτικο!!!Ολο μα ολο το σωμα με μπολικο λαδι,ανεβαινει απο πανω σε κανει με αγκωνες με γονατα(τρομερα ανοιγματα μιλαμε το κοριτσι).Γεμισε και αυτη λαδια βεβαια αλλα αυτο ειναι το κονσεπτ αν καταλαβα καλα,το ζει η κοπελα και το κανει με χαρα.Γυρισμα απο μπροστα οπου ειχαμε ακομα λιγο μασαζ αλλα οπως μου ιεχε γινει τουρμπο σιγα σιγα τον αρπαξε για τα καλα.
Εβγαλε σιγα σιγα το κορμακι που φορουσε και αποκαλυφθηκε το υπεροχο στηθος(νουμερο 2 περιπου),απο εκει και μετα ανελαβα πρωτοβουλια οπου περασαμε σε ενα υπεροχο δευτερο προγραμμα που με ικανοποιησε απολυτα.Το σωμα της τελικα ειναι παρα πολυ γυμασμενο και σφιχτο το οποιο κοσμουν 2-3 τατουαζ,πεντακαθαρη,ξυρισμενη παντου και γενικα στο προγραμμα προσφερει απο ολα!!

Καλεσ τσαρκες!!!
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Περασμα απο το καταστημα της Εθναρχου Μακαριου στην Δαφνη αφου ημουνα κοντα στην περιοχη και ειπα να μην χασω την ευκαιρια.Η Αννα μου εμφανισε αρκετες κοπελες νομιζω ηταν 6-7 οι οποιεσ ηταν οι παρακατω..
1)Ασπασια με μαλλι ραστα αδυνατη γυμνασμενη με αρκετα αγρια χαρακτηριστικα στο προσωπο της
2)Χαρα ξανθια πιτσιρικα τσαχπινουλα με σιδερακια στα δοντια με αδυνατη σωματοδωμη και αυτη
3)Αφροδιτη με ξανθο μαλλι περιποιημενο(μπορει να ειχε παει και κομμωτηριο πιο πριν) με καλο σωμα και πολυ καλο μασαζ και υπολοιπο προγραμμα φωτια
4)Ροζαλιντα με μελαχρινο μαλλι με υψος κοντα στο 1.60 και ηλικια αν μπορεσα να προσδιορισω σωστα over 40
5)Χριστινα με μελαχρινο μαλλι κατσαρο μακρυ σχετικα με πολυ καλο σωμα και αυτη
6)Μαργαριτα με μελαχρινο μαλλι και υψος κοντα στο 1.60,αρκετα γυμνασμενο σωμα και αρκετα ωραιο προσωπο.

Αν θυμαμαι καλα μου παρουσιαστηκε αλλη μια κοπελα αλλα το ονομα της δεν ηταν καιτη ουτε ειχε τα χαρακτηριστικα που αναφερθηκαν σε αλλη ενημερωση.
Αποφασισα να περασω στο δωματιο σε προγραμμα 1 ωρας με την Μαργαριτα.Δωματιο παρα πολυ καλο με ανεμενα κερια για ατμοσφαιρα,αρωματικο μηχανημα,κρυφους φωτισμους,ντουζιερα με εξαιρετικα σαπουνια και γενικα τα παντα ολα.Εκανα το μπανιο μου και ξαπλωσα για το μασαζ το οποιο ηταν καταπληκτικο!!!Ολο μα ολο το σωμα με μπολικο λαδι,ανεβαινει απο πανω σε κανει με αγκωνες με γονατα(τρομερα ανοιγματα μιλαμε το κοριτσι).Γεμισε και αυτη λαδια βεβαια αλλα αυτο ειναι το κονσεπτ αν καταλαβα καλα,το ζει η κοπελα και το κανει με χαρα.Γυρισμα απο μπροστα οπου ειχαμε ακομα λιγο μασαζ αλλα οπως μου ιεχε γινει τουρμπο σιγα σιγα τον αρπαξε για τα καλα.
Εβγαλε σιγα σιγα το κορμακι που φορουσε και αποκαλυφθηκε το υπεροχο στηθος(νουμερο 2 περιπου),απο εκει και μετα ανελαβα πρωτοβουλια οπου περασαμε σε ενα υπεροχο δευτερο προγραμμα που με ικανοποιησε απολυτα.Το σωμα της τελικα ειναι παρα πολυ γυμασμενο και σφιχτο το οποιο κοσμουν 2-3 τατουαζ,πεντακαθαρη,ξυρισμενη παντου και γενικα στο προγραμμα προσφερει απο ολα!!

Καλεσ τσαρκες!!!
Και εγώ πέρασα και οι δύο που δεν είδες είναι η Κατερίνα (και όχι Καίτη κατα δήλωση της) Αλβανίδα και μια Ελληνίδα ονόματι Τζένη. Εγώ πέρασα με την Κατερίνα που όντως μοιάζει στην Τούνη ( έστω αμυδρά). Από κορμί αν και έχει 5-6 κιλάκια παραπάνω τα έχει κυρίως στην κολάρα της που είναι άντε γεια. Το στήθος δυάρι σφιχτό όπως και όλο το κορμί. Για τα δικά μου γούστα πολύ καύλα μπαμπάτσικο κορμί. Τώρα από υπηρεσίες μέτρια πίπα με πολύ καθοδήγηση αλλά χωρίς πολύ τεχνική αν και το παλεύει και όσο για τα υπόλοιπα, φιλότιμα υπόμενε το 25 άλεπτο σφυροκόπημα χωρίς να δυσανασχετίσει. Μοναδικό μειονέκτημα η συνένοηση μιας και δεν κατέχει την ελληνική. Συνολικά τίμια συνεύρεση.
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Ζήλεψα από τις αναφορές των συναγωνιστών και παρά την κακοκαιρία πήγα Εθν. Μακαριου- Δάφνη. Η καινούρια Κατερινα ξανθιά με λάγνο βλέμμα εκεί 9στα υπόψιν), όπως επίσης Ρόζα, Αφροδίτη, Ριτα, Χριστινα και Άσπα όλες ελεύθερες πράγμα σπάνιο για Σάββατο απόγευμα και εξηγείται μόνο από τον καιρό. Διάλεψα την πιτσιρίκα (24) Άσπα με το τούμπανο-γυμνασμένο σώμα και tattoo που θυμόμουν από Μπακνανα 47. Μπαίνει δωμάτιο και μου ξηγιέται, θα κάτσουμε λίγο παραπάνω ώρα -δεν έχει και κινηση σήμερα- αλλά θα σου κάνω πλήρως επαγγελματικό μασάζ γιατί πρόσφατα πήγα σε σεμινάρια. Παιδιά για μία ώρα με ισοπέδωσε με τα στιβαρά της μπράτσα. τέτοιο μασάζ δε μου χουν ξανακάνει ούτε σε φυσιοθεραπευτήριο, έναν ένα τους μυς τετρακέφαλους, οπίσθιο μηριαίο, πλατύ οσφυικο, τραπεζοειδείς δελτοειδείς τρικέφαλους... με πέρασε με τον πλάστη... ήθελα 10 λεπτά να συνέλθω για τα περαιτέρω. Έπαιξε και σεξάκι μετά οπου είναι καύλα να βλέπεις αυτά τα πόδια και τον κώλο, αλλά το μασάζ ήταν απίθανο. Απ 'ότι μου πε έρχονται πολλοί πελάτες και τους κάνει μόνο μασάζ και σεξ με άλλη κοπέλα!! Απίστευτα πράγματα.... χαίρομαι πάντως γιατί είναι ελληνιδα και καλός χαρακτήρας και είναι αισιόδοξο να τη βλέπεις να εξελίσσεται.
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
[size=24pt] Το massage musses από σήμερα  ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9 Θα λειτουργήσει από τις 11:00 Μέχρι 19:00 και κάθε Κυριακή Η κοπελες που εργάζονται σήμερα είναι: Αντριάνα Ελίνα Ελεν Εύα Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 6978091034  [/size]
 

Συνημμένα

  • received_345359029562989.jpeg
    received_345359029562989.jpeg
    118,9 KB · Εμφανίσεις: 18

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Περασμα απο Κ48

Παρελασαν Τάνια, Μαρία, Σάντρα, Ρούλα, Νίνα, Κλαούντια, και Μαριάνα... έκτος της Σαντρας, ολες οι αλλες παλιοκαραβανες ... μιλαμε για χρονια τωρα!

Αυτη δε η Μαρια... ρε παιδια... μιλαμε βαριεται ακομα και να κοιταξει... φανταζομαι τον κακομοιρη που θα την παρει μεσα στο δωματιο!
5 χρονια πριν που την ειχα παρει εγω και ηταν χαλια, φαντασου τωρα !
 

maverco

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
μπορεί κάποιος να μου στείλει τα στοιχεία (δνση/τηλ) για το Εθν Μακαρίoυ στη Δάφνη ?
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
βαλε το 18  και θα το βρεις μονοκατοικια ειναι
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Ξέρει κανένας ακριβή διεύθυνση για το DBA στην Κατεχάκη?
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
[size=24pt] ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ
 
ΟΝΟΜΑ : ΝΤΙΑΝΑ

ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ : ΟΥΚΡΑΝΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ: 23

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ: ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΑ : ΜΑΥΡΑ  [/size]
 

Συνημμένα

  • 20181003_114937.jpg
    20181003_114937.jpg
    730,4 KB · Εμφανίσεις: 35

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Μεσημβρινό πέρασμα από το εν λόγω μασαζοίδρυμα!   :afro:


Παρούσες οι...


Αλίνα...  
Η μικρόσωμη ξανθιά λευκόσαρκη μιλφ!
Με θηλυκό-παιχνιδιάρικο πρόσωπο και με καλό,σχετικά αδύνατο σωματάκι!   :boobies:

Δέσποινα...
Μελαχροινή νταρντανοπιτσιρίκα!
Γλυκιά στο πρόσωπο,ζουμερή-γενικά ωραίες και προκλητικές οι καμπύλες της!  :tits2:

Μαίρη...
Ξανθιά θηλυκή μιλφ.
Λευκό δέρμα,ανοικτά μάτια,σώμα με ωραία πιασίματα-και με τον αέρα της έμπειρης γυναίκας!   :s&m_1:

Αντζέλικα
Μελαχροινή πιτσιρίκα με χαρακτηριστικό φουντωτό μαλλί!
Με όμορφο κοριτσίστικο πρόσωπο-βγήκε με ένα μαύρο πολύ κολλητό φορεματάκι που τόνιζε το μπάνικο σωματάκι της!
Πολύ ενδιαφέρουσα η μικρή!   :babycry:

Η εξωτική Βανέσα απουσιάζει ακόμη στην πατρίδα της-σύντομα αναμένεται η επιστροφή της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom