Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
10
Like
4.979
Πόντοι
4.895
Η Ξένια του Ακουα είναι από τις πλέον ξινές του χώρου και ίσως η μεγαλύτερη. Είναι από τις γκόμενες που θεωρούν ότι έχουν το ΧΡΥΣΟ ΜΟΥΝΙ. Παρόλα αυτά όπως έχει πει και ο μέντορας Καρδινάλιος. Για να δουλεύει τόσα χρόνια στο Ακουα, κάτι κανει, αλλά δεν πρόκειται να πληρώσω παραπάνω από ότι σε αλλά μαγαζιά και σε άλλες κοπέλες για να το μάθω!
Η Ξένια με την χρυσή ξινόφατσα, στους συνομήλικους της, θα τους φαίνεται μπαζάκι.
Τώρα το ότι εμείς πληρώνουμε ένα πενηντάρικο για μια μαλαπέρδα αγγαρεία (όπως έχω κάνει πριν πολλά χρονια) ή στην καλύτερη 80 για ένα κλαρίνο από τα Lidl, δείχνει την ανισσοροπία και την ανωμαλία μας.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
327
Κριτικές
4
Like
815
Πόντοι
361
Η Ξένια με την χρυσή ξινόφατσα, στους συνομήλικους της, θα τους φαίνεται μπαζάκι.
Τώρα το ότι εμείς πληρώνουμε ένα πενηντάρικο για μια μαλαπέρδα αγγαρεία (όπως έχω κάνει πριν πολλά χρονια) ή στην καλύτερη 80 για ένα κλαρίνο από τα Lidl, δείχνει την ανισσοροπία και την ανωμαλία μας.
Τα είπες όλα φίλε ✅
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
καλησπερα, Η Εβιτα εφυγε απο καλαμαρια ; εχω 8 χρονια να την δω,που εχει μαγαζι ;
Έχει χρόνια πού έφυγε από την Καλαμαριά.
Προ ολίγων ημερών μετακόμισε ξανά πιο ανατολικά και σε καλύτερο χώρο σε σχέση με τον προηγούμενο...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Παιδιά, παλιός στο κουρμπέτι καινούργιος στο site (είχα προφίλ πριν καμιά δεκαετία αλλά δεν θυμάμαι καν το username μου).

Έκανα μια αποχή αρκετό καιρό από τα μασάζ, λίγο ο κορωνοϊός (ευάλωτη ομάδα) λίγο μια προσωρινή οικονομική δυσκολία. Ξαναψάχτηκα αυτή τη βδομάδα και είδα ότι άλλαξαν πολλά. Οπότε καταφεύγω στη συλλογική γνώση του site.

Από τα soft πήγαινα Crystal. Είχα συμπάθεια στην Αντζελίνα. Δεν ήταν ούτε η πιο εντυπωσιακή ούτε η καλύτερη στο μασάζ, αλλά το όλο petite σουλούπι με έφτιαχνε πολύ. Τώρα μου είπαν ότι δεν δουλεύει πλέον εκεί. Τι απέγινε;

Από τα πιο σκληρά, είχα άκρη στο Angels, Βασιλίσσης Όλγας. Προ κορωνοϊού έκανα πρόγραμμα με τη Φαίη (εντυπωσιακή γυναίκα, φοβερό ταμπεραμέντο). Τώρα που δοκίμασα βλέπω και το σταθερό και το κινητό που είχα είναι πλέον νεκρά (ο αριθμός δεν ανήκει σε συνδρομητή κλπ.). Έκλεισε το μαγαζί;
Έχω κάνα εξάμηνο και παραπάνω να το επισκεφτώ....
Αν το κινητό που παίρνεις τελειώνει σε ..609 τότε μάλλον έχει κλείσει
 

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Έχω κάνα εξάμηνο και παραπάνω να το επισκεφτώ....
Αν το κινητό που παίρνεις τελειώνει σε ..609 τότε μάλλον έχει κλείσει

Ναι, αυτό είναι. Thanks. Κρίμα που έκλεισε, είχα περάσει καλά εκεί παλιότερα.
 

KoinosParanimastis

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Θα ήθελα μερικές πληροφορίες για το κρισταλ. Δέχεται χωρίς ραντεβού; Απλά χτυπάς και μπαίνεις; Τι προγράμματα έχει;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Panoss69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Είπα να πω την εμπειρία μου και εγώ με την Ξένια, την δύσκολη, να βοηθήσω τον φίλο.

Εξ αρχής από εμφάνιση είναι μία 37χρονη, μελαχρινή και σε δέρμα και σε μαλλιά και σε ύψος κοντά στο 1,70 ίσως και λίγο κοντύτερη. Συμπαθητικό πρόσωπο, πολύ ωραία κωλάρα και βυζί 3αρι, αλλά λίγο πεσμένο.

Στα του αγώνα είναι άπειρα καυλιάρα και δοτική. Πραγματικά από τις καλύτερες εμπειρίες στο χώρο (μην χαίρεστε, έχει και συνέχεια). Μπαίνεις και συνήθως απευθείας έχει φιλιά και χαμούρεμα. Γλείφει τα πάντα και δέχεται γλείψιμο παντού!!! Μάλιστα γουστάρει και πιο "περίεργες" καταστάσεις, αλλά επειδή δεν ήθελα εγώ δεν προχώρησε. Η μία πιστολιά είναι στα 80 ευρώ και 2 είναι στα 100 που κάθεσαι γεμάτη μία ώρα σε δικό της χώρο, είτε κάποιο Airbnb είτε στο Ρεξ που εμένα δεν μου αρέσει καθόλου.

Το δύσκολο κομμάτι στο οποίο από ότι βλέπω δεν λέει να βελτιωθεί είναι η επικοινωνία. Εγώ έκανα πολύ καιρό για να μπορέσω να μιλήσω μαζί της και βλέπω ότι και άλλοι συνάδελφοι δεν μπόρεσαν να βγάλουν άκρη. Επίσης το χειρότερο είναι ότι όταν έχει δουλειά και πολλά ραντεβού δεν μπαίνει στη διαδικασία να μιλάει ακόμα και για πελάτες που θέλουν να κλείσουν τις επόμενες ημέρες, κάτι που είναι εντελώς απαράδεκτο. Ελπίζω να κάνει ένα βάιμπερ να μπορούμε έστω με μηνύματα να βγάζουμε άκρη.
Καλησπέρα, πώς μπορούμε να τη βρούμε την κυρία?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Να σε δώσουμε και 50€ να πας για να μην ξοδεύεσαι?
Να του δώσουμε 70 για να το φχαριστηθεί ο άνθρωπος...........Να δώσει και περπουάρ να πάρει και ταξί μετά μην πάρει το δικό του αυτοκίνητο και μπλέξει με το πάρκινγκ........
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Θα ήθελα μερικές πληροφορίες για το κρισταλ. Δέχεται χωρίς ραντεβού; Απλά χτυπάς και μπαίνεις; Τι προγράμματα έχει;
Απ' όσο ξέρω είναι με ραντεβού. Εγώ τουλάχιστον όσες φορές πήγα έκλεισα από νωρίτερα. Από προγράμματα το κλασικό: μασάζ με επιλογή χειρομάλαξης στο τέλος.
 

Glenn Quagmire

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2021
Μηνύματα
6
Like
38
Πόντοι
0
1. Πέρασμα με Στεφανία από Luxury, πρώτη φορά που το επισκέπτομαι το μαγαζί. Μέτριο πρόσωπο, μεγάλος κώλος, αλλα χαλαρός. Στην αρχή το κλασσικό, αδιάφορο χάιδεμα αντί για μασάζ στην αρχή. Μετά, στο δεύτερο μέρος τα έβαλε όλα και έμεινε μόνο με το στρίνγκ, με άφηνε να της πασπατεύω τον κώλο και τα βυζιά χωρίς γκρίνιες. Ακολούθησε μια απλή μέτρια εκτόνωση, όχι κάτι το ιδιαίτερο, με μπόλικα βογγητά που για εμένα προσωπικά ήταν ψιλοντεκαβλέ. Δεν θα την ξαναπροτιμούσα.

2. Πέρασμα από Crystal με την ιέρεια Νεφέλη μετά από αρκετό καιρό. Το κορίτσι τι τα ήθελε τα μπότοξ, μια χαρά ήταν πριν, τώρα αυτά τα χείλια είναι σαν σαμπρέλες. Καλό μασάζ στο πρώτο μέρος και με φουλ τυχαία άγγιγματα στις ευαίσθητες περιοχές. Στο δεύτερο μέρος τα έβγαλε όλα και έμεινε μόνο με το στρίνγκ, μου έφερε τα βυζιά στα μούτρα. Έχει κάνει και σκουλαρίκια στις ρόγες, που εμένα προσωπικά δεν με χάλασαν καθόλου. Φτυσίματα στην πούτσα με μπόλικα προστυχόλογα και μπορούσα να την πασπατεύω άνετα χωρίς γκρίνιες. Πάντως, έχει βελτιωθεί αρκετά σε σχέση με πιο παλιά και στο πρώτο αλλά και στο δεύτερο μέρος και φαίνεται πως ξεκίνησε και γυμναστήριο, πέτρα το κωλαράκι της. Ικανοποιημένος, προφανώς και θα την ξαναπροτιμούσα.

3. Πέρασμα με Σίλια από Crystal, καθώς την είχα σταμπάρει στο σαλόνι την ημέρα που είχα κλείσει ραντεβού με την Νεφέλη. Ωραίο κοριτσάκι, αν εξαιρέσει κανείς τα χείλια της που είναι πολύ χάλια, χειρότερα και από σαμπρέλες. Πολύ μέτριο πρώτο μέρος, μασάζ χάδι και με διαφορά τυχαία άγγιγματα στις ευαίσθητες περιοχές. Στο δεύτερο μέρος τα έβγαλε όλα και έμεινε μόνο με το στρίνγκ, όπως άλλωστε και επιβάλλει η σχολή Crystal. Πολύ καλό σώμα, απίστευτος κώλος, μπορούσα και τον έπιανα χωρίς γκρίνιες. Πολύ καλή εκτόνωση, αλλά όχι τόσο καλή όπως της Νεφέλης, αλλά μου άρεσε περισσότερο το σώμα της Σίλιας απ' ό,τι της Νεφέλης. Πολύ καλή πρώτη εντύπωση και σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος, θα την ξαναπροτιμούσα.

Και συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο, σύντροφοι. Θα επανέλθω σύντομα και με κριτική για την Κρίστι που δεν έχει δοκιμαστεί ακόμη, αλλά έχουν γραφτεί τόσα διθυραμβικά σχόλια για εκείνη.
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Υπάρχουν πληροφορίες για τη Βιβή (πλέον Νικολέτα) που κάνει μασάζ σε δικό της χώρο; Αν γνωρίζει κάποιος κάτι, ας μου στείλει σε πμ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Massagio αρχική τιμή έχει 20€ πλέον αντί για 30€ ??
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Massagio αρχική τιμή έχει 20€ πλέον αντί για 30€ ??
Έχουν 45 λεπτά 20€
Που για μένα συμφέρει πολύ γιατί τα κορίτσια κατέχουν το μασάζ
Άντε να παίρνουν και άλλα μασατζιδικα παράδειγμα
Δύσκολες εποχές και τα έξτρα έξτρα
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Έχουν 45 λεπτά 20€
Που για μένα συμφέρει πολύ γιατί τα κορίτσια κατέχουν το μασάζ
Άντε να παίρνουν και άλλα μασατζιδικα παράδειγμα
Δύσκολες εποχές και τα έξτρα έξτρα
ειχα κανει με αννυ 45 λεπτο και πηρε 40 ενω η τοκυο για τον ιδιο χρονο πηρε 50ρικο και λεει εγω 50 παιρνω...
 

Glenn Quagmire

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2021
Μηνύματα
6
Like
38
Πόντοι
0
ειχα κανει με αννυ 45 λεπτο και πηρε 40 ενω η τοκυο για τον ιδιο χρονο πηρε 50ρικο και λεει εγω 50 παιρνω...
Αυτός είναι ένας παραπάνω λόγος γιατί πρέπει να φάει μαύρο το σούργελο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kostid

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Εγω πηγα με την ιδεα επειδη εχω κανει καποιες συνεδριες μαζι της πριν παει αθηνα οτι θα επαιρνα κανενα τηλεφωνο για να βρεθουμε εδω και με λεει μονο αθηνα ειχα τετοιες υπηρεσιες… τωρα δεν ξερω αν λεει αληθεια αλλα απο εμενα μαυρο
Αυτός είναι ένας παραπάνω λόγος γιατί πρέπει να φάει μαύρο το σούργελο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom