Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.669
Πόντοι
7.636
Καλα τι μας λες τωρα εγω ειχα παει και μου λεει απλα να ξερεις δεν εχει ζεστο νερο μου εκανε χαιδεμα 10 λεπτα και λεει γυρνα τα πιο πεταμενα λεφτα που εχω δωσει
Δεν την έδωσες κάνα χρσπνγτό.....δείξε λίγο αγριάδα ρε bro......πρεπει να κτλάβουν ότι δεν παίζουν....αν θέλουν να παίξουν, τα κουβαδάκια και στη παραλία!!!!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Δεν την έδωσες κάνα χρσπνγτό.....δείξε λίγο αγριάδα ρε bro......πρεπει να κτλάβουν ότι δεν παίζουν....αν θέλουν να παίξουν, τα κουβαδάκια και στη παραλία!!!!
Πηγα κ εγω και μου ειπε τα ιδια ελεος εντομεταξυ στο
Μαγαζι κατω ειχε πιασει φωτιά πριν μοα εβδοαμδα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.223
Πόντοι
2.356

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
533
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
86

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.223
Πόντοι
2.356

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
533
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
86
Το αστείο είναι ότι φαίνεται πως ήταν on-line πριν 4-5 ώρες κάθε φορά που βλέπω αν έχω μηνύματα. Πότε δεν πέρασε ημέρα που δεν έκανε login στο kanesex.
 

alexpat33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Κριτικές
23
Like
699
Πόντοι
990
Καλησπέρα στην παρέα . Επισκέφθηκα πρόσφατα την Στεφανία στο Airbnb της στην Γιαννιτσών. Μιάμιση ώρα πρόγραμμα στα 100€ . Δεν θα πω πολλά ...απλά είναι τα καλύτερα 100€ που έδωσα εδώ και καιρό για μασάζ . Όσοι θέλουν γαμμάτο μασάζ και να φύγουν χαλαροί , μαζί με 2 εκτονώσεις , να κλείσουν ραντεβού . Η κοπέλα κάνει τέλειο μασάζ , είναι ευγενέστατη , δεν κλέβει χρόνο , δεν βιάζεται και ξέρει να σε "τελειώνει" Εμφανισιακά είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας γλυκύτατη και με σφιχτό σώμα...αυτά δεν περιγράφω άλλο!!!
Πως μπορεί κάποιος να επικοινωνησει μαζί της; Που υπάρχει το τηλέφωνο της ;
 

alexpat33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Κριτικές
23
Like
699
Πόντοι
990
Ο ερχομός της Στεφανιας στη Θεσσαλονίκη ανεβάζει το επίπεδο στο χώρο του μασαζ. Ο αισθησιασμός της, η καλοσύνη της, η θετικότητα της, το εξαιρετικό μασαζ και το εξαιρετικό "φουλ επιδορπιο", αποτελούν παροχές που όμοιες της εδώ δεν έχουμε στη Θεσσαλονίκη... την έχω επισκεφτεί άπειρες φορές στην Αθήνα κι έχω κάθε φορά μια εξαιρετική αναζωογόνηση κιβευχαριστηση.... η κοπέλα είναι η ιέρεια του αισθησιακου μασαζ. Τα δίνει όλα με απόλυτο επαγγελματισμο και προσηλωση
Που την βρίσκουμε ; Σε ποιο λινκ;
 

alexpat33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Κριτικές
23
Like
699
Πόντοι
990
Στεφανία με πρόγραμμα των 60ε και εγώ.
Σχετικά καλύτερο από το μασάζ αντίστοιχων μαγαζιών.
Στα μείον το γεγονός ότι το μασάζ γίνεται στο κρεβάτι και όχι σε μασαζοκρέβατο.
Βέβαια, αν αποφασίσει η κοπέλα να έρχεται σε σταθερή βάση, ίσως το φέρει μαζί της.
Στα θετικά: κοπέλα πρόσχαρη, σε κάνει να νιώθεις άνετα από την πρώτη στιγμή, πολύ καλό επικοινωνιακό και όπως είπε και ο συνάδελφος παραπάνω σε κάνει να νιώθεις ανατολίτης. Πετυχημένο edging. Καλό dirty talk επίσης.
Τίμια επιλογή για εμένα. Αν αποφασίσει να έρθει εκ νέου την πόλη μας θα την ξαναεπισκεφθώ.
Πως την βρίσκεις την Στεφανία;
 

alexpat33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Κριτικές
23
Like
699
Πόντοι
990
ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟΟΟ???
Σήμερα είχα την χαρά και επισκέφθηκα την Στεφανία. Η συννενοηση ήταν πάρα πολύ καλή. Από το τηλέφωνο μόνο που ακούς την φωνή της ξέρεις ότι είναι κάτι πολύ καλό. Στα τις επίσκεψης τώρα με άνοιξε την πόρτα με ένα χαμόγελο το όποιο σε χαλαρώνει. Στο μασάζ ήταν πολύ χαλαρωτικό κάτι που το χρειαζόμουν μετά από 8 ώρες δουλειάς. Πολύ καλή Επικοινωνία επίσης. Στο 2ο μέρος απλά φοβερά όλα!!! Ήταν ότι ήθελα και το κατάλαβε και η ίδια.
Από τις καλύτερες εμπειρίες μου.
Ξέρει ότι θα την ξαναεπισκεφθώ ελπίζω πριν φύγει.
Δεν μπορώ να τα πω όλα γιατί δεν μπορώ να το περιγράψω με λόγια
Κόκκινη Πλατεία.
<3 <3 <3
Πως επικοινωνείς μαζί της;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Παιδιά το μασάζ γίνεται σε ένα μπαλοντιβανο, σοβαρό θέμα με την καθαριότητα μασαζ μετριο 2ο μέρος κακο
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.669
Πόντοι
7.636
Παιδιά το μασάζ γίνεται σε ένα μπαλοντιβανο, σοβαρό θέμα με την καθαριότητα μασαζ μετριο 2ο μέρος κακο
Αδερφούλη, με το ζόρι γράφεις?
Σε παρακολουθεί κανείς/κανένας?

Ρε παιχταρά μου πες/γράψε 2 λόγια - 2 γραμμές να ούμε,,,, γιατί, τι, πως, πότε, που, λεφτά, χρόνος.......
Τα σέβη μου
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom