Νέα

Μπάγια Αντωνοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 305
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.322
Κριτικές
62
Like
41.000
Πόντοι
8.530
Θα είναι νοστιμότατη με κοτόπουλο αλλά και σκεύη θα είναι εξαιρετική...μόνο που σκέτες οι μπάμιες σε στέλνουν για χέσιμο μέσα σε λίγες ώρες ενώ όταν δεν είναι σκέτες σε στέλνουν σε πιο νορμάλ χρόνο.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
9
Like
2.283
Πόντοι
736
Πώς θες να την λένε;
Εμ είδες που δεν κατέχεις το άθλημα γενικώς, τι ερωτήσεις είναι αυτές; :confused:
Τώρα για τις συντάξεις που λες λίγο παρακά, χμ κάτσε μην πάει παραπάνω το όριο κι από τον ΧΧΧ αριθμό :confused:
 

Συνημμένα

  • 3.png
    3.png
    16,1 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Χαχα
Αντιδράσεις: satov1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.322
Κριτικές
62
Like
41.000
Πόντοι
8.530
Εμ είδες που δεν κατέχεις το άθλημα γενικώς, τι ερωτήσεις είναι αυτές; :confused:
Τώρα για τις συντάξεις που λες λίγο παρακά, χμ κάτσε μην πάει παραπάνω το όριο κι από τον ΧΧΧ αριθμό :confused:
66,6 έτη η 666ετη;
Δεν καταλαβαίνω τι ρόλο βαράει το σκορ του ποδοσφαιρικού αγώνα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.322
Κριτικές
62
Like
41.000
Πόντοι
8.530
Είμαι λίγο ξανθός...δεν το έπιασα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: satov1

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.796
Like
4.417
Πόντοι
506
Στη συνέχεια, μίλησε για το τηλεοπτικό «διαζύγιο» ανάμεσα στον Γιώργο Παπαδάκη και τη Μαρία Αναστασοπούλου.

«Το "διαζύγιο" ανάμεσά τους δεν μου έκανε εντύπωση. Ο Γιώργος είναι one man band, δεν έχει συμπαρουσιαστές, του αξίζει να είναι εκεί. Εγώ τσακώθηκα με τον Γιώργο κι έφυγα. Κανείς δεν μπορεί να φτάσει εκεί που είναι αυτός», εξήγησε.

Τέλος, για το «Καλημέρα Ελλάδα», είπε: «Είναι μια εκπομπή που έχει πάρα πολλές απαιτήσεις και κάποια πράγματα θέλουν πολύ γερό στομάχι. Ήμουν πιο μικρή τότε και τα έπαιρνα πιο προσωπικά τα πράγματα κι έφυγα με ένταση. Πριν κάνα μήνα έβλεπα την εκπομπή και του έστειλα μήνυμα και του είπα "καλημέρα Ελλάδα" και μου απάντησε "ευχαριστώ". Ήταν η πρώτη φορά που μιλήσαμε από τότε».

Κατά τα λοιπά της έπιασε τον κωλο :jerking::vomit::vomit::vomit::vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom