Νέα

Παθητικό Εισόδημα: Δωρεάν Μετοχή από Freedom24

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Παιδιά μόλις γράφτηκα και δε μου έχουν κάνει δώρο κάποια μετοχή. Πρέπει να κάνω και τίποτα άλλο;
1651951220679.png

Πηγαινε και μιλα με το σαπορτ... Λογικα σε λιγα λεπτα θα φανει... Εγω παντως δεν βλεπω να συνδεθηκες χρησιμοποιωντας το δικο μου λινκ.... αλλα δεν πειραζει.... :2funny::2funny::2funny:
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.831
Πόντοι
6.186
Eγω, τυπε, στην τελικη δεν εξαρτουμαι εαν γινει πελατης της freedom24... Eαν θες να γινεις μεσα απο το λινκ μου ακομα καλυτερα για εμενα.....

Εγω πιο πολυ ηθελα να μοιραστω την πληροφορια.... Ειδες με την μια που εκανα το ποστ, πεταχτηκαν 4-5 εξυπνακηδες και ειπαν "πυραμιδα"....

Χαιρομαι που επιβεβαιωνεις οτι δεν ειναι..... Εγω δειχνω τον δρομο σε ολη την σειρα τον Ποστ μου με τιτλο "Παθητικο εισοδημα..."

Φυσικα και δεν ειμαι παντογνωστης....
το wind media εσύ το είχες ανεβάσει ?
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Ισχύει αλλά μην περιμένεις τις μετοχές που διαφημίζουν (tesla, microsoft, facebook κλπ)
Εμένα μου είχαν δώσει μίας άγνωστης εταιρίας. Όταν μου την έδωσαν είχε αξία 11.63$ και σε 2-3 μέρες έπεσε στα 9 και την πούλησα.
Αγαπητε Παιζει προπο να δινει 20 ευρω μηπως και κερδισεις 25 .....

Εδω δεν δινεις λεφτα και εχεις μια μικρη πιθανοτητα να σου κατσει η τεσλα.... ακομα και εαν παρει μια μετοχη των 5 ευρω κερδισμενος εισαι.....

Σκεψου και κατι αλλο πιπαδορε.... μεσα απο το προβοκατορικο ποστ μου, μπορει και 2-3 απο εδω μεσα να μαθουν τι ειναι και τα μερισματα.... και γενικα να ψαχτουν...
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.297
Πόντοι
456
εννοείτε πως ισχύει άλλα ισχύει εδώ κ 3 χρονιά δεν ανακάλυψες τπτ το τρομερό!
επίσης μην περιμένετε να σας κάτσει μετοχή τεσλα δεν έχω διαβάσει πουθενά να έχει κάτσει μετοχή πάνω από 18$
Αξίζει πάρα πολύ για τα IPO που προσφέρει αλλά δεν δίνει πολλά μερίσματα κ έρχονται δυνατές μέσα στο έτος starlink κ.α που θα πάνε καλά.
Βρήκα κάτι καλό πριν 2 μήνες.

Crypto mining με μηδενική κατανάλωση ρεύματος βγάζει $14+ δολάρια την μέρα.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.831
Πόντοι
6.186

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.831
Πόντοι
6.186
οχι Δημητρη... Θα κανω και ποστ για mining καποια στιγμη και θα αναφερω και ποιο app χρησιμοποιω και ποια ιστολογια χρησιμοποιω για web mining
εάν αναφέρεσαι στο PI η παρόμοιο σκαμ καλύτερα μην κάνεις
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.297
Πόντοι
456
κανονικό σε ethereum εγκατάσταση rig κανονική όχι μέσω ενός κινητού που κάνουν πολλοί κ νομίζουν ότι κάνουν mining
Μια χαρα. Καλά αυτό με τα κινητά οτιδήποτε άλλο εκτός mining είναι.

Τι απόδοση έχει την μέρα;
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
εάν αναφέρεσαι στο PI η παρόμοιο σκαμ καλύτερα μην κάνεις
ειμαι γραμμενος στο https://firefaucet.win/ και στο Final Autofaucet - Highest Paying Enhanced Autofaucet και οτι κερδιζω πανε στο Home | FaucetPay

αλλα θελω να κανω ενα ποστ για να μπουν και οι αλλοι στην λουμπα. Εαν εχεις θετικη αποψη κανε ενα σχολιο οταν θα κανω το ποστ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.831
Πόντοι
6.186
Μια χαρα. Καλά αυτό με τα κινητά οτιδήποτε άλλο εκτός mining είναι.

Τι απόδοση έχει την μέρα;
ε τι να σου πω τώρα είναι πολύ παραπάνω από το ποσό που είπες σκέψου το έχουμε στήσει 3 άτομα.
εσύ θέλω να μου πεις πως το κάνεις χωρίς ρεύμα
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.297
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: yrret

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom