Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατριάρχου Ιωακείμ 45

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης

   Σύντροφοι απαντήστε μου το συντομότερο παρακαλώ,γιατί το συγκεκριμένο μαγαζί έχει μουνάρες Ελλεεινίδες και θέλω να μάθω αν παίζει φραπές και μπριζόλα...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Παίζει οτι θέλεις,αλλά με αυστηρά κριτήρια επιλογης πελατών και με μεγάλο κόστος....200+ ευρώ.

Το λέει και η αγγελία τους  "για οικονομικά εύρωστα ατομα".....
 

Επισκέπτης
Και ειναι τοσο μουναρες οι γκομενες εκει μεσα?
 

Επισκέπτης
Οχι πατερ μου.Εχει καλα τεμαχια δηλαδης ή αρχιδια μαντολες?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτο το μαγαζι το ακολουθει ενας μυθος αντιστοιχος με αυτον των ερωτικων ταινιων με ελληνες ηθοποιους.
τι εννοω:
[size=14pt]ΚΑΝΕΝΑΣ[/size] δεν εχει πει οτι ''εγω ειδα τσοντα με τον ταδε και την ταδε ηθοποιο και την ειδα να του παιρνει πιπα κλπ κλπ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ''ΣΚΛΗΡΕΣ'' ΣΚΗΝΕΣ !!!!
ολοι λενε ''..να μωρε, ενας φιλος του ξαδελφου μου ειδα να παιζει κλαρινο η ταδε και η ο ταδε να της τα δινει....'' κλπ κλπ κλπ κλπ  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

ετσι ειναι κι αυτο το μαγαζι. ολοι λενε οτι ''ναι μωρε, παιζει φουλ το μαγαζι, αλλα για μεγαλα πορτοφολια..'' κλπ κλπ, αλλα κανενας δεν εχει πει οτι ''εγω εκει γαμησα την ταδε !''
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16

Επισκέπτης
αυτο το μαγαζι το ακολουθει ενας μυθος αντιστοιχος με αυτον των ερωτικων ταινιων με ελληνες ηθοποιους.
τι εννοω:
[size=14pt]ΚΑΝΕΝΑΣ[/size] δεν εχει πει οτι ''εγω ειδα τσοντα με τον ταδε και την ταδε ηθοποιο και την ειδα να του παιρνει πιπα κλπ κλπ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ''ΣΚΛΗΡΕΣ'' ΣΚΗΝΕΣ !!!!
ολοι λενε ''..να μωρε, ενας φιλος του ξαδελφου μου ειδα να παιζει κλαρινο η ταδε και η ο ταδε να της τα δινει....'' κλπ κλπ κλπ κλπ  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

ετσι ειναι κι αυτο το μαγαζι. ολοι λενε οτι ''ναι μωρε, παιζει φουλ το μαγαζι, αλλα για μεγαλα πορτοφολια..'' κλπ κλπ, αλλα κανενας δεν εχει πει οτι ''εγω εκει γαμησα την ταδε !''

Δηλαδή Πάτερ εσένα δεν σε κέρασαν ούτε φραπεδάκι στο συγκεκριμένο μαγαζί?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
αυτο το μαγαζι το ακολουθει ενας μυθος αντιστοιχος με αυτον των ερωτικων ταινιων με ελληνες ηθοποιους.
τι εννοω:
[size=14pt]ΚΑΝΕΝΑΣ[/size] δεν εχει πει οτι ''εγω ειδα τσοντα με τον ταδε και την ταδε ηθοποιο και την ειδα να του παιρνει πιπα κλπ κλπ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ''ΣΚΛΗΡΕΣ'' ΣΚΗΝΕΣ !!!!
ολοι λενε ''..να μωρε, ενας φιλος του ξαδελφου μου ειδα να παιζει κλαρινο η ταδε και η ο ταδε να της τα δινει....'' κλπ κλπ κλπ κλπ  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

ετσι ειναι κι αυτο το μαγαζι. ολοι λενε οτι ''ναι μωρε, παιζει φουλ το μαγαζι, αλλα για μεγαλα πορτοφολια..'' κλπ κλπ, αλλα κανενας δεν εχει πει οτι ''εγω εκει γαμησα την ταδε !''



Ο άνθρωπος έχει δίκιο !
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
αυτο το μαγαζι το ακολουθει ενας μυθος αντιστοιχος με αυτον των ερωτικων ταινιων με ελληνες ηθοποιους.
τι εννοω:
[size=14pt]ΚΑΝΕΝΑΣ[/size] δεν εχει πει οτι ''εγω ειδα τσοντα με τον ταδε και την ταδε ηθοποιο και την ειδα να του παιρνει πιπα κλπ κλπ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ''ΣΚΛΗΡΕΣ'' ΣΚΗΝΕΣ !!!!
ολοι λενε ''..να μωρε, ενας φιλος του ξαδελφου μου ειδα να παιζει κλαρινο η ταδε και η ο ταδε να της τα δινει....'' κλπ κλπ κλπ κλπ  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

ετσι ειναι κι αυτο το μαγαζι. ολοι λενε οτι ''ναι μωρε, παιζει φουλ το μαγαζι, αλλα για μεγαλα πορτοφολια..'' κλπ κλπ, αλλα κανενας δεν εχει πει οτι ''εγω εκει γαμησα την ταδε !''

Πάτερ μου έτσι ακριβώς είναι,αλλά με μια ουσιώδη διαφορά.....Οι πελάτες του συγκεκριμένου μαγαζιου,αλλά και άλλων αντίστοιχων που δεν βάζουν αγγελίες,είναι άτομα υψηλού οικονομικού και κοινωνικού επιπέδου,που πρωτα απ' όλα θέλουν ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ.αι φυσικά,δεν ειναι άτομα που γράφουν τις εμπειρίες τους σε sites....

Προσωπικά έχω πάει μια και μοναδική φορά,συστημένος απο κάποιον στενό φίλο,πέρασα πολύ καλά (δεν είναι μόνον το πήδημα,και ο χωρος και η περιποίηση είναι super),όμως,και δεν ντρέπομαι να το πώ,το πορτοφόλι μου δεν αντέχει συχνες επισκέψεις σε τετοια μέρη....Οπότε βολευόμαστε με τα 80ράκια.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ μου έτσι ακριβώς είναι,αλλά με μια ουσιώδη διαφορά.....Οι πελάτες του συγκεκριμένου μαγαζιου,αλλά και άλλων αντίστοιχων που δεν βάζουν αγγελίες,είναι άτομα υψηλού οικονομικού και κοινωνικού επιπέδου,που πρωτα απ' όλα θέλουν ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ.αι φυσικά,δεν ειναι άτομα που γράφουν τις εμπειρίες τους σε sites....

Προσωπικά έχω πάει μια και μοναδική φορά,συστημένος απο κάποιον στενό φίλο,πέρασα πολύ καλά (δεν είναι μόνον το πήδημα,και ο χωρος και η περιποίηση είναι super),όμως,και δεν ντρέπομαι να το πώ,το πορτοφόλι μου δεν αντέχει συχνες επισκέψεις σε τετοια μέρη....Οπότε βολευόμαστε με τα 80ράκια.....
το ερωτημα παραμενει..

ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ????  :rolleyes: :rolleyes:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ο andy ρε πάτερ αυτό δεν είπε?
οχι βεβαια, μονο αυτο δεν ειπε !!!!

ειπε το παρακατω, το οποιο ειναι η απολυτη συντηρηση του μυθου που περιεγραψα πριν..

.....[size=10pt]Οι πελάτες του συγκεκριμένου μαγαζιου[/size],αλλά και άλλων αντίστοιχων που δεν βάζουν αγγελίες,[size=10pt]είναι άτομα υψηλού οικονομικού και κοινωνικού επιπέδου,που πρωτα απ' όλα θέλουν ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ.αι φυσικά,δεν ειναι άτομα που γράφουν τις εμπειρίες τους σε sites....[/size]
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
Προσωπικά έχω πάει μια και μοναδική φορά,συστημένος απο κάποιον στενό φίλο,πέρασα πολύ καλά (δεν είναι μόνον το πήδημα,και ο χωρος και η περιποίηση είναι super),όμως,και δεν ντρέπομαι να το πώ,το πορτοφόλι μου δεν αντέχει συχνες επισκέψεις σε τετοια μέρη....Οπότε βολευόμαστε με τα 80ράκια.....
Κι εγώ, γιατί διάβασα κι αυτό πάτερ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom