Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 93 30,4%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 34 11,1%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 119 38,9%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,9%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 21 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    306

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.715
Κριτικές
8
Like
26.272
Πόντοι
6.336
Πρώτον, εγώ δεν είμαι ούτε γαύρος, ούτε βάζελος, ούτε αεκτζης, ούτε παοκτζης, ούτε Αρειανός. Υποστηρίζω όλες τις ελληνικές ομάδες, αλλά.. δυστυχώς η αντιπαλότητα με την μαλακία που βαράει τον εγκέφαλο των οπαδών και των 2 σας, δεν έχει τελειωμό. Εγώ λέω συγχαρητήρια σε όλους, αλλά δεν έχω παρωπίδες να τα βλέπω μονοκόματα.. Ο λεσσορ θα μάθει να βάζει βολές άραγε?? Γιατί με 3/14 δεν θα πας πουθενά, ευτυχώς το κατάλαβε ο Αταμάν και έφυγε η μπάλα από την ρακέτα, και οι τριγύρω έκαναν δουλειά.
Καμμία αντιπαλότητα δεν έχουμε εδώ.
Πλακίτσα και καυλάντα.
Δεν μπορεί,κάποια ομάδα θα είσαι....
Αθηναίος είσαι?

:coffee:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.680
Πόντοι
12.056

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
22
Like
2.063
Πόντοι
1.796
Καμμία αντιπαλότητα δεν έχουνε εδώ.
Πλακέτα και καυλάντα.
Δεν μπορεί,κάποια ομάδα θα είσαι....
Αθηναίος είσαι?

:coffee:
Είμαι αλλά δεν υποστηρίζω γενικά τίποτα. Έχω υπάρξει αθλητής συλλόγου πριν χρόνια και ξέρω το τι σημαίνει στήσιμο. Ένας λόγος που δεν συνέχισα, είναι ότι ενώ εγώ έδινα το 100%, άλλοι έβγαζαν λεφτά στην πλάτη μου. Οπότε άλλαξα τομέα και πλέον απλά βλέπω για διασκέδαση. Αλλά δεν φοράω παρωπίδες.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Οχι,φιλε και λιγα λεω...Πολυ μας ειχανε ζαλισει το παπαρο τελευταια!Αν δεν ειχαμε υποστει τη σφαγη στο τριτο game,θα την τελειωναμε τη σειρα νωριτερα.Ξυδακι να μοιρασουμε επισης στους γαμωσπιτους της γαυρονοβα...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.529
Κριτικές
2
Like
14.992
Πόντοι
3.556
κάτι αλλόθρησκα κλαψερά κορίτσα ναυάγια πήρε το μάτι μου στο νήμα να κωλοτρίβονται :2funny:
αλλά απόψε γιορτάζουμε , δεν παρέχουμε ψυχολογική υποοστήριξη
Επειδή όμως είμαστε ιππότες αρπάξτε την συνεδρία σας :wink:

ο σοδομιστής σας.jpg
 

Paparotti

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
75
Like
297
Πόντοι
20
επειδη ειστε κωλοφαρδοι για 100η φορα παιζει και να το παρετε,οχι οτι εχετε ομαδα αλλα σας παει το αστρο μπορει η ρεαλ στον τελικο να εχει την μιση ομαδα απο τραυματισμους ταβαρες μουσα κλπ.
Τύπε, μιας και μιλάς για κωλοφαρδία και αναφέρει τη Ρεάλ αν πάμε τελικό, μήπως θυμάσαι πως παρατάχθηκε η Ρεάλ πέρυσι στον τελικό απέναντί σου, για να έχουμε καλό ερώτημα;
Μήπως της έλειπε από το ματς σχεδόν όλη της η frontline, ήτοι οι Πουαριέ, Γιαμπουσέλε, Ντεκ, Κορνελί και Αλοθέν; Το ξέχασες μπρε;
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Τύπε, μιας και μιλάς για κωλοφαρδία και αναφέρει τη Ρεάλ αν πάμε τελικό, μήπως θυμάσαι πως παρατάχθηκε η Ρεάλ πέρυσι στον τελικό απέναντί σου, για να έχουμε καλό ερώτημα;
Μήπως της έλειπε από το ματς σχεδόν όλη της η frontline, ήτοι οι Πουαριέ, Γιαμπουσέλε, Ντεκ, Κορνελί και Αλοθέν; Το ξέχασες μπρε;
Ηδονη να βλεπεις και να ξαναβλεπεις τον Γιουλ να τους στερει το τροπαιο για δευτερη συνεχομενη φορα.Αυτο αρμοζει στα ξεσκισμενα πουστρακια του λιμανιου.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.396
Κριτικές
124
Like
6.643
Πόντοι
5.097
Ευρωπαίοι Ευρωπαίοι που σας αρέσουνε τα πράσινα τα πέη :2funny::2funny:. Γαμω τον Πειραιά, πουτσ@ στους γαύρους και ας μη σηκώσουμε τίποτα,μόνο μαζί τους θα είναι πάντα σηκωμένη :fuck1::fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom