Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 94 30,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 34 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 120 39,0%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,8%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 21 6,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    308

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
56
Like
19.119
Πόντοι
13.636
δεν εχετε καμμια δουλεια να κανετε;εργασιμη αυριο,δουλεια,ο αλλος εχει εγερτηριο φυλακες πηγαινετε για υπνο:coffee:

Tired Kenan Thompson GIF by NBC
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.266
Κριτικές
42
Like
26.003
Πόντοι
28.246
ρε τσιμπούκι του Χοντρού πανηγυρίζεις για το Χ ? πήρες πρωτάθλημα όπως πέρυσι ? :2funny::2funny:
Τυπε, εχεις κανενα βιντεο απο την τροαρα στο Καραισκακη, απο την προκριση σου μεσα στο Καραισκακη; Κατι τελος παντων.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.642
Κριτικές
2
Like
15.201
Πόντοι
3.556
x.com
βαθιά νερά εκεί ... δεν είναι για σένα.... εκεί κερδίζεις με την αξία σου..

στην άλλη ζωή (μετεμψύχωση γαρ) θα σε μπάσω στα κόλπα ,αρκεί να σε γνωρίσω μικρό πριν κακοφορμίσεις
μιλανε ολοι, μιλανε και οι κωλοι...εβγαλε γλωσσα και η 4η ομαδα στην ελλαδα...
σε λιγο θα μας την λεει και η αναγεννηση καρδιτσας...
:cry::cry::cry:
μωρέ όλα καλά , τα ακούς από τη πεθερούλα και παραληρείς εδώ
Το πρόμπλεμ που κάνεις τάχα πως δεν αντιλαμβάνεσαι ,είναι ότι ο Κούγιας ο Αντιπρόεδρος σου επιβεβαίωσε τη παράγκα σου ,δηλαδή του Κρόκου..
εσύ εικοσάρι πενηντάρι τότε, δε ξέρω
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.642
Κριτικές
2
Like
15.201
Πόντοι
3.556
Βαλε ρε τσιμπουκλη. Ετσι κι αλλιώς ο Ολυμπιακος για ένα ακόμα παιχνιδι δεν καταφερε να κερδισει τον Παναθηναικο.
τι να σου βάλω βρε ραμολιμέντο ? αφού καρφώνεσαι μόνος σου πόσο σε έχει τσούξει και η τριάρα και ο αποκλεισμός
Αν είχες μυαλό αντί για φυστίκι στη καμένη κράνα σου :2funny: θα προβληματιζόσουν που για 2η χρονιά δεν πήρες πρωτάθλημα..
με το μεγαλύτερο μπάτζετ...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.939
Like
20.980
Πόντοι
5.006
δεν εχει ξαναυπαρξει τετοια διαλυση συλλογου στο ποδοσφαιρο πουθενα στον κοσμο και ποτέ στην ιστορια του αθλητισμου...μονο ο βαζελος το καταφερε αυτο...
και φυσικα αποκλειστικα υπευθυνοι για αυτο ειναι οι οπαδοι της βαζελας...δηλαδη οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...
οι τυποι εχουν γινει 4η ομαδα στην ελλαδα..τους εχει περασει ο μπαοκ και η αεκ (πραγματα δηλαδη αδιανοητα....αν σου ελεγε κανεις την δεκαετια του 70 ή του 80 οτι ο μπαοκ θα ειναι πανω απο τον βαζελο για 27 χρονια, δεν θα το πιστευε κανεις).....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ "ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΑΣΤΕ" ΕΠΕΙΔΗ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ 2-0 ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ....o οποιος δεν τους βλεπει καν...εχει ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
διαλυσανε την ομαδα τους και ο φουκαρας ο ρομπ ερχεται να μου κανει καζουρα για το πρωταθλημα του 1999 του κοκκαλη...και εγω εχω ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
και σημερα καιγεται η θεσσαλονικη....και περυσι καιγονταν η νεα φιλαδελφεια...
και αυτος μιλαει για τον κροκους...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.266
Κριτικές
42
Like
26.003
Πόντοι
28.246
τι να σου βάλω βρε ραμολιμέντο ? αφού καρφώνεσαι μόνος σου πόσο σε έχει τσούξει και η τριάρα και ο αποκλεισμός
Αν είχες μυαλό αντί για φυστίκι στη καμένη κράνα σου :2funny: θα προβληματιζόσουν που για 2η χρονιά δεν πήρες πρωτάθλημα..
με το μεγαλύτερο μπάτζετ...
Βαλε τα βιντεο ρε συ. Κοπος σου ειναι;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.579
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Έρχεται και η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΠΟΥΤΣΑ :rockon::rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
δεν εχει ξαναυπαρξει τετοια διαλυση συλλογου στο ποδοσφαιρο πουθενα στον κοσμο και ποτέ στην ιστορια του αθλητισμου...μονο ο βαζελος το καταφερε αυτο...
και φυσικα αποκλειστικα υπευθυνοι για αυτο ειναι οι οπαδοι της βαζελας...δηλαδη οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...
οι τυποι εχουν γινει 4η ομαδα στην ευρωπη..τους εχει περασει ο μπαοκ και η αεκ (πραγματα δηλαδη αδιανοητα....αν σου ελεγε κανεις την δεκαετια του 70 ή του 80 οτι ο μπαοκ θα ειναι πανω απο τον βαζελο για 27 χρονια, δεν θα το πιστευε κανεις).....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ "ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΑΣΤΕ" ΕΠΕΙΔΗ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ 2-0 ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ....o οποιος δεν τους βλεπει καν...εχει ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
διαλυσανε την ομαδα τους και ο φουκαρας ο ρομπ ερχεται να μου κανει καζουρα για το πρωταθλημα του 1999 του κοκκαλη...και εγω εχω ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
και σημερα καιγεται η θεσσαλονικη....και περυσι καιγονταν η νεα φιλαδελφεια...
και αυτος μιλαει για τον κροκους...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Εγώ όμως τούς κατανοω :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.685
Like
23.161
Πόντοι
6.256
δεν εχει ξαναυπαρξει τετοια διαλυση συλλογου στο ποδοσφαιρο πουθενα στον κοσμο και ποτέ στην ιστορια του αθλητισμου...μονο ο βαζελος το καταφερε αυτο...
και φυσικα αποκλειστικα υπευθυνοι για αυτο ειναι οι οπαδοι της βαζελας...δηλαδη οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...
οι τυποι εχουν γινει 4η ομαδα στην ευρωπη..τους εχει περασει ο μπαοκ και η αεκ (πραγματα δηλαδη αδιανοητα....αν σου ελεγε κανεις την δεκαετια του 70 ή του 80 οτι ο μπαοκ θα ειναι πανω απο τον βαζελο για 27 χρονια, δεν θα το πιστευε κανεις).....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ "ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΑΣΤΕ" ΕΠΕΙΔΗ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ 2-0 ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ....o οποιος δεν τους βλεπει καν...εχει ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
διαλυσανε την ομαδα τους και ο φουκαρας ο ρομπ ερχεται να μου κανει καζουρα για το πρωταθλημα του 1999 του κοκκαλη...και εγω εχω ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
και σημερα καιγεται η θεσσαλονικη....και περυσι καιγονταν η νεα φιλαδελφεια...
και αυτος μιλαει για τον κροκους...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Οι οπαδοι που διωξανε τους Βαρδινογιαννηδες για να ερθουν οι Αμπραμοβιτς και απο τοτε ειναι συνεχεια στη ξεφτιλα....και τωρα να διωξουν τον Αλαφουζο τον Ολυμπιακαρα που δεν τους αφησε να πεσουν Γ Εθνικη,εβαλε τον Μιζοτακη να τους φτιαξει δωρεαν ολοκληρο συγκροτημα γηπεδων και πολλα αλλα.

Μιλαμε για τους πιο ηλιθιους οπαδους ολων των εποχων...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.642
Κριτικές
2
Like
15.201
Πόντοι
3.556
Εγώ όμως τούς κατανοω :confused:
δεν εχει ξαναυπαρξει τετοια διαλυση συλλογου στο ποδοσφαιρο πουθενα στον κοσμο και ποτέ στην ιστορια του αθλητισμου...μονο ο βαζελος το καταφερε αυτο...
και φυσικα αποκλειστικα υπευθυνοι για αυτο ειναι οι οπαδοι της βαζελας...δηλαδη οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...
οι τυποι εχουν γινει 4η ομαδα στην ευρωπη..τους εχει περασει ο μπαοκ και η αεκ (πραγματα δηλαδη αδιανοητα....αν σου ελεγε κανεις την δεκαετια του 70 ή του 80 οτι ο μπαοκ θα ειναι πανω απο τον βαζελο για 27 χρονια, δεν θα το πιστευε κανεις).....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ "ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΑΣΤΕ" ΕΠΕΙΔΗ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ 2-0 ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ....o οποιος δεν τους βλεπει καν...εχει ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
διαλυσανε την ομαδα τους και ο φουκαρας ο ρομπ ερχεται να μου κανει καζουρα για το πρωταθλημα του 1999 του κοκκαλη...και εγω εχω ευρωπαικο τελικο σε 10 μερες....
και σημερα καιγεται η θεσσαλονικη....και περυσι καιγονταν η νεα φιλαδελφεια...
και αυτος μιλαει για τον κροκους...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
αχαχαχα έφαγες τη ψωλιά για τα πρωταθλήματα της παράγκας Κρόκους που ομολόγησε ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ σας Κούγιας
και το γύρισες στο τσάμικο εσύ ,στο τσιφτετέλι ο βολκάνο ,δηλαδή στο μίλκο καπ :dancing::2funny:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.078
Κριτικές
13
Like
1.634
Πόντοι
506
Οι οπαδοι που διωξανε τους Βαρδινογιαννηδες για να ερθουν οι Αμπραμοβιτς και απο τοτε ειναι συνεχεια στη ξεφτιλα....και τωρα να διωξουν τον Αλαφουζο τον Ολυμπιακαρα που δεν τους αφησε να πεσουν Γ Εθνικη,εβαλε τον Μιζοτακη να τους φτιαξει δωρεαν ολοκληρο συγκροτημα γηπεδων και πολλα αλλα.

Μιλαμε για τους πιο ηλιθιους οπαδους ολων των εποχων...
εχει ακομα πολλα επεισοδια αυτο το στορι οπως τα κανουν...

απαιτουν πρωταθλημα ενω με το ζορι τους βαλαμε στο κολπο να νομιζουν οτι ειναι ρυθμιστες μολις 2 χρονια...

καλα θα παει αυτο...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.939
Like
20.980
Πόντοι
5.006
Εγώ όμως τούς κατανοω :confused:
οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...αν ποτέ καταντησουμε σαν και αυτους, θα αυτοκτονησω....
κανανε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου....οι ιδιοι που περυσι πανηγυριζαν τα 10/10 νικες στο πρωταθλημα και τα 40 γκολ του αιτορ με μπεναλντι...τοτε δεν ειχαν αλαφουζο μαλλον...
ευτυχως ειναι ηλιθιοι και δεν κινδυνευουμε απο αυτους πλεον...τουλαχιστον οσοι ειμαστε απο 30 και πανω, δεν προκειται να ζησουμε να δουμε ξανα αντιπαλο τον βαζελο....
με ενα κυπελλο την αλλη εβδομαδα και μια καλη μεταγραφη το καλοκαιρι, εχουμε να φαμε τρελη καζουρα την επομενη χρονια...καλα, αν ξεκινησουν με κανενα 3-0 την 1η αγωνιστικη του χρονου, εκει τον ηπιαμε...θα μας γαμησει στο δουλεμα ο ρομπας και τα λοιπα παιδια της 4η ομαδας στην ελλαδα....
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
αχαχαχα έφαγες τη ψωλιά για τα πρωταθλήματα της παράγκας Κρόκους που ομολόγησε ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ σας Κούγιας
και το γύρισες στο τσάμικο εσύ ,στο τσιφτετέλι ο βολκάνο ,δηλαδή στο μίλκο καπ :dancing::2funny:
Δεν συμμετέχω σε αυτή τη συζήτηση σεβόμενος τον πόνο σας ......δεν χτυπώ τον αδύναμο
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
610
Like
227
Πόντοι
26
Οι οπαδοι που διωξανε τους Βαρδινογιαννηδες για να ερθουν οι Αμπραμοβιτς και απο τοτε ειναι συνεχεια στη ξεφτιλα....και τωρα να διωξουν τον Αλαφουζο τον Ολυμπιακαρα που δεν τους αφησε να πεσουν Γ Εθνικη,εβαλε τον Μιζοτακη να τους φτιαξει δωρεαν ολοκληρο συγκροτημα γηπεδων και πολλα αλλα.

Μιλαμε για τους πιο ηλιθιους οπαδους ολων των εποχων...
Πόσες μαλακίες σε ένα ποστ
οι τυποι εχουν γινει 4η ομαδα στην ευρωπη..τους εχει περασει ο μπαοκ και η αεκ (πραγματα δηλαδη αδιανοητα....αν σου ελεγε κανεις την δεκαετια του 70 ή του 80 οτι ο μπαοκ θα ειναι πανω απο τον βαζελο για 27 χρονια, δεν θα το πιστευε κανεις)....

Τι είναι τα 27 χρόνια πως βγήκε αυτο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.642
Κριτικές
2
Like
15.201
Πόντοι
3.556
Δεν συμμετέχω σε αυτή τη συζήτηση σεβόμενος τον πόνο σας ......δεν χτυπώ τον αδύναμο
είμαστε μια όμορφη παρέα ηττημένων χωρίς πρωτάθλημα, κάνε ότι δεν πονάς αρχηγέ μου :grouphug:
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
610
Like
227
Πόντοι
26
οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...αν ποτέ καταντησουμε σαν και αυτους, θα αυτοκτονησω....
κανανε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου....οι ιδιοι που περυσι πανηγυριζαν τα 10/10 νικες στο πρωταθλημα και τα 40 γκολ του αιτορ με μπεναλντι...τοτε δεν ειχαν αλαφουζο μαλλον...
ευτυχως ειναι ηλιθιοι και δεν κινδυνευουμε απο αυτους πλεον...τουλαχιστον οσοι ειμαστε απο 30 και πανω, δεν προκειται να ζησουμε να δουμε ξανα αντιπαλο τον βαζελο....
με ενα κυπελλο την αλλη εβδομαδα και μια καλη μεταγραφη το καλοκαιρι, εχουμε να φαμε τρελη καζουρα την επομενη χρονια...καλα, αν ξεκινησουν με κανενα 3-0 την 1η αγωνιστικη του χρονου, εκει τον ηπιαμε...θα μας γαμησει στο δουλεμα ο ρομπας και τα λοιπα παιδια της 4η ομαδας στην ελλαδα....
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Ναι ρε γαμαει ο Αλαφούζος
Από την μια λες για 4η ομάδα και από την άλλη κάναμε μαλακία με συλλαλητηριο κατά του Αλαφούζου λες και άλλος μας έφτασε σαυτό το χαλι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...αν ποτέ καταντησουμε σαν και αυτους, θα αυτοκτονησω....
κανανε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου....οι ιδιοι που περυσι πανηγυριζαν τα 10/10 νικες στο πρωταθλημα και τα 40 γκολ του αιτορ με μπεναλντι...τοτε δεν ειχαν αλαφουζο μαλλον...
ευτυχως ειναι ηλιθιοι και δεν κινδυνευουμε απο αυτους πλεον...τουλαχιστον οσοι ειμαστε απο 30 και πανω, δεν προκειται να ζησουμε να δουμε ξανα αντιπαλο τον βαζελο....
με ενα κυπελλο την αλλη εβδομαδα και μια καλη μεταγραφη το καλοκαιρι, εχουμε να φαμε τρελη καζουρα την επομενη χρονια...καλα, αν ξεκινησουν με κανενα 3-0 την 1η αγωνιστικη του χρονου, εκει τον ηπιαμε...θα μας γαμησει στο δουλεμα ο ρομπας και τα λοιπα παιδια της 4η ομαδας στην ελλαδα....
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Εδώ .μιλαμε εχω φίλους από Αλεξανδρούπολη που έκαναν πάνε έλα κοντά 2000 χλμ για να πάνε συλλαλητήριο κ στο τέλος μαλώναμε μεταξύ τους στο συλλαλητήριο για το ποιόν θα βρισουν:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom