Νέα

Πρόταση για μείωση τιμών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.747
Like
709
Πόντοι
96
εθνικογαμισμος τωρα

φθηνο μαμησι για τον λαο με κουπονια απο το κρατος

1000 χρονια μπροστα ο δημητρακης :rockon: :rockon:
 

afragosonashs

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Δε συμφωνω με τα 25 ευρω. Συγκεκριμενα  πριν αρκετα χρονια, σε καλες εποχες, 25 ευρω αποτολμησε σιγουρα γιατι το θυμαμαι και περναγα και στο δωματιο, το Ελλης 3. Εχω περασει εκει με 25 ευρω με Φωτεινη Γκμοχ και με Αντζελα μελαχρινη βυζαρου. Νομιζετε οτι οι κοπελες ελεγαν, Εδωσε 5 ευρω παραπανω απο τα 20 που ισχυει παντου, ας κατσω και παραπανω; Ισα ισα επειδη οπως ειπα μιλαμε για εποχη με πολλη πελατεια και κοσμο στο σαλονι, η κοπελα πιο γρηγορα εκανε για να προλαβει να παρει κι αλλους πιθανους πελατες που περιμεναν. Και σε αλλες περιπτωσεις στα 20 ευρω και αναλογα τη κοπελα, εχω κατσει στο δωματιο 20 λεπτα. Οσο για την επαρχια και τα 30 ευρω που λενε τα παιδια οτι ισχυει, ας κλεισουν με τετοιες τιμες η ας χαμηλωσουν τις τιμες.  Οσο για τα 25 ευρω, δε κρατησε παρα ελαχιστα, προφανως λογω αντιδρασεων.
25ε ηταν θυμαμαι πριν 16χρ οταν πηγα πρωτη φορα σε οικο ανοχης.που ηταν τα καλα χρονια που ειχαμε λεφτα
 

mark.red

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Δεν γίνεται αγαπητοί συναγωνιστές να πορευθούμε με τιμές μιας δεκαετίας ή επταετίας πριν

Εσείς με τα ''μαγαζιά'', γραφεία κτλ ρίχτε λίγο τις απαιτήσεις...

ξέρετε είναι το ''κακό κάρμα'' που με κάποιο τρόπο σας ''τρώει'' όσα έχετε βγάλει και έρχεται η νέμεσις μετά την αλλαζονεία...

χαμηλώστε λίγο το μύτο και ακούστε τι γίνεται έξω...

για πιάτσες κτλ προτείνω να πάει ένα δεκάρικο



Προτείνω

ΜΕΤΑΞΙ 7  ΕΥΡΩ ( ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΙΖΑ Η ΤΣΑΤΣΑ Ή Ο ΟΙΚΟΣ)


ΦΥΛΗΣ 15 ΕΥΡΩ  (ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ)

ΣΤΟΥΝΤΙΟ  30 (ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΜΥΓΕΣ)

ΒΙΖΙΤΕΣ, ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ, ΩΣ ΜΠΑΖΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΡΟΎΛΕΣ Ή ΓΚΙΛΦ

ΜΠΑΖΑ 40-60

ΜΟΥΝΑΡΕΣ
50-80

ΒΙΖΙΤΟΓΡΑΦΕΙΑ 80-100 ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ

Ακούω προτάσεις  :hi:
Καλά τα λές και λογικά είναι για την περίοδο που διανείουμε... και σωστά λες: ΒΙΖΙΤΟΓΡΑΦΕΙΑ 80-100 ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ.. για 1 ώρα.
 

mark.red

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
οι τιμες ειναι μια χαρα και γι αυτους που εχουν αλλα και γι αυτους που δεν εχουν...
για να σας προλαβω ανηκω σ αυτους που δεν... δυστυχως! αλλα δεν θελω να πεσουν οι τιμες διοτι η τσεπη μ σηκωνει μονο φυλης..τιποτα παραπανω! αλλα τωρα πλεον εχουν αρχισει τα πακια και σιριοι να γαμανε εκει και εχω ξενερωσει τελειως! βεβαια εχω κοπελα οποτε δεν ειναι οτι με τρωει η μαλακια. απλα που και που αντι να βρω 2η και να με παρει χαμπαρι το επισημο αισθημα προτιμω αυτη τη ξεπετα που δεν αφηνει μηνυματα τηέφωνα κτλ...
για εμας λοιπον με τα 550 ευρωπουλα μηνιατικο οι επιλογες ειναι φυλης και μεταξουργειο. αν και μεταξουργειο δεν εχω παει ποτε! φυλης εχω παει καμια 10αρια φορες αλλα μετα την φολα που εφαγα την τελευταια φορα δεν εχω ξαναπαει.. και δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας για να γραψω κριτικη... την καριολα!

εν κατακλειδι να μεινουν οπως ειναι οι τιμες! μην πω ν αυξηθουν και κανενα 10ρικο στην φυλης να φυγουν τα πακια και οι "προσφυγες" απο τα λημερια μας!
και αν με πει κανενας ρατσιστη προς αυτους, ειμαι 25, περυσι (2017) ημουν φανταρος και υπηρετουσα στο χοτ σποτ (κεντρο φιλοξενειας μεταναστων) στην μαλακασα... αληθεια σας λεω σταματησα να τους λυπαμαι!! πεταμα στην θαλασσα!
οι τιμες ειναι μια χαρα και γι αυτους που εχουν αλλα και γι αυτους που δεν εχουν...
για να σας προλαβω ανηκω σ αυτους που δεν... δυστυχως! αλλα δεν θελω να πεσουν οι τιμες διοτι η τσεπη μ σηκωνει μονο φυλης..τιποτα παραπανω! αλλα τωρα πλεον εχουν αρχισει τα πακια και σιριοι να γαμανε εκει και εχω ξενερωσει τελειως! βεβαια εχω κοπελα οποτε δεν ειναι οτι με τρωει η μαλακια. απλα που και που αντι να βρω 2η και να με παρει χαμπαρι το επισημο αισθημα προτιμω αυτη τη ξεπετα που δεν αφηνει μηνυματα τηέφωνα κτλ...
για εμας λοιπον με τα 550 ευρωπουλα μηνιατικο οι επιλογες ειναι φυλης και μεταξουργειο. αν και μεταξουργειο δεν εχω παει ποτε! φυλης εχω παει καμια 10αρια φορες αλλα μετα την φολα που εφαγα την τελευταια φορα δεν εχω ξαναπαει.. και δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας για να γραψω κριτικη... την καριολα!

εν κατακλειδι να μεινουν οπως ειναι οι τιμες! μην πω ν αυξηθουν και κανενα 10ρικο στην φυλης να φυγουν τα πακια και οι "προσφυγες" απο τα λημερια μας!
και αν με πει κανενας ρατσιστη προς αυτους, ειμαι 25, περυσι (2017) ημουν φανταρος και υπηρετουσα στο χοτ σποτ (κεντρο φιλοξενειας μεταναστων) στην μαλακασα... αληθεια σας λεω σταματησα να τους λυπαμαι!! πεταμα στην θαλασσα!
Μαζί σου... έχεις απόλυτο δικαιο αν το δείς το θέμα από μια οπτική γωνιά ...
Η δική μου οπτική γωνία είναι: Ούτε γω θα γουστάριζα να αγκαλιάσω, φιλήσω, γλυψώ, γαμήσω μια γυναίκα που πρίν πήγε με έναν από αυτούς που μας μπαστακώθηκαν με το έτσι θέλω!... και είναι φορείς όλων των γνωστών αλλά και των άγνωστων ιων με αρώστιες και βρωμιές νεόφερτες!!!...
 

mark.red

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
οι περισσοτεροι χυστες παραπονιουνται για το χρονο μιας και το 10λεπτο ειναι λιγο, εδω μιλαμε για 20 λεπτα δωματιο με +5 ευρω !!!
100% περισσοτερος χρονος με 25% αυξηση της τιμης μονο !!
Αυτο ειναι αρκετο και τιμιο πιστευω.
Άμα υπολογίζεις ότι στην ώρα μπορεί να κάνει 3 ραντεβού αρά 3*5= 15 ναι είναι και πάλι πολλά τα λεφτά αν αναλωγιστείς μια λαντσιέρησα πέρνει 4-5 ευρώ την ώρα , μία σερβητόρα 3-4 την ώρα και πάει λέγοντας !.... Πάντως καλή σκέψη είχες, αναπτυξιακή ευχαρίστηση !..
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81
καλα ρε τυποι τι σκατα γινετε? εχω χασει κανα επισοδειο?

ημουν σε κομμα οσο ηρθε η αναπτυξη και δε πηρα χαμπαρι?

μαλλον οχι...

ΡΕ πατε καλα? (ημερα ρωταω)

ειναι δυνατον σε γραφεια η φθηνοτερη τανα να εχει 150

και ανεξαρτητες 100??

ριξτε ακυρο ωσπου να στρωσουν, νισαφι!!!
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, έχω βγει στη γυρα και βλέπω ότι είναι σαν να μην πέρασε ποτέ η κρίση απ' τους/τις επαγγελματιες... Έχουμε όλη τη καλή διάθεση να βοηθήσουμε, αλλά πως με τετοιες τιμές;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
τα χουμε χιλιοπει ρε τυποι, δημόσιοι και συνταξιούχοι πιο πολλα λεφτα εχουν τωρα γιατι και δεν χαλανε σε μπαρ καφε ψωνια κλπ, και οι μισθοι - συνταξεις μπαινουν ακεραιοι  :undecided:
 

thesaint2

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Δεν γίνεται αγαπητοί συναγωνιστές να πορευθούμε με τιμές μιας δεκαετίας ή επταετίας πριν

Εσείς με τα ''μαγαζιά'', γραφεία κτλ ρίχτε λίγο τις απαιτήσεις...

ξέρετε είναι το ''κακό κάρμα'' που με κάποιο τρόπο σας ''τρώει'' όσα έχετε βγάλει και έρχεται η νέμεσις μετά την αλλαζονεία...

χαμηλώστε λίγο το μύτο και ακούστε τι γίνεται έξω...

για πιάτσες κτλ προτείνω να πάει ένα δεκάρικο



Προτείνω

ΜΕΤΑΞΙ 7 ΕΥΡΩ ( ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΙΖΑ Η ΤΣΑΤΣΑ Ή Ο ΟΙΚΟΣ)


ΦΥΛΗΣ 15 ΕΥΡΩ (ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ)

ΣΤΟΥΝΤΙΟ 30 (ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΜΥΓΕΣ)

ΒΙΖΙΤΕΣ, ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ, ΩΣ ΜΠΑΖΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΡΟΎΛΕΣ Ή ΓΚΙΛΦ

ΜΠΑΖΑ
40-60

ΜΟΥΝΑΡΕΣ 50-80

ΒΙΖΙΤΟΓΡΑΦΕΙΑ 80-100 ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ

Ακούω προτάσεις :hi:
Συμφωνώ! Τα ίδια θα βγάλουν οι κοπέλες ,απλά θα πάνε με περισσότερους.
 

hoteros

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
56
Like
168
Πόντοι
0
δε νομιζω οτι οι τιμες ειναι υψηλες. ειδικα στα ¨φτηνα¨ μαγαζια. οταν μια κοπελα για να βγαλει 100 ευρω σε αυτα πρεπει να ¨ανεχτει¨ να περασουν απο το κορμι τους 25 ατομα ε δεν ειναι και πολλα. Το σημαντικο ειναι να υπαρχει αλληλοσεβασμος. Να ειπαρχει καθαριότητα και απο τις κοπελες αλλα και απο τους πελατες και να πιανουν τοπο τα λεφτα που δινουμε. να ειναι ευχαριστημενες οι κοπελες για να προσπαθουν και αυτες να ευχαριστουν τους πελατες γιατι διαφορετικα ουτε ο ενας ουτε ο αλλος μενει ευχαριστημενος. με λεφτα ενος καφε με τυροπιτα οι υπηρεσιες που παρεχονται πως να ξεπερνουν την αξια του καφε και της τυροπιτας;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.934
Κριτικές
26
Like
2.326
Πόντοι
6.955
Δεν μπορώ να προβλέψω την μεταβολή των τιμών στον αγοραίο έρωτα, αλλά καταθέτω την δική μου συμπεριφορά ως καταναλωτής των υπηρεσιών αυτών.
Έχω ελαττώσει τα στούντιο και με τα ίδια χρήματα πάω Λιοσίων, μασάζ και παίρνω βίζιτες των 80 €. 50 € για στούντιο είναι πολλά.
 

daggeras94

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν γίνεται αγαπητοί συναγωνιστές να πορευθούμε με τιμές μιας δεκαετίας ή επταετίας πριν

Εσείς με τα ''μαγαζιά'', γραφεία κτλ ρίχτε λίγο τις απαιτήσεις...

ξέρετε είναι το ''κακό κάρμα'' που με κάποιο τρόπο σας ''τρώει'' όσα έχετε βγάλει και έρχεται η νέμεσις μετά την αλλαζονεία...

χαμηλώστε λίγο το μύτο και ακούστε τι γίνεται έξω...

για πιάτσες κτλ προτείνω να πάει ένα δεκάρικο



Προτείνω

ΜΕΤΑΞΙ 7 ΕΥΡΩ ( ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΙΖΑ Η ΤΣΑΤΣΑ Ή Ο ΟΙΚΟΣ)


ΦΥΛΗΣ 15 ΕΥΡΩ (ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ)

ΣΤΟΥΝΤΙΟ 30 (ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΜΥΓΕΣ)

ΒΙΖΙΤΕΣ, ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ, ΩΣ ΜΠΑΖΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΡΟΎΛΕΣ Ή ΓΚΙΛΦ

ΜΠΑΖΑ
40-60

ΜΟΥΝΑΡΕΣ 50-80

ΒΙΖΙΤΟΓΡΑΦΕΙΑ 80-100 ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ

Ακούω προτάσεις :hi:
+1
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
τυποι αυτα που λετε δεν γινονται, σιγα μην παει η μουναρα να γαμιεται με 50 ευρω,πιο ευκολο και κερδοφορο ειναι για αυτην να βρει χορηγο-αγαπουλη,επισης καμια δεν θα γαμηθει για 7 ευρω,δηλαδη 3,5 ευρω καθαρα για να γαμιεται,πιο κεροδοφορο και ευκολο θα ειναι να παει σερβιτορα
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
532
Κριτικές
1
Like
1.003
Πόντοι
86
τυποι αυτα που λετε δεν γινονται, σιγα μην παει η μουναρα να γαμιεται με 50 ευρω,πιο ευκολο και κερδοφορο ειναι για αυτην να βρει χορηγο-αγαπουλη,επισης καμια δεν θα γαμηθει για 7 ευρω,δηλαδη 3,5 ευρω καθαρα για να γαμιεται,πιο κεροδοφορο και ευκολο θα ειναι να παει σερβιτορα
Με 7 ευρώ περνάς την πόρτα του Golden Queens αφού η είσοδος είναι τσάμπα, αλλά δεν φτάνουν ούτε για ποτό γιατί αυτό κοστίζει δέκα. Οι καιροί είναι μάλλον για μεγαλύτερης ηλικίας άντρες με καλές δουλειές και χωρίς υποχρεώσεις απ' ό,τι μου φαίνεται τελικά.
 

Angeleyes

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Οι τιμές δε μειώνονται μόνες τους. Όλα βασίζονται στην ισορροπία της προσφοράς και της ζήτησης. Οι τιμές θα είναι εκεί που πρέπει κάθε φορά γιατί αν κάποιος δε μπορεί να πληρώσει είναι σίγουρο ότι μπορεί κάποιος άλλος, αλλιώς θα είχαν ήδη πέσει.
 

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Ανεβηκαν τα ενοικια, ρευματα/νερα οι καποτες και τα χαρτικα/σαμπουαν.

Να παρακαλατε να μη ξεκινανε απο τα 150ε οι "αφρατες και ωριμες 50αρες ζωντοχηρες" σε κανα χρονο.
Οι μειωσεις ειναι ονειρο θερινης νυκτος.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Ανεβηκαν τα ενοικια, ρευματα/νερα οι καποτες και τα χαρτικα/σαμπουαν.

Να παρακαλατε να μη ξεκινανε απο τα 150ε οι "αφρατες και ωριμες 50αρες ζωντοχηρες" σε κανα χρονο.
Οι μειωσεις ειναι ονειρο θερινης νυκτος.
Ακριβώς .. σε λίγο θα αναγκαστούμε να ψάξουμε όντως γκόμενα γτ οι πουτάνες έτσι όπως πάει θα ακριβυνουν πολύ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vetvet

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom