Νέα

Sex στην Αγγλία (Σκωτία, Ουαλία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Μετά από 5 γαμηστερά χρόνια στο Brighton (pre social networks age) και μικρές περιοδείες δεξιά και αριστερά στο Ην. Βασίλειο μπορώ να πω με σιγουριά ότι:
1) Oι αγγλίδες (μικρές-μεγάλες) το δίνουν σχετικά εύκολα, γουστάρουν one night stand και δεν θέλουν δεσμεύσεις και ζάλισμα γενικότερα.
2) Το "κολλητήρι" με προσδοκώμενο φόρτωμα παίζει και από τις δύο πλευρές, δεν είναι σαν τις ελλεϊνίδες, άμα γουστάρουν χώνονται. Παιχνίδι γίνεται κυρίως βραδυνές ώρες σε pub κατά το ζέσταμα αλλά κυρίως σε κλαμπάκια καλύτερα καθημερινές που παίζουν student nights. Παρασκευή-Σάββατο πάντα έχει διαφορετικό κόσμο (περισσότερη λόκαλ παρακμή). Οι φοιτήτριες γενικά είναι ευκολότερες για εμάς τους "αλλοδαπούς".
3) Οι αγγλίδες είναι στην πλειοψηφία τους ξενέρωτες στο σεξ, χωρίς ιδιαίτερες επιδόσεις, παρόλο που ντύνονται πολύ πρόστυχα. Τη μέρα και όταν δεν πίνουν μιλάμε για πολύ διαφορετικούς χαρακτήρες.

Έχω να ανεβώ μια δεκαετία και δεν ξέρω κατά πόσο άλλαξαν τα πράματα όσον αφορά κυρίως τις νηφάλιες γνωριμίες μέσω social networks. Πιστεύω ακόμα το παιχνίδι γίνεται κατά βάση βράδυ και μετά από pints, VK's, cider and shots 

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Μετά από 5 γαμηστερά χρόνια στο Brighton (pre social networks age) και μικρές περιοδείες δεξιά και αριστερά στο Ην. Βασίλειο μπορώ να πω με σιγουριά ότι:
1) Oι αγγλίδες (μικρές-μεγάλες) το δίνουν σχετικά εύκολα, γουστάρουν one night stand και δεν θέλουν δεσμεύσεις και ζάλισμα γενικότερα.
2) Το "κολλητήρι" με προσδοκώμενο φόρτωμα παίζει και από τις δύο πλευρές, δεν είναι σαν τις ελλεϊνίδες, άμα γουστάρουν χώνονται. Παιχνίδι γίνεται κυρίως βραδυνές ώρες σε pub κατά το ζέσταμα αλλά κυρίως σε κλαμπάκια καλύτερα καθημερινές που παίζουν student nights. Παρασκευή-Σάββατο πάντα έχει διαφορετικό κόσμο (περισσότερη λόκαλ παρακμή). Οι φοιτήτριες γενικά είναι ευκολότερες για εμάς τους "αλλοδαπούς".
3) Οι αγγλίδες είναι στην πλειοψηφία τους ξενέρωτες στο σεξ, χωρίς ιδιαίτερες επιδόσεις, παρόλο που ντύνονται πολύ πρόστυχα. Τη μέρα και όταν δεν πίνουν μιλάμε για πολύ διαφορετικούς χαρακτήρες.

Έχω να ανεβώ μια δεκαετία και δεν ξέρω κατά πόσο άλλαξαν τα πράματα όσον αφορά κυρίως τις νηφάλιες γνωριμίες μέσω social networks. Πιστεύω ακόμα το παιχνίδι γίνεται κατά βάση βράδυ και μετά από pints, VK's, cider and shots 


τυπε εχεις να προτεινεις μαγαζια στην αγγλια οπου βρισκεις ευκολα να γαμησεις?


επισης οι αγγλιδες ξυριζαν το μουνι τους?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
1) Oι αγγλίδες (μικρές-μεγάλες) το δίνουν σχετικά εύκολα, γουστάρουν one night stand και δεν θέλουν δεσμεύσεις και ζάλισμα γενικότερα.
2) Το "κολλητήρι" με προσδοκώμενο φόρτωμα παίζει και από τις δύο πλευρές, δεν είναι σαν τις ελλεϊνίδες, άμα γουστάρουν χώνονται. Παιχνίδι γίνεται κυρίως βραδυνές ώρες σε pub κατά το ζέσταμα αλλά κυρίως σε κλαμπάκια καλύτερα καθημερινές που παίζουν student nights. Παρασκευή-Σάββατο πάντα έχει διαφορετικό κόσμο (περισσότερη λόκαλ παρακμή). Οι φοιτήτριες γενικά είναι ευκολότερες για εμάς τους "αλλοδαπούς".
3) Οι αγγλίδες είναι στην πλειοψηφία τους ξενέρωτες στο σεξ, χωρίς ιδιαίτερες επιδόσεις, παρόλο που ντύνονται πολύ πρόστυχα. Τη μέρα και όταν δεν πίνουν μιλάμε για πολύ διαφορετικούς χαρακτήρες.

Eπιτέλους κάποιος που σπούδασε Αγγλία και πήρε χαμπάρι τι παίζει...

Μέσα 2000 έχω έρθει αρκετές μέρες Brighton..
Επίσης Portsmοuth και Cardiff.
Ακριβώς όπως τα έγραψες.

Λονδίνο πάω συχνά για επαγγελαμτικούς λόγους και μια χαρά έχω γυρίσει Αγγλάκια στο διαμέρισμα που νοικιάζω μέσω Airbnb.
Και Tinder ιδιαίτερα αποδοτικό.

Δύσκολα τα βρίσκουν αυτοί που σε όλες τις χώρες τα βρίσκουν δύσκολα.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
τυπε εχεις να προτεινεις μαγαζια στην αγγλια οπου βρισκεις ευκολα να γαμησεις?


επισης οι αγγλιδες ξυριζαν το μουνι τους?

οι περισσότερες το ξυρίζουν αλλά μόνο όταν είναι να βγούνε πιστεύω. Θυμάμαι 2 μόνο με θάμνο όλες οι άλλες ξυρισμένες: αγγλοπολωνέζα υπερτούμπανο καραξέκωλο με απαλό κατάξανθο μπουκλε θάμνο και μια ακόμα που τη φόρτωνα για ένα φεγγάρι κάθε φορά που την πετύχαινα σουρωμένη την τελευταία μου χρονιά πάνω, skinny ψηλή μοντελίσια φάτσα αλλά τελείως πτώμα στο γαμήσι. Για πίπες ούτε λόγος και άντε να σου σηκωθεί με την τούντρα...
Πολύ καλά σκηνικά έκανα το μοναδικό καλοκαίρι που έμεινα πάνω με φίλο μου άξιο συμπαίχτη. Πέτυχα τελείως ανώμαλο 17χρονο τότε αγγλοτουρκάκι ξανθό και ψηλό που δεν έμοιαζε με τπτ 17. Το έχω πηδήξει σε τουαλέτες, σε πάρκο στα γρασίδια και στο σπίτι μερικές φορές, τη μια μαζί με φίλη της που είχε γενέθλια. Πολλά τα σκηνικά τότε. Μαγαζια της εποχής που παίζαμε μπάλα τότε : event2, honeyclub, beach, paradox, για σήμερα τι παίζει δεν έχω ιδέα    
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Eπιτέλους κάποιος που σπούδασε Αγγλία και πήρε χαμπάρι τι παίζει...

Μέσα 2000 έχω έρθει αρκετές μέρες Brighton..
Επίσης Portsmοuth και Cardiff.
Ακριβώς όπως τα έγραψες.

Λονδίνο πάω συχνά για επαγγελαμτικούς λόγους και μια χαρά έχω γυρίσει Αγγλάκια στο διαμέρισμα που νοικιάζω μέσω Airbnb.
Και Tinder ιδιαίτερα αποδοτικό.

Δύσκολα τα βρίσκουν αυτοί που σε όλες τις χώρες τα βρίσκουν δύσκολα.

φίλε παρόλο που ανέβηκα σε μικρή ηλικία (μόλις 20) είχα την τύχη να αρχίσω να βγαίνω έξω σε clubs πολύ γρήγορα. Θυμάμαι την τρίτη κίολλας μέρα στην αγγλία χωρίς καν να έχω id (απαράιτητο τότε σε student nights) βγήκα σε club με παρέα μαλαισιανών ξηγημένων τύπων που γνώρισα στο uni. Aπο τότε με ενδιέφερε μόνο να βρώ συμπαίχτες να βγαίνω τουλάχιστο τρίτη-πέμπτη που είχε καλά student nights και σάββατο που γινόταν χαμός έξω. Οι περισσότεροι έλληνες φοιτητές μιζέριαζαν μαζεμένοι σπίτι, άλλοι έλιωναν στο χόρτο, άλλοι έκαναν το σκατό τους παξιμάδι για να κλείσουν εισιτηριάκια για κανένα σκ Αθήνα ή Θεσσαλονίκη και άλλοι έβγαιναν μόνο σε greek night μια φορά τη βδομάδα όπου τα λιγοστά μπάζα είχαν την τιμητική τους. Το μόνο λάθος που έκανα είναι ότι τον τρίτο χρόνο τα είχα για κάποιους λίγους μήνες με ελλεϊνίδα (τουλάχιστο ήταν ωραίο μουνάκι)       
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
φίλε παρόλο που ανέβηκα σε μικρή ηλικία (μόλις 20) είχα την τύχη να αρχίσω να βγαίνω έξω σε clubs πολύ γρήγορα. Θυμάμαι την τρίτη κίολλας μέρα στην αγγλία χωρίς καν να έχω id (απαράιτητο τότε σε student nights) βγήκα σε club με παρέα μαλαισιανών ξηγημένων τύπων που γνώρισα στο uni. Aπο τότε με ενδιέφερε μόνο να βρώ συμπαίχτες να βγαίνω τουλάχιστο τρίτη-πέμπτη που είχε καλά student nights και σάββατο που γινόταν χαμός έξω. Οι περισσότεροι έλληνες φοιτητές μιζέριαζαν μαζεμένοι σπίτι, άλλοι έλιωναν στο χόρτο, άλλοι έκαναν το σκατό τους παξιμάδι για να κλείσουν εισιτηριάκια για κανένα σκ Αθήνα ή Θεσσαλονίκη και άλλοι έβγαιναν μόνο σε greek night μια φορά τη βδομάδα όπου τα λιγοστά μπάζα είχαν την τιμητική τους. Το μόνο λάθος που έκανα είναι ότι τον τρίτο χρόνο τα είχα για κάποιους λίγους μήνες με ελλεϊνίδα (τουλάχιστο ήταν ωραίο μουνάκι)       


ποσες αγγλιδες γαμησες?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
φίλε παρόλο που ανέβηκα σε μικρή ηλικία (μόλις 20) είχα την τύχη να αρχίσω να βγαίνω έξω σε clubs πολύ γρήγορα. Θυμάμαι την τρίτη κίολλας μέρα στην αγγλία χωρίς καν να έχω id (απαράιτητο τότε σε student nights) βγήκα σε club με παρέα μαλαισιανών ξηγημένων τύπων που γνώρισα στο uni. Aπο τότε με ενδιέφερε μόνο να βρώ συμπαίχτες να βγαίνω τουλάχιστο τρίτη-πέμπτη που είχε καλά student nights και σάββατο που γινόταν χαμός έξω. Οι περισσότεροι έλληνες φοιτητές μιζέριαζαν μαζεμένοι σπίτι, άλλοι έλιωναν στο χόρτο, άλλοι έκαναν το σκατό τους παξιμάδι για να κλείσουν εισιτηριάκια για κανένα σκ Αθήνα ή Θεσσαλονίκη και άλλοι έβγαιναν μόνο σε greek night μια φορά τη βδομάδα όπου τα λιγοστά μπάζα είχαν την τιμητική τους. Το μόνο λάθος που έκανα είναι ότι τον τρίτο χρόνο τα είχα για κάποιους λίγους μήνες με ελλεϊνίδα (τουλάχιστο ήταν ωραίο μουνάκι)       

Aυτοί είναι που τώρα γράφουν ότι δεν τους κάθονταν Αγγλίδες..

Όταν είχαμε καταλήψεις Ελλάδα,είχα ανεβεί να δω έναν φίλο και οι περισσότεροι Έλληνες ζούσαν λες και τους είχαν στείλει εξορία 5 χρόνια και περίμεναν,κλεισμένοι σπίτια τους,απλά να περάσουν τα εξάμηνα να φύγουν..

Επίσης πολύ γέλιο,με μαλάκες που την έψαχναν μόνο με ελληνίδες και κύπριες..
Που;Στην Αγγλία.. :rolleyes:

Φυσικά ξέρω και μεγαλύτερους τρόμπες..
Υπάρχει άτομο που σπούδαζε Λονδίνο και μας έλεγε ότι δε βρίσκει να γαμήσει και ένας άλλος Βερολίνο που κλαιγόταν από το πρωί μέχρι το βράδυ.
Καθόλου τυχαίο που αυτοί οι δύο πριν φύγουν για φοιτητές,μουνί είχαν δει μόνο σε τσόντα..

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Aυτοί είναι που τώρα γράφουν ότι δεν τους κάθονταν Αγγλίδες..

Όταν είχαμε καταλήψεις Ελλάδα,είχα ανεβεί να δω έναν φίλο και οι περισσότεροι Έλληνες ζούσαν λες και τους είχαν στείλει εξορία 5 χρόνια και περίμεναν,κλεισμένοι σπίτια τους,απλά να περάσουν τα εξάμηνα να φύγουν..

Επίσης πολύ γέλιο,με μαλάκες που την έψαχναν μόνο με ελληνίδες και κύπριες..
Που;Στην Αγγλία.. :rolleyes:

Φυσικά ξέρω και μεγαλύτερους τρόμπες..
Υπάρχει άτομο που σπούδαζε Λονδίνο και μας έλεγε ότι δε βρίσκει να γαμήσει και ένας άλλος Βερολίνο που κλαιγόταν από το πρωί μέχρι το βράδυ.
Καθόλου τυχαίο που αυτοί οι δύο πριν φύγουν για φοιτητές,μουνί είχαν δει μόνο σε τσόντα..



lene οτι οι ελληνιδες κ οι κυπριες που πανε αγγλια γινονται μεγαλες πουτανες
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
ποσες αγγλιδες γαμησες?

Δεν θυμάμαι φίλε τότε ήμουν μικρός και μετρούσα αλλά τώρα 11 χρόνια απο τότε που γύρισα έχω χάσει τη μπάλα, πάνω έχω πηδήξει κι'άλλες εθνικότητες, αν εξαιρέσεις την πρώτη χρονιά που ήμουν ψαρωμένος και έμενα μόνο σε κάτι χαμουρέματα με το πουλί στο χέρι, πιστεύω τις υπόλοιπες χρονιές στο σύνολο φόρτωσα περίπου 10 με 12 αγγλίδες. Μερικές τις θυμάμαι πιστεύω όμως μου διαφεύγουν και κάποιες. Αρκετές από αυτές όμως τις έχω διπλό και τριπλόφορτωμένες σε κοντινές περιόδους. Γενικά κάθε χρόνο και καλύτερα πήγαινε.      
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
lene οτι οι ελληνιδες κ οι κυπριες που πανε αγγλια γινονται μεγαλες πουτανες

Εγώ έχω καταλάβει πως η ελληνίδα που είναι πουτανάκι,θα γαμηθεί δίχως αύριο είτε πάει στην Αγγλία,είτε περάσει στο τει καλαβρύτων.

Αυτό που παθαίνουν οι ελληνίδες στην Aγγλία είναι ότι ψωνίζονται,γιατί έχουν απότομα το ενδιαφέρον αντρών που τις θεωρούν κάτι "διαφορετικό".
Κάτι αράπηδες,πάκια,ινδοί,ακόμη και Άγγλοι..

Κοίτα τη φίλη σου την pentagio,μόνη της τα παραδέχεται..

Είχα πάει σε ένα πάρτυ μια φορά και μου λέει ένας Άγγλος μια χαρά παλικάρι:"Έλληνας είσαι;Εύχομαι να έρθει σήμερα μια ελληνίδα φοιτήτρια,πολύ καλό μωρό,να τη δεις και εσύ να μου πεις".
Και σκάει με ύφος χιλίων καρδιναλίων μια μελαχρινή τάπα 1,60 που το μόνο καλό που είχε,ήταν ότι δεν ήταν χοντρή.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Έχω στο μυαλό μου ελλεϊνίδες ποιο πολύ όχι τόσο κύπριες που πηδιόντουσαν αβέρτα πάνω. Λίγες όμως. Η πλειοψηφία τους απλά έλειπε ελλάδα όσο περισσότερο μπορούσε.  Οι περισσότερες όμως μπάζα του κερατά. Γενικά σαν αναλογία οι ελλεϊνίδες ήταν λίγες σε σχέση με τους έλληνες φοιτητές. Το έβλεπες και άμα πήγαινες στο greek night, σκέτη ξιφομαχία.
Για να αρχίσει κάποιος να φορτώνει πάνω πρέπει να ξεφύγει απο την ελληνική νοοτροπία. Βγαίνεις το πολύ με άλλα δύο καλά άτομα έξω πάντα μετά από ζέσταμα σε σπίτι ή pub, χώνεσαι σε αυτές που ψάχνονται και όλο και κάτι θα κάτσει. Πολλές χαμουρεύονται μόνο με πολύ κόσμο, σε κάνουν τούρμπο και σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι. Αυτό παίζει πολύ όταν είναι μεταξύ τους γυναικοπαρέες και το έχουν κάτι σαν challenge μεταξύ τους. Το θέμα είναι να μην σκαλώνεις, όπου βλέπεις ότι τραβάει χώνεσαι. Αν μπεις στην νοοτροπία όλο και κάτι θα σπρώξεις.
Πέρα από τις αγγλίδες έχει ένα κάρο εθνικότητες πάνω που μπορείς να τις προσεγγίσεις και πιο απλά σήμερα από fb ή ακόμα και στο πανεπιστήμιο ή τη στάση του λεοφωρείου και να το πας λάου-λάου.    
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Έχω στο μυαλό μου ελλεϊνίδες ποιο πολύ όχι τόσο κύπριες που πηδιόντουσαν αβέρτα πάνω. Λίγες όμως. Η πλειοψηφία τους απλά έλειπε ελλάδα όσο περισσότερο μπορούσε.  Οι περισσότερες όμως μπάζα του κερατά. Γενικά σαν αναλογία οι ελλεϊνίδες ήταν λίγες σε σχέση με τους έλληνες φοιτητές. Το έβλεπες και άμα πήγαινες στο greek night, σκέτη ξιφομαχία.
Για να αρχίσει κάποιος να φορτώνει πάνω πρέπει να ξεφύγει απο την ελληνική νοοτροπία. Βγαίνεις το πολύ με άλλα δύο καλά άτομα έξω πάντα μετά από ζέσταμα σε σπίτι ή pub, χώνεσαι σε αυτές που ψάχνονται και όλο και κάτι θα κάτσει. Πολλές χαμουρεύονται μόνο με πολύ κόσμο, σε κάνουν τούρμπο και σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι. Αυτό παίζει πολύ όταν είναι μεταξύ τους γυναικοπαρέες και το έχουν κάτι σαν challenge μεταξύ τους. Το θέμα είναι να μην σκαλώνεις, όπου βλέπεις ότι τραβάει χώνεσαι. Αν μπεις στην νοοτροπία όλο και κάτι θα σπρώξεις.
Πέρα από τις αγγλίδες έχει ένα κάρο εθνικότητες πάνω που μπορείς να τις προσεγγίσεις και πιο απλά σήμερα από fb ή ακόμα και στο πανεπιστήμιο ή τη στάση του λεοφωρείου και να το πας λάου-λάου.    



απο καθαριοτητα τι λεγανε οι αγγλιδες


ακουγονται πολλα
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω παντως δεν εβγαινα καθολου με Ελληνες προτιμουσα να βγαινω μονος μου η ακομα και με Σλαβους(Ρουμανους,Πολωνους) απο την δουλεια..
ΟΙ Ελληνες ειναι οτι χειροτερο να εχεις εξωτερικο..μια φορα εφερα μαζι μου και ενω δεν ξερανε καλα καλα Αγγλικα μιλουσα σε μια και κανανε κυκλο αλλοι 5-6 και γελουσανε σαν χανοι λεγοντας στα ελληνικα μαλακιες.
Απλα ηθελα παρεα..κυριως ΡΟυμανους-Πολωνους που ειναι ξηγημενοι η οποιονδηποτε γιατι προσωπικα δεν αισθανομουν ασφαλης παροτι ειχε αστυνομια και ασθενοφορα εξω απο σχεδον καθε μαζαγι..Τσακωμοι πολλοι και μαχαιρια παιζανε για πλακα.
Θελει προσοχη η Αγγλια παιδια,αυτο καταλαβα,σε καμια αλλη χωρα δεν εχω νιωσει οτι η στραβη μπορει να γινει απο στιγμη σε στιγμη.

Ελληνες και ειδικα πολλους Κυπριους γνωρισα στο canterbury(σπουδαζανες,δουλευανε) αλλα τους αποφυγα γιατι με τις πρωτες κουβεντες μου λεγανε ποσο για τον πουτσο ειναι το μερος οι γκομενες κτλπ..Ακομα και δικιο να ειχανε δεν ηθελα να βγω με τυπους γεματους αρνητικη ενεργεια.

Απο γκομενες τωρα

Πολυ θετικες οι μαυρες(λιγο που χωθηκα γιατι με μαυρες ειμαι πολυ επιλεκτικος) και οι Πολωνεζες,ειδικα οι Πολωνεζες ειδα οτι ειναι αρκετα ανοιχτες.

Ελληνιδα γνωρισα μια οταν χωθηκα σε κατι κινεζες και πεταχτηκε μια να με μαλωσει χαχα που μιλουσα στις φιλες τους..Πριν καν μου μιλησει λεω κυπρια η ελληνιδα χαχα..τελικα με γουσταρε εκανε σαν τρελη να βγουμε αλλα ηταν κακασχημη και μου εκανε και cockblock τις κινεζουλες που χαμογελουσανε και τις ειδα θετικες

Μετα γνωρισα μια Κυπρια πραγματικα μουναρα,ηταν κατι σαν πορτα?εξω απο μαγαζι στο kings lynn ..ημουν μαζι με εναν Ρουμανο μας εβαλε τσαμπα και ενω μιλουσαμε πεταχτηκαν 2 μαυροι πιανουμε κουβεντα λεει ο ενας οτι ειναι γκομενα του λεω μετα στην ιδια ο δικος σου ζηλευει πολυ..δεν κανει..μου λεει πιος δικος μου?του μαγαζιου..σκεφτομαι οπως και να χει δεν λεει να τσακωθουμε αν και με τον τρελο που ειχα μαζι μου δεν με νοιαζε χαχα

Ενα αλλο σκηνικο σε μαγαζι με 2ρωσιδες που κοιτουσανε με 2 ρωσσους παρεα..με ειχε φαει η μια αλλα ημουν μονος στο μαγαζι και εβλεπα τον ρωσο να με κοιταει αγρια οταν την κοιτουσα οποτε εφυγα πιο περα..Ξαφνικα μετα απο λιγο ξεσπασε φασαρια..ΟΙ ρωσοι ειχαν σαπισει στο ξυλο κυριολεκτικα 2αγγλους που πειραξαν τα πουτανακια τους τις ρωσιδες.
Οι αγγλοι ηταν αναισθητοι με αιματα εκτος μαγαζιου και κατι σαν ασημενιες-αλουμινενιες κουβερτες? πανω τους μεχρι να ρθουν τα ασθενοφορα
ΕΚει καταλαβα οτι πρεπει να προσεχεις επι δεκα αγγλια που χωνεσαι και πως...

Γενικα σε βραδια που εβγαινα ειδα και αλλα σκηνικα..πχ μαυρουλα μου μιλησε μονη της στο ακυρο εκανε σαν τρελη μεχρι που μου λεει απ που εισαι?λεω Ελλαδα και εξαφανιστηκε
Γνωρισα και Αγγλο-Αιγυπτια σε μαγαζι που ηθελε να βαζω τα χερια μου στο μουνι της ενω χορευαμε..εκει το εκαψα εγω γιατι το ταξι για το σπιτι ηταν 30λιρες και εγω το κανα ποδαρατο οποτε τι να πω..λεω παμε τουαλετα χαχα και παραλιγο να φαω χαστουκι χαχα

Γενικα πολλα ακυρα σκηνικα,μπορεις να γαμησεις η να μπλεξεις σε χρονο dt εχω καταληξει οτι αυτα γινονται λογω ποτου και επειδη χαπακωνονται..

Παντως οποιος λεει οτι Μαλια,Καβο τα κανουν οι Αγγλοι γιατι δεν μπορουνε Αγγλια ειναι μλκιες..χειροτερα κανουν εκει.Που να μην ειχαν καμερες και μπατσαρια εξω απο καθε μαγαζι τι θα γινοτανε

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
ayta ειναι χωρια ρε τυπε

Πηγα και σε αλλα μερη,αλλαζα πολεις λογω δουλειας αλλα πιστευω οτι εζησα την πραγματικη Αγγλια,γιατι λονδινο,μαντεστερ κτλπ πλεον οι ξενοι ειναι απειροι..ισως και καλυτερα γιατι οι Αγγλοι ειναι τελειως καθυστερημενοι οπως τους εζησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom