Νέα

Το κέρδος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gigolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Σπέρμα και ηδονή λέμεεεεε :rockon: :rockon: :rockon:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
τεληκα την εργασια την ειχε την δευτερα????//?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ρε μαγκες, ο Duracell ειναι διευθυντης marketing?  :2funny:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
αχαχαχαχαχαχα
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Καλά μιλάμε  , είσαι ποιητής
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Να βάζεις και καμιά παράγραφο αρχηγέ...

βγάλαμε τα μάτια μας  :grin:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Μια ιστορια βγαλμενη απο τις σελιδες του Tutti...
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα γουσταρες να συνεχίσεις να την γαμας ή οχι ρε ψηλε???
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Καλός μαλάκας είσαι φίλε απο την άποψη οτι πρώτον μπορόυσες να γαμησεις την οικογένεια και τα παιδιά σου, απο την αποψη οτι το παίζεις σοβαρός μεσα στην εταιρία και τελικα εκανες το χώρο εργασίας σου μπουρδέλο(με σεβασμό στις ιερόδουλες-σαν ανθρωπους με ανάγκες παντα και μόνο) και άσε που επειδή αυτή δε γούσταρε στην αρχή μπορει να σε παει και κανα δικαστήριο για σεξουαλικη παρενόχληση και να σε βλέπω μετα δανειάκι απο την τράπεζα για να πληρώνεις την πουτάνα σου μια ζωη,σπασμένη καρδια της γυναικας σου που φυσικά θα σε εχει στείλει παιδιά με ψυχολογικά προβλήματα και φυσικά θα δουλευεις για να συντηρεις την πουτανα που θα σε εχει στειλει και αυτή να πληρωνεις ενα αυτοκίνητο και ισως ενα σπιτι και αμα σου μενει τίποτα να πηγαίνεις να ριξεις και κανα πουτσάκο η κανα καφεδάκι και οικονομιες για το Χριστουγενιάτικο δώρο σου φυσικα το οποιο θα θες να ειναι καλό και θα το παραγγείλεις απο το zuzanna.
Καλός Μ@@@κ@ς είσαι!!!!!!!!!!!
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ρε Alekosatbourdela..ΜΙλας λες κ τον γαμησανε τον ανθρωπο..Χαλαρωσε λιγακι!Τι κακιες ειναι αυτες κ τι υποθεσεις για δικαστηρια κ παπαριες με την ξεκωλιαρα?Ειναι φανερο πως ο τυπος ηθελε να της τον φορμαρει απο την αρχη αλλα δεν το παραδεχτηκε.Γιατι αν δν σου αρεσει μια δν μπορεις ν το κανεις αυτο με την πρωτη αφορμη.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Καλα ρε Alekosatbourdela..ΜΙλας λες κ τον γαμησανε τον ανθρωπο..Χαλαρωσε λιγακι!Τι κακιες ειναι αυτες κ τι υποθεσεις για δικαστηρια κ παπαριες με την ξεκωλιαρα?Ειναι φανερο πως ο τυπος ηθελε να της τον φορμαρει απο την αρχη αλλα δεν το παραδεχτηκε.Γιατι αν δν σου αρεσει μια δν μπορεις ν το κανεις αυτο με την πρωτη αφορμη.
Το θεμα ειναι οτι ο Alekosatbourdela εχει δικιο.το πουτανακι μπορουσε να του κανει μεγαλη ζημια.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
δλδ εσεις τωρα την πιστευετε την ιστοριαντζα κ διαφωνειτε κιολα?
καλη φαση..
 

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ναι καλα. κι εγω ειμαι ο χουλκ. :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Σε όλους αυτους που διαφωνούν μαζί μου εγω θα πώ φιλικά οτι επειδή εχω γνωρίσει ατομα που την πάθαν έτσι, και 2 απο αυτούς είναι και παλιοί μου φίλοι, ολοι αυτοι που εχουν πάθει κατι τετοιο δεν ηταν ουτε πιο μαγκες ουτε πιο μαλακες απο μένα ή απο εσάς και φυσικά και οι γυναίκες αυτές που καναν κατι τέτοιο(τις οποιες τις γνωρίζω και βγαίνουμε μια στο τόσο) δεν διαφέρουν σε τίποτα απο όλες τις άλλες δηλαδή Η Ρούλα πήρε το σπιτι απο τα χέρια του γιώργου,Η Αννα πήρε 2 απο τα 3 σπίτια και 100000 ευρώ αποζημίωση και ο Αντρεας τώρα κανει δυο δουλειές για να ξεπληρώσει το "στεγαστικό" που του εκατσε...
Και επειδή τη δευτερη ιστορια την ξερω απο την αρχή μπορω να σας πώ οτι η Αννα κουνιωταν και προκαλούσε πάντα τον Αντρεα να τη χουφτωσει εστω και οταν το εκανε αυτο σε ενα κλαμπακι στα Ανατολικα προαστια αυτή καλεσε αστυνομια και εκανε μυνηση για
:Σεξουαλική παρενοχληση,Δημοσιο εξευτελισμο και Ψυχολογικα προβληματα
Οποτε τουλαχιστο για την παρτη μου εχω να πω οτι είμαι επιφυλακτικος σε καθε μια που μου κουνιεται η μου δίνει σημα προχώρα...
Και μη ξεχνατε πολλες εκει εξω (ΟΧΙ ΟΛΕΣ) ειναι πραγματικά πουτάνες απλα σκεφτήτε μεσα στην παρεα σας ποσες φορες σας κοζαρε μια γκομενα με το που μπηκατε σε κλαμπ η ησασταν απο πριν και το σκινικο κατεληξε να κατεβαίνει ο γκομενος απο την τουαλετα και να πηγαινε προς ξυλο η φάση.
Αυτο φυσικά ειναι κατι που θα εκανε μια γκομενα αντε μεχρι τα 25 η 32χρονη σκεφτεται και το μελλον της και αμα ειναι και λιγο πονηρεμένη θα σκεφτει γιατι να μη τον εκμεταλευτώ παραπάνω.
Σκεφτείτε μαγκες λιγο και ανοιξτε τα μάτια σας στην αλήθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom