Νέα

το τελος του paraxenos απο την πιατσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Φυσικα και θα εδινα αν ηξερα κατι εστω και υποψια να εινα;ι για να προφυλαχτουν και οι υπολοιποι δεν ειναι χαρη που σου κανει η γκομενα πανω στο γαμησι να μη πεις κατι γιατι δε θα στο ξανακανει ειναι θεμα υγειας κ οταν εννοω ο καθενας δε παει σε εσενα προσωπικα φαντασου να γραψω εντελως ξαφνικα εμαθα οτι μια κοπελα εχει ηπατιτιδα β πχ και μου το επιβεβαιωσε μια αλλη και μου πε οτι αλλες 10 πχ βγηκαν θετικες κ παει λεγοντας και να μη γραφω ποιες ειναι.

Δεν μπορεί να δώσει ονόματα ρε τύπε. Έμαθε κάτι σε επίπεδο πληροφορίας και ενημέρωσε. Ούτε μπορεί να καταδικάσει, ούτε μπορεί να "δώσει" κόσμο. Κατά την ταπεινή μου γνώμη μπράβο του που έδωσε την πληροφορία που έχει χωρίς να πει ονόματα, δεν είναι αρμόδια αρχή για να κάνει κάτι τέτοιο.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Πολύ σωστά, οι αρμόδιες αρχές πρέπει να κάνουν τη δουλειά τους, αλλά να την κάνουν σωστά, όχι να έχουν μία αναλαμπή που και που επείδή του κάπνισε του χ υπουργού (προεκλογικά κλπ), αλλά οι έλεγχοι να γίνονται σωστά και σε τακτική βάση.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Δεν μπορεί να δώσει ονόματα ρε τύπε. Έμαθε κάτι σε επίπεδο πληροφορίας και ενημέρωσε. Ούτε μπορεί να καταδικάσει, ούτε μπορεί να "δώσει" κόσμο. Κατά την ταπεινή μου γνώμη μπράβο του που έδωσε την πληροφορία που έχει χωρίς να πει ονόματα, δεν είναι αρμόδια αρχή για να κάνει κάτι τέτοιο.
Τυπε δεν ειμαστε καναλι τηλεορασης εδω να το μαθει ολη η Ελλαδα αλλα ατομα που μας αρεσει αυτο το αθλημα μονο ατομα που ασχολουνται με το εν λογο αθλημα θα βλεπαν για ποιες υπαρχουν υποψιες για κατι τετοιο.
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Αρχίσαμε πάλι  :jerking:
Α στα γαμήδια ζώα,αν φοβάστε να μην κολλήσετε κάτι τότε να ΜΗΝ γαμάτε.Κλασικά σε λίγο θα βγουν οι γνωστοί μαλάκες και θα αρχίσουν για το αν κολλάει από ακάποτη πίπα,πόσες πιθανότητες έχεις να κολλήσεις κάτι άμα σε κλάσει στη μούρη η τάνα,αν γλείψεις βυζιά μην σου σαπίσει η γλώσσα κτλπ.
Μάθανε τα ζώα όλα με το AIDS και το πιπιλάνε,αν η αστυνομία δεν γνωστοποιήσει το θέμα εγώ δεν πιστεύω τίποτα-περαν του όποιος γαμάει πρεζάκια καλά να πάθει αν ψοφήσει από ηπατίτιδα.
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
αυτες οι δυο μερες πραγματικα ηταν δυσκολες,πρωτη φορα ενοιωσα τοσο φοβο και αβεβαιοτητα....
πολλες φορες χτυπησα καμπανακια εδω περα για κοπελες με ασθενιες,πιο παλια εκραξα αυτα τα ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ που πληρωνουν οσο οσο,και επιμενουν μαλιστα μεχρι χθες τουλαχιστον, να γαμησουνε χωρις προφυλαξη
χθες περιμενα ενα απο τα ''αγαπημενα'' κοματια να αποφυλακιστει οπου κρατειτο 2 μηνες για πεζη πορνεια....
ξερετε τηλεφωνακια μεσα απο την φυλακη χαιρετησματα και τετοια,
κατεβηκα λοιπον και πηγα απο το γνωστο σημειο να την βρω,αντιθετως βρηκα μια φιλη της και την ρωτω ''που ειναι η ταδε ρε?''
''Α! δεν τα εμαθες?'' με λεει, αυτην και την αδερφη της καθως και αλλες 8 βουλγαρες τις βρηκαν θετικες στον ιο του AIDS!!! και εσυ που το εμαθες? ηρθε ο γκομενος μεσα στα κλαματα και μου τα ειπε με λεει,ρωτησα και μια ακομα γνωστη της,και πηρα την ιδια απαντηση..καθως και το οτι το γνωριζανε και οι ιδιες εδω και καιρο...
Η τριχα καγκελο παιδια και το σκατο στην καλτσα
η πλακα ειναι οτι γνωριζανε εδω και καιρο οτι ειναι φορεις, αλλα στο μουνι τους το κλουβιο,70 ευρω ειναι για ακαποτο τι να χανανε τοσα φραγκα?
λοιπον παιδια παιζουμε με την ζωη μας εδω...
δεν γαμιεται λεω? 20 η ταριφα και κανα 15 βενζινη να κοβω βολτες το κωλοδρομο 35ευρουλακια,ενα καλο γαμησι δλδ σε μπουρδελακι και ειμαι πιο ασφαλης
παιδια ηταν ενα μακρυ ταξιδι ολα αυτα τα χρονια και χαιρομαι που βγηκα αλωβητος απο ολο αυτο το σκηνικο,ουτε θυμαμαι ποσες καποτες σπασανε ολο αυτον τον καιρο,και ποσο ευκολο ηταν να τσιμπησω και εγω κατι...
βαζω παρακατω τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις aids και ηπατιτιδες,αλλα μεχρι να βγουν,η καρδουλα μου το ξερει τι περασα....
ΠΑΡΑΚΑΛΩ MHN!!! ΣΤΕΛΝΕΤΕ PM δεν προκειται να πω ποιες ειναι,η πιατσα κατω ειναι καντε μια βολτα στις γνωστες και ρωτηστε...

r2988x.jpg
ελα ρε.....γαμησε τα....
 

Επισκέπτης
Ρε σκουπα να γινει στην πιατσα να μην αφησουν καμια, ετσι κι αλλιως ολες ειναι παρανομες. Εγω απορω με τους νομιμους οικους που δεν τις κυνηγανε γιατι χανουν απο αυτες πελατες, τεσπα αυτο ειναι το λιγοτερο γιατι αλλα ειναι τα επικινδυνα για την δημοσια υγεια και παροτι καθε φορα καποιος οπως ο φιλος τα βγαζουν στην φορα η το μεγαλο θεμα που ειχε γινει στην αθηνα υπαρχουν παντα ΒΛΑΚΕΣ που πανε και μαζευουν οποια βρεθει στον δρομο τους λες και ειναι η γυναικα η γκομενα τους  :jerking:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τύπε,αν δεν δω ονόματα...και ενημέρωση από  :police: :police: :police: ,δεν πιστεύω τίποτα...
Όποιος δεν είναι σκληρός χύστης,δεν παίζει με πρεζόπιατσες...και δεν κάνει κασκαντεριλίκια...απλά πράγματα...
Από εκεί και πέρα μεγάλα παιδιά είμαστε,ας κάνει ο καθένας τα κουμάντα του.... :)

Βασικά τύπε όποιος είναι έξυπνος (στοιχειωδώς) δεν παίζει με πρεζόπιατσες.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Βασικά τύπε όποιος είναι έξυπνος (στοιχειωδώς) δεν παίζει με πρεζόπιατσες.

Εγώ έχω παίξει "μπαλίτσα" πολλές φορές...και με μαυρούλες...μέχρι πέρυσι! Πάντα με προφύλαξη όλα,όμως... :rockon:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εγώ έχω παίξει "μπαλίτσα" πολλές φορές...και με μαυρούλες...μέχρι πέρυσι! Πάντα με προφύλαξη όλα,όμως... :rockon:

Με προφύλλαξη οκ...αν και οι μαυρούλες δεν ξέρεις τι ρόλο βαράνε. Τουλάχιστον είναι καβλιάρες γκομενες κατα κοινή ομολογία. Αλλά το να πηγαίνει κάποιος με πρεζόνια είναι για μένα ο πάτος.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Με προφύλλαξη οκ...αν και οι μαυρούλες δεν ξέρεις τι ρόλο βαράνε. Τουλάχιστον είναι καβλιάρες γκομενες κατα κοινή ομολογία. Αλλά το να πηγαίνει κάποιος με πρεζόνια είναι για μένα ο πάτος.

Ο φίλος μου ο χανιώτης,πάει μόνο με ζάκια...  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
χθες περιμενα ενα απο τα ''αγαπημενα'' κοματια να αποφυλακιστει οπου κρατειτο 2 μηνες για πεζη πορνεια....
Ποιο καλό κομμάτι λείπει από την πιάτσα εδώ και δυο μήνες...  :huh:
Συν άλλες 8 Βουλγάρες... Έχω μερικές υπόψιν μου με μια πρόχειρη σκέψη, με πρώτη την όμορφουλα κοντουλα Βουλγαρα (όνομα δεν είπα :grin:) που έδινε και κωλο με 30€ και δεν έλειπε ποτέ από την πιάτσα και εδώ και κανά δίμηνο είναι εξαφανισμένη...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Και συγνώμη κιόλας αλλά όταν υπάρχει θέμα ασφαλείας και δημόσιας υγείας, τ (υποτιθέμενα) "ανθρώπινα δικαιώματα" πανε περίπατο (και δεν είμαι δεξιός ή ρατσιστής για τυχόν φελλούς που μπορεί να βιαστούν να χαρακτηρίσουν)... Όταν κάποιος άνθρωπος εχει μεταδιδόμενα νοσήματα και ένα γνώση του συνεχίζει να ασκεί επάγγελμα που θέτει σε κίνδυνο άλλους ανθρώπους, είναι απόλυτα θεμιτή η δημοσιοποίηση των στοιχείων του, αφού η πράξη του είναι και ποινικά κολάσιμη αλλά και ηθικά...
Και δεν μιλάω για ανθρώπους που δεν ήξεραν ότι έχουν κάτι, μιλάω γι'αυτους που γνωρίζουν και συνεχίζουν... Πχ η συγκεκριμένη που λέει ο paraxenos, αν ισχύει το γεγονός και βγει και συνεχίσει να κάνει πιάτσα, δεν πρέπει ο paraxenos ή ο κάθε παράξενος να την δώσει στεγνά εδώ μέσα...? Το θεωρώ αυτονόητο...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Και συγνώμη κιόλας αλλά όταν υπάρχει θέμα ασφαλείας και δημόσιας υγείας, τ (υποτιθέμενα) "ανθρώπινα δικαιώματα" πανε περίπατο (και δεν είμαι δεξιός ή ρατσιστής για τυχόν φελλούς που μπορεί να βιαστούν να χαρακτηρίσουν)... Όταν κάποιος άνθρωπος εχει μεταδιδόμενα νοσήματα και ένα γνώση του συνεχίζει να ασκεί επάγγελμα που θέτει σε κίνδυνο άλλους ανθρώπους, είναι απόλυτα θεμιτή η δημοσιοποίηση των στοιχείων του, αφού η πράξη του είναι και ποινικά κολάσιμη αλλά και ηθικά...
Και δεν μιλάω για ανθρώπους που δεν ήξεραν ότι έχουν κάτι, μιλάω γι'αυτους που γνωρίζουν και συνεχίζουν... Πχ η συγκεκριμένη που λέει ο paraxenos, αν ισχύει το γεγονός και βγει και συνεχίσει να κάνει πιάτσα, δεν πρέπει ο paraxenos ή ο κάθε παράξενος να την δώσει στεγνά εδώ μέσα...? Το θεωρώ αυτονόητο...
Συμφωνω απολυτα συναγωνιστη καταλαβα ποια λες εχω παει μαζι της παλιοτερα με προφυλαξη βεβαια και εχεις απολυτο δικιο αυτο ειπα κ εγω με την υγεια δε παιζουμε τις δινουμε στεγνα ολες.
 
OP
OP
P

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν επιτεπεται παιδια... παραβιαζει τα πρ. δεδομενα,μονο με εντολη εισαγγελεα,και παλι στην αθηνα που βγηκανε φωτος, νομιζω εγινε παρεμβαση για παραβιαση των πρ δεδομενων....
για τις βουλγαρες ρωτησα παλι σημερα γτ και μενα ο αριθμος μου φανηκε μεγαλος,λεει οτι τραβαει καιρο η ιστορια δλδ σε συνολο ητανε τοσες ολο αυτον τον καιρο... τι να πω δεν ξερω
το χομπυ μας γενικα με τον αγοραιο ερωτα γινεται συγκαλυμμενα (αλλοι παντρεμενοι αλλοι με δεσμο κτλ) ο μονος τροπος να φυλαγομαστε ειναι αυτος,μεταξυ μας, δεν γινεται αλλιως
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
δεν επιτεπεται παιδια... παραβιαζει τα πρ. δεδομενα,μονο με εντολη εισαγγελεα,και παλι στην αθηνα που βγηκανε φωτος, νομιζω εγινε παρεμβαση για παραβιαση των πρ δεδομενων....
για τις βουλγαρες ρωτησα παλι σημερα γτ και μενα ο αριθμος μου φανηκε μεγαλος,λεει οτι τραβαει καιρο η ιστορια δλδ σε συνολο ητανε τοσες ολο αυτον τον καιρο... τι να πω δεν ξερω
το χομπυ μας γενικα με τον αγοραιο ερωτα γινεται συγκαλυμμενα (αλλοι παντρεμενοι αλλοι με δεσμο κτλ) ο μονος τροπος να φυλαγομαστε ειναι αυτος,μεταξυ μας, δεν γινεται αλλιως
Tυπε ο εισαγγελεας δεν εχει καμμια δουλεια με το bourdela.com ουτε η πουτανα θα σου κανει μηνυση το λες και μονος σου ο μονος τροπος να φυλαγομαστε ειναι αυτος,μεταξυ μας αλλα ονοματα παλι δε λες.
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δεν χρειάζεται κάν να ειπωθούν ονόματα, αρκεί μια περιγραφή, όλοι θα καταλάβουν και κανείς δεν θα κινδυνευσει...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μην φοβαστε.καποτα παντα και ολα θα πανε καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom