Νέα

Ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Isidoro$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 802
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.994
Κριτικές
9
Like
3.297
Πόντοι
456
Καποιο καλο ξενοδοχειο στο κεντρο;
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
19
Like
5.316
Πόντοι
1.446
Ημιδιαμονης Bill
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.994
Κριτικές
9
Like
3.297
Πόντοι
456
για κανονικη διαμονη παιχτες μου
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.250
Like
1.703
Πόντοι
216
Αρχοντόπουλο Ισίδωρε,έχεις βάλει ψηλά τον πήχη γιατί εάν θέλεις καλό ξενοδοχείο στο κέντρο των Αθηνών θα πρέπει να υπολογίσεις την ημέρα για το λιγότερο εκατό εξήντα με εκατό ογδόντα ευρωπουλίνια και να φθάσεις το τρακοσάρι ακόμα και για ξενοδοχείο τριών ή τεσσάρων αστέρων...
Υπάρχει πολύς τουρισμός ακόμα και τώρα που υποτίθεται ότι δεν έχει αρχίσει η χάϊ σήζον άρα οι τιμές δαγκώνουνε!!!
Ενδεικτικά θα βάλω ξενοδοχεία κέντρο-καρακέντρο αλλά κατά την γνώμη μου η φάση δεν συμφέρει...
Boutique Hotel in Athens | Lozenge Hotel in Valaoritou Street πεζόδρομος Βαλαωρίτου
InnAthens Apartments in Athens | Apartments in Plaka Athens Σύνταγμα-Εθνικός Κήπος
Ξενοδοχείο Amazon στην Αθήνα - Ξενοδοχεία στο κέντρο της Αθήνας | Amazon Hotel Σύνταγμα - Μητροπόλεως
Nema Hotel & Suites Athens - Athens hotels κοντά στην Πλατεία Μοναστηρακίου
Moon And Stars Athens – Boutique hospitality Πλατεία Αγίων Ασωμάτων
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.994
Κριτικές
9
Like
3.297
Πόντοι
456
Αρχοντόπουλο Ισίδωρε,έχεις βάλει ψηλά τον πήχη γιατί εάν θέλεις καλό ξενοδοχείο στο κέντρο των Αθηνών θα πρέπει να υπολογίσεις την ημέρα για το λιγότερο εκατό εξήντα με εκατό ογδόντα ευρωπουλίνια και να φθάσεις το τρακοσάρι ακόμα και για ξενοδοχείο τριών ή τεσσάρων αστέρων...
Υπάρχει πολύς τουρισμός ακόμα και τώρα που υποτίθεται ότι δεν έχει αρχίσει η χάϊ σήζον άρα οι τιμές δαγκώνουνε!!!
Ενδεικτικά θα βάλω ξενοδοχεία κέντρο-καρακέντρο αλλά κατά την γνώμη μου η φάση δεν συμφέρει...
Boutique Hotel in Athens | Lozenge Hotel in Valaoritou Street πεζόδρομος Βαλαωρίτου
InnAthens Apartments in Athens | Apartments in Plaka Athens Σύνταγμα-Εθνικός Κήπος
Ξενοδοχείο Amazon στην Αθήνα - Ξενοδοχεία στο κέντρο της Αθήνας | Amazon Hotel Σύνταγμα - Μητροπόλεως
Nema Hotel & Suites Athens - Athens hotels κοντά στην Πλατεία Μοναστηρακίου
Moon And Stars Athens – Boutique hospitality Πλατεία Αγίων Ασωμάτων
Ευχαριστω πολυ λεβεντη μου.Κατατοπιστικοτατος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom