Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 338 άτομα (25 μέλη και 313 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.427
Κριτικές
39
Like
6.893
Πόντοι
1.936

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Ναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνηθως 3η.

Ναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνηθως 3η.
Κρίμα για την Όλγα ..αν χάλασε τις υπηρεσίες της τόσο πολύ...
γιατί ήταν πάρα πολύ αξιόλογη
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
190
Like
808
Πόντοι
81
Πλήρως αποτυχημένη κατάθεση με την Άννα μιλφ εξεικιου 18γ το πιο πεταμένο 20 ρικο της ζωής μου σε πληρωμένο έρωτα μη τσιμπήσετε μάγκες από το πρωκτικο που ανακοινώνει, επί της ουσίας δεν θέλει να τον πάρει,με το πυ της λέω για κωλο μου έλεγε είναι χοντρός και μέχρι να το διαπραγματευτουμεε εχασα την στύση ούτε μουνι δεν μου σηκωνόταν πλεον να ξσναπηδηξω ουτε το μουνι της το οποιο μάγκες είναι πηγάδι βάζει και λιπαντικό τραγική η δε πιπα της με απειρο .δοντι ούτε 5 εκατοστά τον έπαιρνε ,να με πλήρωναν αυτό το πράγμα δεν το ξαναπηδουσα διότι και η συμπεριφορά της ήταν άθλια,αντί να με καυλωσει με ξεγκαβλωνε ....ξανά λοιπόν ποτέ με μιλφ σε μπουρδελο,μόνο με πιτσιρίκες, ακόμα και αν σε φολιασουν λες ημουν στο κρεβατι με μια νέα μουναρα, με αυτή τι να πω ? ήμουν με την θεία μου....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.328
Κριτικές
15
Like
11.570
Πόντοι
3.246
IMG_20240508_191132.jpg

Υπάρχουν κάποιες ανακοινώνουν κώλο, χωρίς να τον δίνουν. Υπάρχουν κι αυτές που δεν ανακοινώνουν αλλά το δίνουν εντός του δωματίου, χωρίς εξτραδακι, μόνο για την καβλα τους! :rockon: Ιδού το αποτέλεσμα του :zfuck: εκτός προγράμματος!

(Όποιος ξέρει... Ξέρει!) :cool2:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.310
Πόντοι
481
IMG_20240508_191132.jpg

Υπάρχουν κάποιες ανακοινώνουν κώλο, χωρίς να τον δίνουν. Υπάρχουν κι αυτές που δεν ανακοινώνουν αλλά το δίνουν εντός του δωματίου, χωρίς εξτραδακι, μόνο για την καβλα τους! :rockon: Ιδού το αποτέλεσμα του :zfuck: εκτός προγράμματος!

(Όποιος ξέρει... Ξέρει!) :cool2:
Και τζάμπα scat. Τυχερός
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom