Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (27 μέλη και 211 επισκέπτες)

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Ναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνηθως 3η.

Ναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνηθως 3η.
Κρίμα για την Όλγα ..αν χάλασε τις υπηρεσίες της τόσο πολύ...
γιατί ήταν πάρα πολύ αξιόλογη
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
1.038
Πόντοι
201
Πλήρως αποτυχημένη κατάθεση με την Άννα μιλφ εξεικιου 18γ το πιο πεταμένο 20 ρικο της ζωής μου σε πληρωμένο έρωτα μη τσιμπήσετε μάγκες από το πρωκτικο που ανακοινώνει, επί της ουσίας δεν θέλει να τον πάρει,με το πυ της λέω για κωλο μου έλεγε είναι χοντρός και μέχρι να το διαπραγματευτουμεε εχασα την στύση ούτε μουνι δεν μου σηκωνόταν πλεον να ξσναπηδηξω ουτε το μουνι της το οποιο μάγκες είναι πηγάδι βάζει και λιπαντικό τραγική η δε πιπα της με απειρο .δοντι ούτε 5 εκατοστά τον έπαιρνε ,να με πλήρωναν αυτό το πράγμα δεν το ξαναπηδουσα διότι και η συμπεριφορά της ήταν άθλια,αντί να με καυλωσει με ξεγκαβλωνε ....ξανά λοιπόν ποτέ με μιλφ σε μπουρδελο,μόνο με πιτσιρίκες, ακόμα και αν σε φολιασουν λες ημουν στο κρεβατι με μια νέα μουναρα, με αυτή τι να πω ? ήμουν με την θεία μου....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
IMG_20240508_191132.jpg

Υπάρχουν κάποιες ανακοινώνουν κώλο, χωρίς να τον δίνουν. Υπάρχουν κι αυτές που δεν ανακοινώνουν αλλά το δίνουν εντός του δωματίου, χωρίς εξτραδακι, μόνο για την καβλα τους! :rockon: Ιδού το αποτέλεσμα του :zfuck: εκτός προγράμματος!

(Όποιος ξέρει... Ξέρει!) :cool2:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
479
Κριτικές
3
Like
1.338
Πόντοι
481
IMG_20240508_191132.jpg

Υπάρχουν κάποιες ανακοινώνουν κώλο, χωρίς να τον δίνουν. Υπάρχουν κι αυτές που δεν ανακοινώνουν αλλά το δίνουν εντός του δωματίου, χωρίς εξτραδακι, μόνο για την καβλα τους! :rockon: Ιδού το αποτέλεσμα του :zfuck: εκτός προγράμματος!

(Όποιος ξέρει... Ξέρει!) :cool2:
Και τζάμπα scat. Τυχερός
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
873
Πόντοι
361
IMG_20240508_191132.jpg

Υπάρχουν κάποιες ανακοινώνουν κώλο, χωρίς να τον δίνουν. Υπάρχουν κι αυτές που δεν ανακοινώνουν αλλά το δίνουν εντός του δωματίου, χωρίς εξτραδακι, μόνο για την καβλα τους! :rockon: Ιδού το αποτέλεσμα του :zfuck: εκτός προγράμματος!

(Όποιος ξέρει... Ξέρει!) :cool2:
Τα ξερω αυτα τα σεντονια...:erection:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.074
Πόντοι
1.936
Κρίμα για την Όλγα ..αν χάλασε τις υπηρεσίες της τόσο πολύ...
γιατί ήταν πάρα πολύ αξιόλογη
Οσες φορες περασα τους τελευταιους δυο μηνες ναι μεν εχυσα αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος οπως πριν.Και βεβαια μετα απο προχτες θα μπει στο περιθωριο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
32
Like
82
Πόντοι
0
Οσες φορες περασα τους τελευταιους δυο μηνες ναι μεν εχυσα αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος οπως πριν.Και βεβαια μετα απο προχτες θα μπει στο περιθωριο.
Φίλε πολλές πρέπει να μπαίνουν στο περιθώριο για να καταλάβουν.δεν μπορεί την μια μέρα όλα καλά και την άλλη να γίνεται αυτό.δεν βγάζεις ποτέ άκρη με αυτές.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.847
Πόντοι
7.046
IMG_20240508_191132.jpg

Υπάρχουν κάποιες ανακοινώνουν κώλο, χωρίς να τον δίνουν. Υπάρχουν κι αυτές που δεν ανακοινώνουν αλλά το δίνουν εντός του δωματίου, χωρίς εξτραδακι, μόνο για την καβλα τους! :rockon: Ιδού το αποτέλεσμα του :zfuck: εκτός προγράμματος!

(Όποιος ξέρει... Ξέρει!) :cool2:
Ω ρε μαλακα....φαντάσου τι μποχα θα είχε στο δωμάτιο! Καλά αυτή η άχρηστη πουτανα, γαμω τον Αντίχριστο της, έκατσε να τον φάει ενώ είχε κεφαλωσει το κουραδι;;;!! Ρε φίλε κάτι τέτοια βλέπω και δε μου σηκώνεται για κανα δυο μέρες... Ναι είμαι σκληρός συναγωνιστης, δε λέω όχι σε λίγο κατουρακι πάνω στην γκαβλα του γαμησιου, αλλά όχι και να με χεσουν κιόλας... Τεσπα... συμβαίνει και αυτό....,, αν και σε μένα όσες κοπέλες έχω γαμησει γκροβερ δεν έχω δει ποτέ μερεντα! Γι αυτό ποτέ δεν επιμένουμε για πρωκτικό! Η παρτενέρ όταν είναι επίμονα αρνητική να τον φάει από πίσω τότε το σκατό είναι προ των πυλών!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
411
Κριτικές
44
Like
1.905
Πόντοι
1.071
Χθεσινό ταξιδάκι αναψυχής απο Μετάξι, Φυλής και πέριξ. Στα highlights (όχι απαραίτητα καλά highlights) της διαδρομής, η Γιαγιά Ελένη στο Μετάξι. Συνηδειτοποίησα οτι ην έχουν αναφέρει τόσοι και τόσοι τα τελευταία χρόνια, αλλά ποτέ δεν έτυχε να την πετύχω σε τσάρκα. Πέρα απο το εγκληματικά επικύνδυνο "όλα ελεύθερα, με καπότα ή χωρίς" η ίδια της η εικόνα παραπέμπει σε συνταξιούχα πρεζού. Δεν μπορώ να έχω άποψη για το πως ήταν πριν απο 5 ή 10 χρόνια, αλλά πλέον, θα πρέπει να βρεθεί ένας χριστιανός να τη βγάλει στη σύνταξη. Μοιάζει να έχει πατημένα τα 75. Τόσο πολύ γριά δείχνει που η τσατσά πιθανότατα είναι καμιά δεκαριά χρόνια μικρότερη. Στα μικρά νούμερα της Ιάσωνος είχαν κατασκηνώσει τα τζάνκια. Ο πεζόδρομος να βρωμάει απίστευτα, σκουπίδια, μπάζα και σύριγγες πεταμένα παντού, και, για λόγους που αδυνατώ να κατανοήσω, πρέπει να με περάσανε για ασφαλίτη, όλοι, μα ΟΛΟΙ με κοιτάγανε καλά-καλά και όλοι, μα ΟΛΟΙ μου λέγανε "καλησπέρα κύριε".
Όσο για το "ζουμί" της διαδρομής, πέτυχα τα σπιτάκια στο άνοιγμα τα περισσότερα. Μεγάλο ποσοστό, σχεδόν μαζικό, απο μιλφογκίλφ, αλλά και μερικά ενδιαφέροντα τεμάχια, που σημειώθηκαν για αργότερα, όταν τα σοκάκια θα είναι λιγότερο γεμάτα με πρεζόνια σε σχέση με χθές.
Στη φυλής η Μπιούτι να έχει το φανατικό της κοινό, που μπαίνανε και ρωτάγανε αν είναι εκεί πριν την κάνουν με ελαφρά, και, απέναντι στο 86Α, δύο λατίνες να έχουν πιάσει ψιλή κουβεντούλα στο κουζινάκι, τόσο μα τόσο αδιάφορες για το τι συμβαίνει, που τόσο ένας τύπος που έβγαινε απο το δωμάτιο για να φύγει, όσο και εγώ που μόλις είχα μπεί να κόψω κίνηση, περάσαμε πλήρως απαρατήρητοι.
Διδύμου ένα μικρό σόκ.
'Οχι τόσο απο την Αλιόνα, που, έχω και χρόνια να την δω και έχει γίνει λιγάκι τάρας μπούλμπα. Ειλικρινά, είχα βάλει στόχο να πάρω Αλιόνα χτές, αλλά με τρόμαξε η αγριάδα στη μούρη, που πλέον δεν κρύβεται με τίποτε και την έκανα για αλλού, αλλά αυτό είναι θέμα γούστου, δεν αναιρεί πόσο σπέρμα μου έχει αφαιρέσει παλιότερα. Ισως να ξανακατέβω σύντομα, μήπως και την πετύχω πιο χαλαρή και μου βγάλει άλλη αύρα... Αλλά, το πραγματικό σόκ το έφαγα στο Διδύμου 22. Δεν συγκράτησα όνομα, αν και θα έπρεπε. Ήταν πακέτο με δύο εργαζόμενες, που η μία ήταν στο δωμάτιο. Η διαθέσιμη όμως, μία αδύνατη 40φεύγα βαλκάνια μιλφ, που η τσατσά την παρουσίαζε με σχεδόν φούλ πρόγραμμα, είχε μια έκφραση μεταξύ τρόμου και αηδίας όταν η τσατσά ανακοίνωνε το πρόγραμμα. Τόσο φανερά που σου προξενούσε οίκτο.
Καταντιες...και ανθρωπινα δραματα...ουτε απ εξω..
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
411
Κριτικές
44
Like
1.905
Πόντοι
1.071
Και τζάμπα scat. Τυχερός
Με σκουρα καποτα θα ναι λιγοτερο ορατο το πασαλειμα..μπλιαχ...ο κωλος δε δινεται απροετοιμαστος..μηπως στις περιπτωσεις αυτες πρωτα δακτυλικη..και μετα η ορθοσκοπηση...
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.472
Πόντοι
1.436
Γι αυτό ποτέ δεν επιμένουμε για πρωκτικό! Η παρτενέρ όταν είναι επίμονα αρνητική να τον φάει από πίσω τότε το σκατό είναι προ των πυλών!
Σωστά αλλά υπάρχουν πελάτες που θα παίξουν όλα για όλα (έξτρα χρήματα μεγαλα προγράμματα 2πλα δωματια κτλ ) να μπούνε στην πίσω τρύπα πάνω στην καυλα τους.......και ιδού τα αποτελέσματα.....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Ω ρε μαλακα....φαντάσου τι μποχα θα είχε στο δωμάτιο! Καλά αυτή η άχρηστη πουτανα, γαμω τον Αντίχριστο της, έκατσε να τον φάει ενώ είχε κεφαλωσει το κουραδι;;;!! Ρε φίλε κάτι τέτοια βλέπω και δε μου σηκώνεται για κανα δυο μέρες... Ναι είμαι σκληρός συναγωνιστης, δε λέω όχι σε λίγο κατουρακι πάνω στην γκαβλα του γαμησιου, αλλά όχι και να με χεσουν κιόλας... Τεσπα... συμβαίνει και αυτό....,, αν και σε μένα όσες κοπέλες έχω γαμησει γκροβερ δεν έχω δει ποτέ μερεντα! Γι αυτό ποτέ δεν επιμένουμε για πρωκτικό! Η παρτενέρ όταν είναι επίμονα αρνητική να τον φάει από πίσω τότε το σκατό είναι προ των πυλών!
Μύστη, προηγήθηκε πινέλιασμα σε μουνί-κώλο :kissass: και δακτύλιασμα με 1-2 δάκτυλα, τα οποία βγήκαν πεντακάθαρα.
Ακόμα χρησιμοποιήθηκε αρκετό λιπαντικό. Απλά έδωσα πόνο στο ξεκώλιασμα :zfuck:, επειδή είχα αρκετές
μέρες να πάρω λοκώ. Αφού αφήνιασα, ήταν λογικό το μερέντιασμα! :2funny:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Με σκουρα καποτα θα ναι λιγοτερο ορατο το πασαλειμα..μπλιαχ...ο κωλος δε δινεται απροετοιμαστος..μηπως στις περιπτωσεις αυτες πρωτα δακτυλικη..και μετα η ορθοσκοπηση...
Ο κώλος της προετοιμάστηκε πρόχειρα για διείσδυση επί τόπου! Εννοείται ότι δεν είχε σκοπό να γαμηθεί από
γκρόβερ, είχα όμως εγώ σκοπό... :afro:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Σωστά αλλά υπάρχουν πελάτες που θα παίξουν όλα για όλα (έξτρα χρήματα μεγαλα προγράμματα 2πλα δωματια κτλ ) να μπούνε στην πίσω τρύπα πάνω στην καυλα τους.......και ιδού τα αποτελέσματα.....
Τίποτα από όλα αυτά δεν παίχτηκε στην προκειμένη περίπτωση! Κι άλλη φορά έχω :zfuck: χωρίς εξτραδάκι
πρώην κουλουρτζού, απλά και μόνο με θράσσος! :rockon:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Η Μπέλα η Ρουμάνα από Κολωνού 30 δουλεύει ακόμα?
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.472
Πόντοι
1.436
Τίποτα από όλα αυτά δεν παίχτηκε στην προκειμένη περίπτωση! Κι άλλη φορά έχω :zfuck: χωρίς εξτραδάκι
πρώην κουλουρτζού, απλά και μόνο με θράσσος! :rockon:
Δεν αναφέρθηκα σε σένα αλλά γενικά για τους πελάτες μίλησα.
Εσένα μπορεί να σε γουστάρει η κοπέλα κ να σου το έδωσε στο τζάμπα.... γίνονται κ αυτά στη ζωή σιγά....
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.920
Πόντοι
2.036
Ξέρουμε τπτ να παίζει πέρα από τις μπιουτι σε μαύρο
Ιάσονος 39 πορνομολ πρωτη πορτα αριστερα, Μαρια απο Νιγηρια πρωινη βαρδια εως 17:00..ειναι σχεδον καθε μερα εκει...αρκετα σταθερη με το ωραριο της...

Ιασωνος 19 οροφος Βικη απο Κονγκο απογευμα εως 00:00 - 01:00...δεν ειναι ομως καθε μερα εκει...καποιες φορες την εχω πετυχει και στο Ιασωνος 36 βραδυ...γενικα δεν ειναι ιδιαιτερα σταθερη...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.298
Πόντοι
39.662
Ιάσονος 39 πορνομολ πρωτη πορτα αριστερα, Μαρια απο Νιγηρια πρωινη βαρδια εως 17:00..ειναι σχεδον καθε μερα εκει...αρκετα σταθερη με το ωραριο της...
Μια μικρή διόρθωση, η Μαρία παει στις 12 το μεσημέρι και φεύγει 8 το βράδι :hi:
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.830
Πόντοι
11.971
09:10 το πρωί μπουκαρα στο Περδίκκα 3 το αριστερά όπου με τσιμπούκοσε η Κάρμεν .νορμάλ και στα τέσσερα.δςν σικονει και πολύ πρεσιγκ, αλλά για να ξεκινήσει η μέρα σου είναι ότι πρέπει.
Καλημέρα σ όλους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom