Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
τρωω τα παντα αλλα οπου παω παιρνω τα μωρομαντηλα μου γιατι με πιανει χεσιμο που δεν μπορω να κρατηθω ευκολα. Δυστυχως αυτο δεν μπορω να το απολαυσω γιατι ειμαι εκτος σπιτιου αλλα την παλευω χαχααα
Kαλη συνέχεια στον αγώνα.
Χέσε ψηλά και αγνάντευε!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530

νοστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2022
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
378
Πόντοι
290

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Η μεγάλη παγίδα της εβδομαδιαίας νηστείας αδερφια...."καθαριζει" ο οργανισμός απο ζωικές ίνες,και πάνω που τον έχεις συνηθίσει να επεξεργάζεται αλλες πιο εύπεπτες τροφές ,πέφτεις σαν μμμπούστης στη κρεατοφαγία και γίνεται σε στομάχι και έντερο μακελειό!!!Οσοι δε νηστεύουν 40 μέρες και εχουν και μια άλφα ηλικία...καλη τους τύχη...θα την χρειαστούν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Η μεγάλη παγίδα της εβδομαδιαίας νηστείας αδερφια...."καθαριζει" ο οργανισμός απο ζωικές ίνες,και πάνω που τον έχεις συνηθίσει να επεξεργάζεται αλλες πιο εύπεπτες τροφές ,πέφτεις σαν μμμπούστης στη κρεατοφαγία και γίνεται σε στομάχι και έντερο μακελειό!!!Οσοι δε νηστεύουν 40 μέρες και εχουν και μια άλφα ηλικία...καλη τους τύχη...θα την χρειαστούν
H iδανικοτερη γέφυρα ανάμεσα στην νηστεία και στο ξέσκισμα των επόμενων ημερών είναι η μαγειρίτσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι έγινε λίγο κατανάλωση σε χωριάτικη σαλάτα αλλά και πάλι έπεσε τρελό χέσιμο
Το θέμα είναι το χεσιμο να είναι βελούδινο και όχι σαν να βγάζεις τσιμεντολιθους από την κωλοτρυπα.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
H iδανικοτερη γέφυρα ανάμεσα στην νηστεία και στο ξέσκισμα των επόμενων ημερών είναι η μαγειρίτσα.
Με συκώτια και έντερα καπάκι απο θαλλασινά δεν πάς πολυ μακριά...καλυτερα η γέφυρα να έχει καθαρο κρέας φιλετο κατα προτίμηση και την επόμενη κατσε και "γονάτισε" αρνι και κοκκορέτσι...η ύπαρξη χορταρικών μαγειρεμένων μαζι με εντόσθια ειναι απλα να χαμε να λέγαμε!!!!Και εχω και αδυναμια στην μαγειρίτσα την ρουφιάνα...2,5 πιάτα έφαγα!!! Εγαμήθηκα...και αυτο ευτυχώς δεν πέρασε στον κόσμο!!!Με βουβό πόνο στην χέστρα μου...πληρωσα το τίμημα!!!!!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.962
Κριτικές
167
Like
83.446
Πόντοι
46.223
PR44.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
:2funny:
Yποκλινομεθα στον υποψήφιο κάτοχο του επίζηλου αυτού ρεκόρ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με συκώτια και έντερα καπάκι απο θαλλασινά δεν πάς πολυ μακριά...καλυτερα η γέφυρα να έχει καθαρο κρέας φιλετο κατα προτίμηση και την επόμενη κατσε και "γονάτισε" αρνι και κοκκορέτσι...η ύπαρξη χορταρικών μαγειρεμένων μαζι με εντόσθια ειναι απλα να χαμε να λέγαμε!!!!Και εχω και αδυναμια στην μαγειρίτσα την ρουφιάνα...2,5 πιάτα έφαγα!!! Εγαμήθηκα...και αυτο ευτυχώς δεν πέρασε στον κόσμο!!!Με βουβό πόνο στην χέστρα μου...πληρωσα το τίμημα!!!!!
Ο Οδύσσεια ενός ξαλαφρωμενου...με μικρότερη διάρκεια ( ελπίζω).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Με συκώτια και έντερα καπάκι απο θαλλασινά δεν πάς πολυ μακριά...καλυτερα η γέφυρα να έχει καθαρο κρέας φιλετο κατα προτίμηση και την επόμενη κατσε και "γονάτισε" αρνι και κοκκορέτσι...η ύπαρξη χορταρικών μαγειρεμένων μαζι με εντόσθια ειναι απλα να χαμε να λέγαμε!!!!Και εχω και αδυναμια στην μαγειρίτσα την ρουφιάνα...2,5 πιάτα έφαγα!!! Εγαμήθηκα...και αυτο ευτυχώς δεν πέρασε στον κόσμο!!!Με βουβό πόνο στην χέστρα μου...πληρωσα το τίμημα!!!!!
Γιατί 2,5 ρε παικτη;( Ίσως να τα κοπανησες και τα δύο μαζί ....).
Ένα μετά την Ανάσταση και ένα αν περισσέψει την επόμενη μέρα ...πόσο παραπάνω;
Η υπερβολή πληρώνεται .
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Γιατί 2,5 ρε παικτη;( Ίσως να τα κοπανησες και τα δύο μαζί ....).
Ένα μετά την Ανάσταση και ένα αν περισσέψει την επόμενη μέρα ...πόσο παραπάνω;
Η υπερβολή πληρώνεται .
Στο καλο φαι και το καλό γαμησι τα όρια ειναι για να συνθλίβονται....γνώμη μου!!!!Και το τίμημα το πληρώνουν πάντα οι γενναίοι...de facto!!!Eδω ειμαστε καθαροί απαλλαγμένοι απο τα βαρ....ωπα ωπα....παω για δεύτερο γυρο χεσίματος...τα λεμε μετα!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Για πιο "βρώμικο " υλικό στείλτε π.μ...μην το χέσουμε τελείως εδω μέσα!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Αυτό το τελευταίο με θύμισε ηχο ψαροτρατας...
Σαν να κόλλησε ο κινητήρας παπιού απο κάγκουρα με εξάτμιση "κλανιόλα"...ευτυχως αυτο το απέφυγα!!!!Ολα τα αλλα...ακούστηκαν διαπασών!!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Αλλά πέρασαν δύσκολα και οι διπλανοί σου με τέτοιο σκηνικό....
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Ποιος τους χέζει....εγω θα μου πεις...και θα εχεις δίκιο απολυτο!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.365
Κριτικές
124
Like
6.502
Πόντοι
5.097
Επιτέλους καλοκαίρι και ήδη ξεκίνησα τα υπαίθρια χεσιματα. Χθες είχα φάει κάτι πιτογυρα το μεσημέρι και το απόγευμα πήγα για καφέ σε καφετέρια. Με μια μόνο τουαλέτα και κόσμο να μπαινοβγαίνει και να έχει κατουρήσει τοίχους πάτωμα και ότι άλλο υπήρχε μεσα το δάσος με καλούσε. Με το που κατέβασα σωβρακο κατούρημα και άδειασμα του βόθρου μαζί με βρωμερό κλανιδι φυσικά :confused::confused::rockon::rockon:
 

θανος_38

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
90
Like
151
Πόντοι
0
Επιτέλους καλοκαίρι και ήδη ξεκίνησα τα υπαίθρια χεσιματα. Χθες είχα φάει κάτι πιτογυρα το μεσημέρι και το απόγευμα πήγα για καφέ σε καφετέρια. Με μια μόνο τουαλέτα και κόσμο να μπαινοβγαίνει και να έχει κατουρήσει τοίχους πάτωμα και ότι άλλο υπήρχε μεσα το δάσος με καλούσε. Με το που κατέβασα σωβρακο κατούρημα και άδειασμα του βόθρου μαζί με βρωμερό κλανιδι φυσικά :confused::confused::rockon::rockon:
Ρυπανες το δάσος φιλαράκι
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
805
Like
1.333
Πόντοι
206
Η νέα μου δουλειά έχει τουρκικές τουαλέτες. Είναι απαίσιες και δε μπορώ να χέσω καλά όμως σήμερα έριξα ένα χέσιμο όλα τα λεφτά.

Έφαγα χθες μια σαλάτα σιζαρ που περίσσεψε και δύο πανσέτες. Σήμερα έκανα ένα τοστ με παρμεζάνα και σαλάμι αέρος. Έβγαλα δύο κατάμαυρους μεγάλους γλόμπους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom