Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Η νέα μου δουλειά έχει τουρκικές τουαλέτες. Είναι απαίσιες και δε μπορώ να χέσω καλά όμως σήμερα έριξα ένα χέσιμο όλα τα λεφτά.

Έφαγα χθες μια σαλάτα σιζαρ που περίσσεψε και δύο πανσέτες. Σήμερα έκανα ένα τοστ με παρμεζάνα και σαλάμι αέρος. Έβγαλα δύο κατάμαυρους μεγάλους γλόμπους.
Noμιζα ότι μόνο στον Στρατό και σε φυλακές είχε τέτοιες τουαλέτες...έμαθα κάτι καινουργιο σημερις.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
807
Like
1.333
Πόντοι
206

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
228
Κριτικές
14
Like
1.871
Πόντοι
1.071
Η νέα μου δουλειά έχει τουρκικές τουαλέτες. Είναι απαίσιες και δε μπορώ να χέσω καλά όμως σήμερα έριξα ένα χέσιμο όλα τα λεφτά.

Έφαγα χθες μια σαλάτα σιζαρ που περίσσεψε και δύο πανσέτες. Σήμερα έκανα ένα τοστ με παρμεζάνα και σαλάμι αέρος. Έβγαλα δύο κατάμαυρους μεγάλους γλόμπους.
Θυμάμαι στο στρατό με τις τουρκικές που παλεύαμε όλοι να κανουμε…10-50 :D:
 

Mr Spock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
609
Πόντοι
301

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
228
Κριτικές
14
Like
1.871
Πόντοι
1.071

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Απο τις βολές που κάναμε στο πεδίο βολής.βαθμολογια ήταν.
A,ναι...
Είχαμε έναν γυμναστή που τα έριχνε με σποντα ώστε να τα αξιολογεί ...λόγω αλλαγής διατροφής ήθελε να δει πως τα έβγαζε!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
..κάτι παρόμοιο κάνουμε και εδώ ,σε ένα εκ των αγαπημένων μας νημάτων.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.429
Πόντοι
3.656
καλά το έχετε χέσει το θέμα :confused:
 

θανος_38

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
90
Like
151
Πόντοι
0

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
667
Like
1.240
Πόντοι
206
Noμιζα ότι μόνο στον Στρατό και σε φυλακές είχε τέτοιες τουαλέτες...έμαθα κάτι καινουργιο σημερις.
Οι τουρκικες τουαλετες θελουν τεχνη για να χεσεις σωστα. Πρεπει να σημαδεψεις την ακρη της τρυπας ουτως ωστε ΚΑΙ να μην σκασει κεντρο στο νερο η κουραδα και γινεις κωλος απο τα σκατονερα αλλα ΚΑΙ να μην πεσει διπλα απο την τρυπα και αναγκαστεις να θυμηθεις την θητεια σου στον στρατο οπου με το Τ εσπρωχνες αλλωνων κουραδες στην τρυπα.... Η κουραδα ισα ισα να γλυψει την ακρη της τρυπας και εισαι αρχοντας κυριλε.
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
667
Like
1.240
Πόντοι
206
Μια φορα πως μου ηρθε και αγορασα απο περιπτερο αυτες τις protein bar σοκολατες με γευση φραουλα μαλιστα. Ξενερωτη γευση βεβαια, αγλυκη. Εφαγα την μιση και μεσα σε δυο ωρες μου ηρθε ο ολεθρος, τρεις φορες χεσιμο μεσα σε μιαμιση ωρα. Στο τελος ενιωθα μια δροσια μεσα στα αντερα μου. Το εχει παθει κανεις αλλος αυτο; Φοβαμαι οτι ισως ηταν ληγμενη διαφορετικα μαλλον ο οργανισμος μου αντεδρασε ετσι σε οτι σκατα βαζουν εκει μεσα και καλα "πρωτεινες".
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Μια φορα πως μου ηρθε και αγορασα απο περιπτερο αυτες τις protein bar σοκολατες με γευση φραουλα μαλιστα. Ξενερωτη γευση βεβαια, αγλυκη. Εφαγα την μιση και μεσα σε δυο ωρες μου ηρθε ο ολεθρος, τρεις φορες χεσιμο μεσα σε μιαμιση ωρα. Στο τελος ενιωθα μια δροσια μεσα στα αντερα μου. Το εχει παθει κανεις αλλος αυτο; Φοβαμαι οτι ισως ηταν ληγμενη διαφορετικα μαλλον ο οργανισμος μου αντεδρασε ετσι σε οτι σκατα βαζουν εκει μεσα και καλα "πρωτεινες".
Γενικά αυτά τα πολύ υγιεινά για πέταμα είναι...
Πήρα εκείνη την μαλακια την κρέμα κακάο με 20% πρωτε'ι'νες και δεν τρωγότανε τίποτα ,σαν σκατογυψος ήταν. .. σηκώθηκα βλαστημωντας όλα τα υγιεινά και τους μαλακομπουστηδες που τα τρώνε και το έριξα ζάχαρη και κανέλα μέχρι που ψιλοεστρωσε.
Τους λυπάμαι όσους τρώνε τέτοιες μαλακίες...
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
323
Like
387
Πόντοι
21
Υπάρχει κανένα σχετικό θρεντ για τους πιο ανώμαλους που τους αρέσουν τα games με :shit: ;
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
753
Like
891
Πόντοι
86
Φρέσκα νέα, μετά από σάπιο γαλακτομπούρεκο ένιωσα πονοκοιλο και κατόπιν μερικών ζεστων και άρτια βρωμερόν κλανιων πήγα ευθύς στο μέρος. Το χέσιμο απερίγραπτο. Είχα να βγάλω τέτοια τορπίλη καιρό. Αν παίζαμε ναυμαχία θα είχα βυθίσει και τα 5 καραβάκια με τη μία. Ίσως επανερθω γιατί ναι μεν η κουράδα άφησε τη θαλπωρή του εντέρου, οι βρωμερές κλανιές επιμενουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom