Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 94 30,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 34 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 120 39,0%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,8%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 21 6,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    308

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.232
Like
7.011
Πόντοι
1.056
Αν ήμουν βαζελος της 13 θα πήγαινα έξω από τη μοτορ Όιλ στα γόνατα (μαθημένοι τόσα χρόνια έτσι ) να παρακαλάω την οικογένεια να γυρίσει

Και αντι αυτού βρίζανε το Βαρδινογιάννη στην πορεία , τον άνθρωπο που τους έδωσε τα καλύτερα ,και μόνα καλά χρόνια τους.

Και προφανώς και τον βρίζανε , γιατί αλλιώς θα έπρεπε να παραδεχτούν πως οι ίδιοι φταίνε για την κατάρρευση του ποδοσφαιρικού Παναθηναϊκού. Αλλά τα μόνα αρχιδια που έχει η 13 είναι αυτά του Ζιοβανι στον πάτο της
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
είμαστε μια όμορφη παρέα ηττημένων χωρίς πρωτάθλημα, κάνε ότι δεν πονάς αρχηγέ μου :grouphug:
πο τη στιγμή που πήγα τελικό στο μιλκο choco ουτε που με ένοιαζε το λιγδιαρικο πρωτσθλημα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.649
Κριτικές
2
Like
15.210
Πόντοι
3.556
οι χειροτεροι οπαδοι στον κοσμο...αν ποτέ καταντησουμε σαν και αυτους, θα αυτοκτονησω....
κανανε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου....οι ιδιοι που περυσι πανηγυριζαν τα 10/10 νικες στο πρωταθλημα και τα 40 γκολ του αιτορ με μπεναλντι...τοτε δεν ειχαν αλαφουζο μαλλον...
ευτυχως ειναι ηλιθιοι και δεν κινδυνευουμε απο αυτους πλεον...τουλαχιστον οσοι ειμαστε απο 30 και πανω, δεν προκειται να ζησουμε να δουμε ξανα αντιπαλο τον βαζελο....
με ενα κυπελλο την αλλη εβδομαδα και μια καλη μεταγραφη το καλοκαιρι, εχουμε να φαμε τρελη καζουρα την επομενη χρονια...καλα, αν ξεκινησουν με κανενα 3-0 την 1η αγωνιστικη του χρονου, εκει τον ηπιαμε...θα μας γαμησει στο δουλεμα ο ρομπας και τα λοιπα παιδια της 4η ομαδας στην ελλαδα....
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
μπλα μπλα μπλα γυναικωτά κ ανούσια ...
Άκου στούρνε ... υπάρχουν οπαδοί που στηρίζουν την ομάδα τους χωρίς να παίρνουν τσιμπούκια κ 20σάρια από τους προέδρους ,
εντάξει τώρα ? κατανοητό ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.944
Like
20.984
Πόντοι
5.006
Τι είναι τα 27 χρόνια πως βγήκε αυτο
τυπε οσο εσεις μετρατε τιτλους στο σκακι βετερανων και γελαει μαζι σας και το παρδαλο κατσικι, παραλληλα υπαρχει και η αληθινη στατιστικη...την οποια δεν σου την εχουν πει ποτε τα αρδακια και γι αυτο φυσικα αγνοεις τι ειναι τα 27 χρονια.....τα οποια πολυ συντομα θα γινουν 30...35...40...
απο το 1997 στην ελλαδα :
αεκ : 2 πρωταθληματα + 6 κυπελλα
παοκ : 2 πρωταθληματα + 6 κυπελλα
βαζελος : 2 πρωταθληματα + 4 κυπελλα

δεν μιλαμε για 1 και 2 χρονιες...μιλαμε για 3 ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΣΧΕΔΟΝ!!!!!
μια ολοκληρη γενιά και παραπανω στην ελλαδα εχει ζησει 4η ομαδα τον βαζελο!!!!!!!!!!!!
και εσεις διαβαζετε τετοια αρθρα :
GN96uRhW0AACFAo
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.649
Κριτικές
2
Like
15.210
Πόντοι
3.556
πο τη στιγμή που πήγα τελικό στο μιλκο choco ουτε που με ένοιαζε το λιγδιαρικο πρωτσθλημα.

τελικά είδες που η εμμονή σου πως ο νιάου ΔΕΝ χάνει το πρωτάθλημα ήταν λάθος ?
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
610
Like
227
Πόντοι
26
Αν ήμουν βαζελος της 13 θα πήγαινα έξω από τη μοτορ Όιλ στα γόνατα (μαθημένοι τόσα χρόνια έτσι ) να παρακαλάω την οικογένεια να γυρίσει

Και αντι αυτού βρίζανε το Βαρδινογιάννη στην πορεία , τον άνθρωπο που τους έδωσε τα καλύτερα ,και μόνα καλά χρόνια τους.

Και προφανώς και τον βρίζανε , γιατί αλλιώς θα έπρεπε να παραδεχτούν πως οι ίδιοι φταίνε για την κατάρρευση του ποδοσφαιρικού Παναθηναϊκού. Αλλά τα μόνα αρχιδια που έχει η 13 είναι αυτά του Ζιοβανι στον πάτο της

Ναι τυπε παντα οι οπαδοι φταίνε
Ευαισθητες ψυχές οι βαρδινακηδες και δεν άντεξαν τα μπινελικια από τον Μπάμπη τον σουγιά και τον Τάκη τον πεταλούδα και τα βροντηξαν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.232
Like
7.011
Πόντοι
1.056
Ναι τυπε παντα οι οπαδοι φταίνε
Ευαισθητες ψυχές οι βαρδινακηδες και δεν άντεξαν τα μπινελικια από τον Μπάμπη τον σουγιά και τον Τάκη τον πεταλούδα και τα βροντηξαν
σήμερα γιατί τους βρίζανε ; ας βρίσουν τον Πατέρα μιας και ο Βγενοπούλος πέθανε
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
610
Like
227
Πόντοι
26
τυπε οσο εσεις μετρατε τιτλους στο σκακι βετερανων και γελαει μαζι σας και το παρδαλο κατσικι, παραλληλα υπαρχει και η αληθινη στατιστικη...την οποια δεν σου την εχουν πει ποτε τα αρδακια και γι αυτο φυσικα αγνοεις τι ειναι τα 27 χρονια.....τα οποια πολυ συντομα θα γινουν 30...35...40...
απο το 1997 στην ελλαδα :
αεκ : 2 πρωταθληματα + 6 κυπελλα
παοκ : 2 πρωταθληματα + 6 κυπελλα
βαζελος : 2 πρωταθληματα + 4 κυπελλα

δεν μιλαμε για 1 και 2 χρονιες...μιλαμε για 3 ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΣΧΕΔΟΝ!!!!!
μια ολοκληρη γενιά και παραπανω στην ελλαδα εχει ζησει 4η ομαδα τον βαζελο!!!!!!!!!!!!
και εσεις διαβαζετε τετοια αρθρα :
GN96uRhW0AACFAo
Για γέλια τα στατιστικά σου ποια 27 χρόνια
ΑΕΚ έμεινε 24χρονια χωρίς πρωτάθλημα μέχρι που πήρε το χάρτινο , παοκ πήρε τίτλους τα τελευταία χρόνια με Σαββίδη τι χαζομάρες γραφεις
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
τελικά είδες που η εμμονή σου πως ο νιάου ΔΕΝ χάνει το πρωτάθλημα ήταν λάθος ?
Αφού είναι τόσο άχρηστοι ....εγώ τουλάχιστον με στημένα πρωταθλήματα κ ήμουν τριάντα πόντους μπροστά από Φεβρουάριο κ είχε αγοράσει όμως κ οεχταταδες κ είχα κ τα ντέρμπυ πάρει ..
Ο τίγρης τσιγγουνευτηκε να δώσει λεφτά τον Γενάρη ενώ είχε μια μέτρια αξιόπιστη ομάδα με μέτριο υλικό.
Προτιμούσε να αγοράσει παραρτήματα από ότι παίκτες. ...
Ποιος μπορεί να κατηγορήσει των Κόκκαλη ότι είχε καβούρια; Κανεις

Ο τίγρης ήταν αλαζόνας κ την πάτησε διότι δεν είχε καταλάβει ότι έχει ένα μέτριο υλικό ...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.944
Like
20.984
Πόντοι
5.006
Ναι ρε γαμαει ο Αλαφούζος
Από την μια λες για 4η ομάδα και από την άλλη κάναμε μαλακία με συλλαλητηριο κατά του Αλαφούζου λες και άλλος μας έφτασε σαυτό το χαλι
ρε τυπε κανατε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου και μετα απο 1 γαμημενη ωρα φωναζατε εν χορω "ενα μπουρδελο εισαστε"!!!!!!
μιλαμε για παρανοια κανονικη!!!
αν μας κερδιζατε σημερα 5-0 θα φωναζατε στις κερκιδες "ετσι ονειρευομαστε τον παναθηναικο"!!!!!
οι ιδιοι που 1 ωρα πριν λεγατε "αλαφουζο πουλα"....
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
610
Like
227
Πόντοι
26
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
610
Like
227
Πόντοι
26
ρε τυπε κανατε συλλαλητηριο κατα του αλαφουζου και μετα απο 1 γαμημενη ωρα φωναζατε εν χορω "ενα μπουρδελο εισαστε"!!!!!!
μιλαμε για παρανοια κανονικη!!!
αν μας κερδιζατε σημερα 5-0 θα φωναζατε στις κερκιδες "ετσι ονειρευομαστε τον παναθηναικο"!!!!!
οι ιδιοι που 1 ωρα πριν λεγατε "αλαφουζο πουλα"....
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Ντεφορμε η κερκίδα δεν λέει κάτι αυτό είπανε ένα σύνθημα και κάτι τρέχει στα γύφτικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.649
Κριτικές
2
Like
15.210
Πόντοι
3.556
Αφού είναι τόσο άχρηστοι ....εγώ τουλάχιστον με στημένα πρωταθλήματα κ ήμουν τριάντα πόντους μπροστά από Φεβρουάριο κ είχε αγοράσει όμως κ οεχταταδες κ είχα κ τα ντέρμπυ πάρει ..
Ο τίγρης τσιγγουνευτηκε να δώσει λεφτά τον Γενάρη ενώ είχε μια μέτρια αξιόπιστη ομάδα με μέτριο υλικό.
Προτιμούσε να αγοράσει παραρτήματα από ότι παίκτες. ...
Ποιος μπορεί να κατηγορήσει των Κόκκαλη ότι είχε καβούρια; Κανεις

Ο τίγρης ήταν αλαζόνας κ την πάτησε διότι δεν είχε καταλάβει ότι έχει ένα μέτριο υλικό ...

ναι οκέι αλλά τι να το κάνω ? μετά Χριστόν προφήτης ? άλλα έλεγες πριν κάτι μήνες...ότι αποκλείεται να μην το πάρει η αεκ

Η άποψη μου ήταν ότι βεβαίως μπορούσε να χάσει πρωτάθλημα ο νιάου παρά την παραγκίτσα του, όπερ κ εγένετο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.944
Like
20.984
Πόντοι
5.006
Ντεφορμε η κερκίδα δεν λέει κάτι αυτό είπανε ένα σύνθημα και κάτι τρέχει στα γύφτικα
περυσι οποιος τολμουσε να μπει στο νημα σας εδω μεσα, ετρωγε τρελη καζουρα απο τον ρομπ...ειχατε ξεκινησει με 10-12 νικες σε ισαριθμα ματς, ησασταν 1οι με 10 βαθμους διαφορα...
εμπαινα εγω, σας ελεγα "χρησιμους ηλιθιους" και ο ρομπ μου ελεγε "κλαψε και αλλο", "ξεκινανε τα πετρινα χρόνια σας" κτλ....
επαιρνε ενα μουφα πεναλντι ο αιτορ και μου ελεγε "ετσι σας ξεκωλιαζει η ομαδαρα μας"...

η κατάληξη γνωστή σε ολους....:coffee:
περυσι ηταν η 11η χρονια του αλαφουζου στον παναθηναικο...και ο ρομπ μας ελεγε "κλαψτε"....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.184
Like
16.014
Πόντοι
3.556
x.com
τακη ασχολεισαι; τι βλεπουμε στο βιντεο αυτο που εβαλες;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
ναι οκέι αλλά τι να το κάνω ? μετά Χριστόν προφήτης ? άλλα έλεγες πριν κάτι μήνες...ότι αποκλείεται να μην το πάρει η αεκ

Η άποψη μου ήταν ότι βεβαίως μπορούσε να χάσει πρωτάθλημα ο νιάου παρά την παραγκίτσα του, όπερ κ εγένετο
Ναι έσφαλα......διότι δεν μπορούσα να σκεφτώ τι τσιγγούνηνια του τιγρη
Αντικειμενικά η ΑΕΚ κ ΠΑΟΚ ήταν οι πιο αξιόπιστες ομάδες
Εμείς χάσαμε οχτώ μήνες με τον παλιό προπονητή ενώ η άμυνα χωνί ...
Βάσει υλικού έστω κ με δανεικούς όμως μπορεί να παίξει καλύτερα κ ο καλός Ολυμπιακός είναι η καλύτερη ομάδα ..

Εσείς πήρατε το ταβάνι σας από τον Σέρβο προπονητή κ δυστυχώς δίχως χρήματα δεν γίνονται δουλειές
Κ όπως ορθά είπε ο γλυφομούνιξ κανονικά έπρεπε να είστε έξω από τα διυλιστήρια του Βαρδινογιάννη είκοσι χιλιάδες βαζελοι κ να ζητάτε να πάρει αποφάσεις
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.649
Κριτικές
2
Like
15.210
Πόντοι
3.556
περυσι οποιος τολμουσε να μπει στο νημα σας εδω μεσα, ετρωγε τρελη καζουρα απο τον ρομπ...ειχατε ξεκινησει με 10-12 νικες σε ισαριθμα ματς, ησασταν 1οι με 10 βαθμους διαφορα...
εμπαινα εγω, σας ελεγα "χρησιμους ηλιθιους" και ο ρομπ μου ελεγε "κλαψε και αλλο", "ξεκινανε τα πετρινα χρόνια σας" κτλ....
επαιρνε ενα μουφα πεναλντι ο αιτορ και μου ελεγε "ετσι σας ξεκωλιαζει η ομαδαρα μας"...

η κατάληξη γνωστή σε ολους....:coffee:
περυσι ηταν η 11η χρονια του αλαφουζου στον παναθηναικο...και ο ρομπ μας ελεγε "κλαψτε"....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
εφιάλτης σου έχω γίνει μωρή σουρτούκω :2funny:
είπε ο καραπαπάρας το "χρήσιμος ηλίθιος" " η αεκ θα παίρνει τα πρωταθλήματα λόγω παράγκας"
και το έχαψες ,βλήμα:2funny:
Ποιός είναι ο πρωταθλητής ? η αεκ που λέγατε όλοι οι ανεγκέφαλοι του Καραπαπάρα ? :2funny:
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
610
Like
227
Πόντοι
26
Κ όπως ορθά είπε ο γλυφομούνιξ κανονικά έπρεπε να είστε έξω από τα διυλιστήρια του Βαρδινογιάννη είκοσι χιλιάδες βαζελοι κ να ζητάτε να πάρει αποφάσεις
Ναι έτσι θα γίνει

Μετά πείτε μας οι γάβροι αν είχε πάρει ο Παναθηναϊκός 11/12 και είχατε σε 12 χρόνια 1 πρωτάθλημα και 1 κύπελλο τι θαχατε κάνει και αφήστε τις μαλακίες για τον Βαρδινογιάννη
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.649
Κριτικές
2
Like
15.210
Πόντοι
3.556
Ναι έσφαλα......διότι δεν μπορούσα να σκεφτώ τι τσιγγούνηνια του τιγρη
Αντικειμενικά η ΑΕΚ κ ΠΑΟΚ ήταν οι πιο αξιόπιστες ομάδες
Εμείς χάσαμε οχτώ μήνες με τον παλιό προπονητή ενώ η άμυνα χωνί ...
Βάσει υλικού έστω κ με δανεικούς όμως μπορεί να παίξει καλύτερα κ ο καλός Ολυμπιακός είναι η καλύτερη ομάδα ..

Εσείς πήρατε το ταβάνι σας από τον Σέρβο προπονητή κ δυστυχώς δίχως χρήματα δεν γίνονται δουλειές
Κ όπως ορθά είπε ο γλυφομούνιξ κανονικά έπρεπε να είστε έξω από τα διυλιστήρια του Βαρδινογιάννη είκοσι χιλιάδες βαζελοι κ να ζητάτε να πάρει αποφάσεις
περίπου καλά , προβιβάζεσαι .....

Εκτός την τελευταία πρόταση που είναι τιτανοτεράστια λαλακία...
λες να πάμε έξω από το σπίτι του Κούλη ,εγώ εσύ και μερικές χιλιάδες ακόμη να κλάσουμε μιά μάντρα ? Τάιλερ μαζί μας ο μόνος που θα φχαριστηθεί :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.944
Like
20.984
Πόντοι
5.006
εφιάλτης σου έχω γίνει μωρή σουρτούκω :2funny:
είπε ο καραπαπάρας το "χρήσιμος ηλίθιος" " η αεκ θα παίρνει τα πρωταθλήματα λόγω παράγκας"
και το έχαψες ,βλήμα:2funny:
Ποιός είναι ο πρωταθλητής ? η αεκ που λέγατε όλοι οι ανεγκέφαλοι του Καραπαπάρα ? :2funny:

να, ακριβως αυτο που ελεγα....
μεσος οπαδος βαζελος..πανηγυριζει επειδη επεσε εξω ο καραπαπας...την νυχτα που τους περασε και ο μπαοκ σε τιτλους στην ελλαδα τα τελευταια 30 χρονια σχεδον...:2funny:

υγ : αν παρουν το κυπελλο την αλλη εβδομαδα θα εχουν τον γυρο θριαμβου στην λαγοφλωρο αγκαλια με τον αλαφουζο...και αν χασουμε εμεις το ευρωπαικο, τοτε θα τρωμε καζουρα ολο το καλοκαιρι....αγκαλια με τον αλαφουζο θα πανηγυριζουν....:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom