Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (14 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.880
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Θά πρέπει νά συμφωνήσω μέ κάτι πού πάντα ισχυρίζεται ο φίλος μου ο Balkan...άσχετα τήν αντιπαλότητα πού μπορεί νά έχουμε!!
Η διαφορά μίας γκόμενας π.χ. 6άρι μέ 7άρι είναι χαώδεις...φανταστείτε λοιπόν όταν μιλάμε γιά 7.5άρια...8άρια...καί 8.5άρια ποιά είναι!!
Οι άνδρες σέ ποσοστό άνω τού 90% αξιολογούν λανθασμένα τίς γκόμενες...τό 5άρι τό βλέπουν 7άρι καί τό 5.5άρι 8άρι!!
Δέν τό κάνουν πάντως εσκεμμένα...

:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
1
Like
815
Πόντοι
96
Δηλαδη το ενδεχομενο να εχουν διαφορετικα γουστα δεν παιζει ? Γιατι να ειναι λαθος ...
Θά πρέπει νά συμφωνήσω μέ κάτι πού πάντα ισχυρίζεται ο φίλος μου ο Balkan...άσχετα τήν αντιπαλότητα πού μπορεί νά έχουμε!!
Η διαφορά μίας γκόμενας π.χ. 6άρι μέ 7άρι είναι χαώδεις...φανταστείτε λοιπόν όταν μιλάμε γιά 7.5άρια...8άρια...καί 8.5άρια ποιά είναι!!
Οι άνδρες σέ ποσοστό άνω τού 90% αξιολογούν λανθασμένα τίς γκόμενες...τό 5άρι τό βλέπουν 7άρι καί τό 5.5άρι 8άρι!!
Δέν τό κάνουν πάντως εσκεμμένα...

:heavymetalbig:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.401
Like
16.079
Πόντοι
3.656
Θά πρέπει νά συμφωνήσω μέ κάτι πού πάντα ισχυρίζεται ο φίλος μου ο Balkan...άσχετα τήν αντιπαλότητα πού μπορεί νά έχουμε!!
Η διαφορά μίας γκόμενας π.χ. 6άρι μέ 7άρι είναι χαώδεις...φανταστείτε λοιπόν όταν μιλάμε γιά 7.5άρια...8άρια...καί 8.5άρια ποιά είναι!!
Οι άνδρες σέ ποσοστό άνω τού 90% αξιολογούν λανθασμένα τίς γκόμενες...τό 5άρι τό βλέπουν 7άρι καί τό 5.5άρι 8άρι!!
Δέν τό κάνουν πάντως εσκεμμένα...
Αν είναι πάνω από 1.70 ........... με πολύ σωστές αναλογίες ....... και δεν έχει κάτι άσχημο στο πρόσωπο .... είναι
minimum 7 .
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.880
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Δηλαδη το ενδεχομενο να εχουν διαφορετικα γουστα δεν παιζει ? Γιατι να ειναι λαθος ...
Φυσικά καί παίζει...αλλά η απόκλιση βαθμολογικά θά έπρεπε νά είναι μισός βαθμός...όχι παραπάνω!!
Οταν η απόκλιση π.χ. από 5.5άρι τήν βλέπει ο άλλος για 7άρι πού είναι σύνηθες φαινόμενο αυτό...τότε όχι!!
Απλά είναι θέμα επιλογών...καί φυσικά εμπειρίας!!

Αν είναι πάνω από 1.70 ........... με πολύ σωστές αναλογίες ....... και δεν έχει κάτι άσχημο στο πρόσωπο .... είναι
minimum 7 .
Τό 1.70-1.75 είναι η βάση...από εκεί αρχίζουμε...άν υπάρχει καί η ανάλογη συμμετρία τότε ναί..διότι τό ύψος δέν αρκεί από μόνο του!!
Τά άκρα πρέπει νά είναι λεπτά...καί τά κόκκαλα στό πάνω μέρος...καί στήν λεκάνη νά φαίνονται!!


:heavymetalbig:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.382
Κριτικές
94
Like
46.698
Πόντοι
17.311
:2funny::2funny::2funny::2funny: εχω λιώσει στο γελιο ... το αλλο με τα οικολογικά ? παράρτημα του πασοκ?
παράρτημα του ΠΙΚΠΑ Λεοντίου, όπως ο απόφοιτος του μεγαλοψυχολογος και γκουρού του ντετιγκ, ανεστακος Ζαν.
αλλά πήγε για ύπνο τώρα επειδή κουράστηκε από την πολύ καρπαζα και θα ξυπνήσει κατά τις 6.30-7.00 που βγαινει να ταΐσει τις κότες και θα απαντήσει ξεχωριστά σε όλους μας.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.094
Κριτικές
62
Like
40.636
Πόντοι
8.530
Φυσικά καί παίζει...αλλά η απόκλιση βαθμολογικά θά έπρεπε νά είναι μισός βαθμός...όχι παραπάνω!!
Οταν η απόκλιση π.χ. από 5.5άρι τήν βλέπει ο άλλος για 7άρι πού είναι σύνηθες φαινόμενο αυτό...τότε όχι!!
Απλά είναι θέμα επιλογών...καί φυσικά εμπειρίας!!


Τό 1.70-1.75 είναι η βάση...από εκεί αρχίζουμε...άν υπάρχει καί η ανάλογη συμμετρία τότε ναί..διότι τό ύψος δέν αρκεί από μόνο του!!
Τά άκρα πρέπει νά είναι λεπτά...καί τά κόκκαλα στό πάνω μέρος...καί στήν λεκάνη νά φαίνονται!!


:heavymetalbig:
Βάση 1,70 -1,75μ...
Που ζείτε ρεεε!!;!;;!
Βλέπετε τι γκρεμλινς κυκλοφορούν έξω;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.174
Like
6.875
Πόντοι
1.056
οχι καμμια απο τις 2..απλα τους αρεσε το μαγαζι ηταν θαμωνες και με πηγαν εκει για ασφαλεια
Γαμησες τύπε ;

Τις πήρες σουβλάκι τύπε ;

Χόρεψαν στην κοιλουμπα σου η μια και στην καράφλα σου η άλλη ;;

Η απλά πλήρωσες τα ψαρικά ;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.174
Like
6.875
Πόντοι
1.056
Βάση 1,70 -1,75μ...
Που ζείτε ρεεε!!;!;;!
Βλέπετε τι γκρεμλινς κυκλοφορούν έξω;
Τύπε εγώ μόνο ψηλές γουστάρω, γυμνασμένες, μελαχρινές και τουλάχιστον 1.74. Κάπου στο 1.77 , 53-55 κιλά είναι το ιδανικό για μένα.

Βέβαια τώρα που γέρασα έχω πέσει στο 1.64, αλλά δε βαριέσαι. Και τα κοντοπουτανα έχουν ψυχή
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.094
Κριτικές
62
Like
40.636
Πόντοι
8.530
Τύπε εγώ μόνο ψηλές γουστάρω, γυμνασμένες, μελαχρινές και τουλάχιστον 1.74. Κάπου στο 1.77 , 53-55 κιλά είναι το ιδανικό για μένα.

Βέβαια τώρα που γέρασα έχω πέσει στο 1.64, αλλά δε βαριέσαι. Και τα κοντοπουτανα έχουν ψυχή
Με 1,64 m δεν είναι κοντή και προς επιρρωσιν τούτου θυμίζω ότι το όριο για Στρατό έχει πέσει (δυστυχώς) ακόμα πιο κάτω.
Άρα θεωρείται μέσο ύψος το 1,60-1,65μ και όχι πλέον χαμηλό.
Δυστυχώς όσο περνάνε τα χρόνια το όριο ύψους πέφτει ενώ λογικά θα περίμενε κανείς το αντίθετο...ενδεικτικό της κατάντιας μας και σε αυτόν τον τομέα για να βολεύτουν τα παιδιά των μνημονίων που λόγω κρίσεως είχαν ελλείψεις στην διατροφή τους με ο,τι αυτό συνεπάγεται.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
μέχρι και καινουριες λεξουλες του έχω μάθει του μπουρτζοβλαχου από το λεοντιο.
παραμιλαει από το τόσο σπέρμα που έχει ρουφήξει σήμερα :2funny::2funny::2funny:
Αν δεις λαικ στις κοτσανες που πετας μονο η Μάγκι σου κανει και τα αλλα 2 γαμιολακια.
Εμενα ομως 3 μελη μου στέλνουν π.μ και μου λενε οτι σε εχω ξεφτιλισει και να συνεχίζω να σε ξεφτιλιζω και εσενα και τη βρωμα την αλλη.
Ξέρεις εδω μεσα το ποιος γαμαει ποιον στο λεκτικό αντιλογο παιζει ρολο ποσοι επιτίθενται στο καθένα.
Εγω εχω εσενα τη μαγκι την υπουργαρα τον σαιντ και τον αθηναιο συνολικα 5 προς το παρον γαμιολακια,αν ερθουν και αλλοι μου ανεβάζετε και αλλο την αξία.
Αν δεν ασχολιοστασταν θα μου ριχνατε την αξια,αλλα σου ειπα και τα 5 δούλευετε για μενα σας εχω να κανετε υπερωριες και νυχτερινά και η πλακα ειναι οτι νομιζετε οτι κανετε ρομπα ενω αντιθετως και αυτοματα σας κανω ρομπα και τα 5 μαζι
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
Τύπε εγώ μόνο ψηλές γουστάρω, γυμνασμένες, μελαχρινές και τουλάχιστον 1.74. Κάπου στο 1.77 , 53-55 κιλά είναι το ιδανικό για μένα.

Βέβαια τώρα που γέρασα έχω πέσει στο 1.64, αλλά δε βαριέσαι. Και τα κοντοπουτανα έχουν ψυχή
Ειδικα ελλαδα αυτες που ειναι πανω απο 1.74 ειναι λιγοτερες 5 %
Μεσος ορος στις ελληνιδες είναι 1.65 και οι ολλανδες εως οι ψηλοτερες παγκόσμιος ειναι 1.70
Αν πας ολλανδια βαλτικες και σκανδιναβια θα βρεις πιο πολλα τετοια υψη αντίθετα αν πας Φιλιππίνες για να βρεις μια ψηλη θα ψαχνεις με το κυαλι.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
Με 1,64 m δεν είναι κοντή και προς επιρρωσιν τούτου θυμίζω ότι το όριο για Στρατό έχει πέσει (δυστυχώς) ακόμα πιο κάτω.
Άρα θεωρείται μέσο ύψος το 1,60-1,65μ και όχι πλέον χαμηλό.
Δυστυχώς όσο περνάνε τα χρόνια το όριο ύψους πέφτει ενώ λογικά θα περίμενε κανείς το αντίθετο...ενδεικτικό της κατάντιας μας και σε αυτόν τον τομέα για να βολεύτουν τα παιδιά των μνημονίων που λόγω κρίσεως είχαν ελλείψεις στην διατροφή τους με ο,τι αυτό συνεπάγεται.
Η εισροή μεταναστων ριχνει τον μεσο ορο υψους.
Στην ελλαδα πλακωσαν αλβανοι ταπες γεωργιανοι πακια μπλαγκλαντακια ινδοι αραβες ολοι αυτοι ειναι κοντοι λαοι κατα μεσο ορο,μονο το ανατολικο μπλοκ ανεβαζε τον μεσο ορο.
Εδω ευρωπη οπως π.χ γερμανια οι μετανάστες τους εριξαν τον μεσο ορο.
Το ίδιο θα συμβει και ολλανδια,και θα βλεπεται χωρες στην ευρωπη που δεν θα εχουν μεγαλη ροη μεταναστων και να ανεβαινει ο μεσος ορος υψους,οπως π.χ οι βαλτικες χωρες και κατι κεντρικες οπως πολωνια τσεχια Σλοβακία
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
ο οικολογικοςμπουχεσας24 που βρίσκεται?
πάλι για οικολογικα σουβλάκια έχει πάει η' παιζει το πουλάκι του με καμια φωτό του μπισμπικη ακούγοντας ρακ?
πεστου ότι γύρισα από τον Ισθμό, μόλις άφησα τα γκομενάκια σπίτια τους και πάω με τη νταλίκα στο δικό του, να του γαμησω το ταμτιριρι... ακα.
Ποια γκομενακια ρε τυπε των 94 κριτικών απο τα μπουρδελα...
Στο λεω και υπογραφω εχεις να δεις γκόμενα πριν απο το κερατο της γυναίκας σου,δεν ξερεις να τη πεσεις και να φλερταρεις ρε μπουλη.
Βολεψου στα ρδελα και τη μαγκι και μη μιλας καθόλου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
μου θέλει και αυτοβελτιωση ο τσοπανογυφτας από το Λεοντιο, που δεν έχει αφήσει γκλίτσα για γκλίτσα αγυαλιστη με την κωλοτρουπιδα του.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Εχεις θεμα με τους ανθρωπους που μένουν στα χωρια?
Του θεωρείς τσοπανογυφτους ρε βρωμοποδαρα?
Οι άνθρωποι των χωριων και της επαρχίας ειναι αξιότιμοι ρε μπούλη απο κατι πρωτευουσιανους σαν του λογου σου.
Εγω μενω αθηνα αλλλα παντα πήγαινα τους ανθρωπους απο τα χωριά ειναι πιο αληθινοι πιο κοινωνικοι πιο φιλοξενοι,αλλα τοσο σου κοβει τοσα λες ρε βρωμιαρη.
Ας μπουνε ατομα αποβτα χωρια και να σε αναλαβουν καταλληλα μιας καια βγάζεις ρατσιστικα στοιχεια για τους ανθρωπους των χωριων.
Εσενα οι πρόγονοι σου ρε βρωμιαρη ηταν Αθηναίοι?
Κανονικά πρέπει να μπαναριστεις μετα απο το ρατσιστικο σχόλιο για τους ανθρωπους των χωριών.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
σεβαστη η αποψη σου..
εγω ειμαι της αποψης οταν ειμαι μπακουρης δεν εχω θεμα να γνωρισω με ολους τους τροπους που υπαρχουν
Καλα εσυ εισαι εκτός και επι ταυτά.
Εισαι μουνοζητιανος με λιγα λογια,μηδεν αξιοπρέπεια φαση.
Λοιπον πανω σε ενα καταυλισμο ρωμά μια θελει να γαμηθεί με μπαλαμο,ψήνεσαι?
Αν ναι θα σε στείλω μεσω αλλου συστημένα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
Θά πρέπει νά συμφωνήσω μέ κάτι πού πάντα ισχυρίζεται ο φίλος μου ο Balkan...άσχετα τήν αντιπαλότητα πού μπορεί νά έχουμε!!
Η διαφορά μίας γκόμενας π.χ. 6άρι μέ 7άρι είναι χαώδεις...φανταστείτε λοιπόν όταν μιλάμε γιά 7.5άρια...8άρια...καί 8.5άρια ποιά είναι!!
Οι άνδρες σέ ποσοστό άνω τού 90% αξιολογούν λανθασμένα τίς γκόμενες...τό 5άρι τό βλέπουν 7άρι καί τό 5.5άρι 8άρι!!
Δέν τό κάνουν πάντως εσκεμμένα...

:heavymetalbig:
Φιλε ακροατη τη μαγκι ποσο την βαθμολογεις?
Οποιος πει τη μαγκι πανω απο 5αρι θα γελάσουν και οι πέτρες.
Εγω τη βαθμολογω αντικειμενικά με 2 επειδη δεν είναι χοντρή αλλιως θα έπαιρνε 1.
Λοιπον να ακουσουμε βαθμολογίες για τη βρωμα την ανωμαλη και να βγαλουμε μετα μεσο ορο.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.379
Κριτικές
21
Like
9.750
Πόντοι
3.346
Η @Magi τα λέει τσεκουράτα, θα σέβεστε :rockon:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.749
Like
2.803
Πόντοι
456
Φιλε ακροατη τη μαγκι ποσο την βαθμολογεις?
Οποιος πει τη μαγκι πανω απο 5αρι θα γελάσουν και οι πέτρες.
Εγω τη βαθμολογω αντικειμενικά με 2 επειδη δεν είναι χοντρή αλλιως θα έπαιρνε 1.
Λοιπον να ακουσουμε βαθμολογίες για τη βρωμα την ανωμαλη και να βγαλουμε μετα μεσο ορο.αρ
αρχηγε θελω να πεις την αποψη σου για κατι που ειδα το βραδυ..ενα ζευγαρι αυτος 30 ειχε φορντ φοκους καινουριο,27χιλιαρικα.η γκομενα ελλεινιδα αλλα ωραια,αδυνατη,καλη φατσα,αυτος 5αρι αυτη 8αρι..την εφερνε απο τις διακοπες στο σπιτι της και εγω εκανα τζογκινγκ εκεινη την ωρα και εβλεπα τι κανουνε..αυτη βγαινει απο το αμαξι παιρνει το σακ βουαγιαζ μονη της..αυτος δε κατεβαινει..απλα του μιλαει..λιγο και παει σπιτι της..ουτε φιλια ουτε αγκαλιες..σαν να ειναι βιζιτα..νομιζω ο αργυροτοξος,και μπραβο του,μας το εχει πει οτι τα πιο πολλα ζευγαρια ειναι φεικ..και δεν τις γαμανε τις ελλεινιδες..εγω ειδα μια παγομαρα μεταξυ του..εγω οταν ειχα γκομενες αλβανιδες ειμουνα πολυ εκφραστικος,φιλια αγκαλιες γελια..γιατι τα ελληνικα ζευγαρια δε φιλιοντε και δεν αγκαλιαζοντε?ειναι απλα χορηγοι?ειναι αναγκαστικα μαζι γιατι ειναι απο ιδιο κυκλο και κοινη παρεα?τι αποψη εχεις εσυ που εισια αλανακι και τα πιανεις αυτα?μου εκανε μεγαλη εντυπωση αυτο που ειδα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom