Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700
Εμενα ομως 3 μελη μου στέλνουν π.μ και μου λενε οτι σε εχω ξεφτιλισει και να συνεχίζω να σε ξεφτιλιζω και εσενα και τη βρωμα την αλλη.

Αυτό που εσύ και ο Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε λαμβάνετε συνεχώς υποστηρικτικά π. μ. από μέλη φιλικά προσκείμενα σε εσάς, που όμως δεν επιθυμούν να σας υποστηρίξουν ανοιχτά, φέρνει σε νήματα που ανοίγουν μερικοί κρυφοφανερόπουστες τύπου:
Ψάχνω ενεργητικό τράβελο με εικοσάποντη ψωλη, όχι για μένα, αλλά για έναν φίλο μου. :coffee:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.145
Like
45.369
Πόντοι
6.256
Αυτό που εσύ και ο Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε λαμβάνετε συνεχώς υποστηρικτικά π. μ. από μέλη φιλικά προσκείμενα σε εσάς, που όμως δεν επιθυμούν να σας υποστηρίξουν ανοιχτά, φέρνει σε νήματα που ανοίγουν μερικοί κρυφοφανερόπουστες τύπου:
Ψάχνω ενεργητικό τράβελο με εικοσάποντη ψωλη, όχι για μένα, αλλά για έναν φίλο μου. :coffee:
μου λειπει Βανταμας στα πολιτικα δεν κανει γκελ εδω σαν ψυχολογος-Βελτιωτης:undecided:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700
μου λειπει Βανταμας στα πολιτικα δεν κανει γκελ εδω σαν ψυχολογος-Βελτιωτης:undecided:

Επειδή είναι πολυτάλαντος είπε να ξεδιπλώσει το ταλέντο του σε κάτι γνωστό γι αυτόν, και καινούργιο γι εμάς. :coffee:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.177
Like
6.877
Πόντοι
1.056
μου λειπει Βανταμας στα πολιτικα δεν κανει γκελ εδω σαν ψυχολογος-Βελτιωτης:undecided:
Κάποτε νόμιζα πως ο Βιταμας είναι ο πάτος του βαρελιου

Μετά κατάλαβα ότι υπάρχουν και αυτοί που του ζητάνε συμβουλές αυτοβελτιωσης και αναίρεσα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.391
Κριτικές
94
Like
46.707
Πόντοι
17.311
γιδογαμης ανεστακος Ζαν εθεαθη να κανει μαγκες κραβ μαγκα το πρωϊ στο κοτετσι
boy-fight.gif

Zapata method of male self - improvement and evolution
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
234
Like
361
Πόντοι
21
Απο γνωριμίες γυναικών πως πατε; Πόσες γνωρίζετε καθε χρόνο ή μήνα; Πρώτα ραντεβου, τρόποι προσέγγισης, με ποσες σεξ, με ποσσες περιπέτεια μια δυο εβδομάδων( εκει που παει να το δέσει η άλλη για σχέση αφου έχουν πέσει 3-4 κρεβάτια), της το κόβεις.
Για πείτε κανα στατιστικό
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.233
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Απο γνωριμίες γυναικών πως πατε; Πόσες γνωρίζετε καθε χρόνο ή μήνα; Πρώτα ραντεβου, τρόποι προσέγγισης, με ποσες σεξ, με ποσσες περιπέτεια μια δυο εβδομάδων( εκει που παει να το δέσει η άλλη για σχέση αφου έχουν πέσει 3-4 κρεβάτια), της το κόβεις.
Για πείτε κανα στατιστικό

Αυτά είναι ερωτήσεις ταμπού φίλε :grin:
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Απο γνωριμίες γυναικών πως πατε; Πόσες γνωρίζετε καθε χρόνο ή μήνα; Πρώτα ραντεβου, τρόποι προσέγγισης, με ποσες σεξ, με ποσσες περιπέτεια μια δυο εβδομάδων( εκει που παει να το δέσει η άλλη για σχέση αφου έχουν πέσει 3-4 κρεβάτια), της το κόβεις.
Για πείτε κανα στατιστικό
Εγώ προσωπικά τα πάω πολύ καλά......not
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
968
Κριτικές
13
Like
1.526
Πόντοι
496
Θά πρέπει νά συμφωνήσω μέ κάτι πού πάντα ισχυρίζεται ο φίλος μου ο Balkan...άσχετα τήν αντιπαλότητα πού μπορεί νά έχουμε!!
Η διαφορά μίας γκόμενας π.χ. 6άρι μέ 7άρι είναι χαώδεις...φανταστείτε λοιπόν όταν μιλάμε γιά 7.5άρια...8άρια...καί 8.5άρια ποιά είναι!!
Οι άνδρες σέ ποσοστό άνω τού 90% αξιολογούν λανθασμένα τίς γκόμενες...τό 5άρι τό βλέπουν 7άρι καί τό 5.5άρι 8άρι!!
Δέν τό κάνουν πάντως εσκεμμένα...

:heavymetalbig:
αυτο ειναι αληθεια.... ειτε υποκειμενικα εχουν διαφορετικο γουστο. ειτε μιλαει η αγαμια...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.749
Like
2.803
Πόντοι
456
Οι χορηγοί φιλε λιντερ κινούνται αλλιώς και οι γκόμενες στους χορηγούς ειναι γατουλες με ναζακια και φιλάκια γιατί καθε φιλι καθε πήδημα ειναι μονοπετρο ειναι διακοπές ειναι ακριβα αρώματα,ρουχα,αμαξια κλπ το πρόβλημα που αντιμετωπίζουν οι ελλεινιδες ειναι οτι δεν βρισκουν πολλους χορηγους υπάρχει ελλειψη γι αυτο θα δεις και πολλες που ρίχνουν τα στανταρς και τα μπλέκουν με παντρεμενους που εχουν παραδάκι,νεοι και λεφτάδες ειναι πολλοι λίγοι και δεν προλαβαινει ποια θα τους πρωτοτυλιξει.
Στη περίπτωση του τυπα με το φοκους ειναι μια κλασσικη σχέση που βαλτωνει απο τη ρουτινα και τη καθημερινότητα,εχει χαθεί το πάθος ο έρωτας και ολα γινονται τεχνικά, ουσιαστικα για διαφορετικους λογους ειναι και οι δυο μαζι.
Ο ψωλας με το φοκους ειναι γιατί δεν μπορεί να βρει αλλη και εχει βολευτεί, πολλοι άντρες βολευονται οταν κάνουν σχέση γίνονται αραχτοι και λαιτ,απο την αλλη η τυπισσα και αυτη έχει βαλτώσει απλα περιμένει να σκάσει η επόμενη καλη ευκαιρία,δεν θα ρισκαρει π.χ απο το επίπεδο 5 να παει στο 6 αλλα απο το 5 να παει στο 8 η στο 9 ανετα τον στέλνει αδιαβαστο και τον πεταει τον τυπο με το φοκους σαν τη τριχα απο το ζυμάρι.
Ναι αυτό κατάλαβα και εγώ

Οι ελλεινιδες δεν ερωτεβοντε..είναι με το γκομενο.απο συμφέρον..γιατί αυτός έχει πλούσιο μπαμπά.αμ δε μπορούν να βρούνε πλούσιο.
Αναγκαστικά τα φτιάχνουν με κάποιο από τη παρέα τους..ούτε αγκαλιές οι ελλεινιδες ούτε χαμόγελα ούτε φιλιά,τίποτα..οι σχέσεις τους είναι απλά μια οικονομική δοσοληψηα..δίνω μουνι..δίνεις λεφτά..χορηγία
.ένα καλό γάμο..σιχαματα οι ελλεινιδες
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.749
Like
2.803
Πόντοι
456
Απο γνωριμίες γυναικών πως πατε; Πόσες γνωρίζετε καθε χρόνο ή μήνα; Πρώτα ραντεβου, τρόποι προσέγγισης, με ποσες σεξ, με ποσσες περιπέτεια μια δυο εβδομάδων( εκει που παει να το δέσει η άλλη για σχέση αφου έχουν πέσει 3-4 κρεβάτια), της το κόβεις.
Για πείτε κανα στατιστικό
Ρε τυπε ζεις στην Ελλάδα?άκου τι γράφει ο άνθρωπος..εκεί που πάει να το δέσει η άλλη για σχεση της το κοβεις..αν δεν είσαι τρολ.πρεπει να εισαι εφοπλιστής η γιατρός για να λες τέτοια..οι πιο πολλοί δε βρίσκουνε ούτε γατα
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Ναι αυτό κατάλαβα και εγώ

Οι ελλεινιδες δεν ερωτεβοντε..είναι με το γκομενο.απο συμφέρον..γιατί αυτός έχει πλούσιο μπαμπά.αμ δε μπορούν να βρούνε πλούσιο.
Αναγκαστικά τα φτιάχνουν με κάποιο από τη παρέα τους..ούτε αγκαλιές οι ελλεινιδες ούτε χαμόγελα ούτε φιλιά,τίποτα..οι σχέσεις τους είναι απλά μια οικονομική δοσοληψηα..δίνω μουνι..δίνεις λεφτά..χορηγία
.ένα καλό γάμο..σιχαματα οι ελλεινιδες
Γενικά παρατηρώ ότι παίζει φλερτ μόνο μέσω κοινών γνωστών. Φλερτ έξω σε μαγαζί δεν θα πετύχεις τόσο , εκτός αν είναι κάνα event που γίνονται πιτα οι μισές και δεν ξέρουν τι τους γίνεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.363
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Γενικά παρατηρώ ότι παίζει φλερτ μόνο μέσω κοινών γνωστών. Φλερτ έξω σε μαγαζί δεν θα πετύχεις τόσο , εκτός αν είναι κάνα event που γίνονται πιτα οι μισές και δεν ξέρουν τι τους γίνεται.
Κοινωνικά γνωριζουμε οτι δεν βαδίζουμε καλα ....καθημερινά ακουμε την ψυχασθένεια που κυκλοφορεί..οποτε αυτο και μονο κοβει τον αυθορμητισμο σε ολους και ποιο πολυ στις γυναίκες μιας και ο αντρας ειναι ποιο δυνατος ...Αυτο σημαίνει οτι σε μια στραβη η γυναίκα θα αναγκαστει αν προλάβει να δωσει χτύπημα μη αναστρέψιμο ...Καποτε τα πραγματα ηταν ποιο χαλαρα πλεον οχι...
Και καπως ετσι ο κοσμος μοιάζει με αγέλες και κάπως ετσι το φλερτ μένει στο κοπαδι...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.895
Like
3.679
Πόντοι
1.706
Κοινωνικά γνωριζουμε οτι δεν βαδίζουμε καλα ....καθημερινά ακουμε την ψυχασθένεια που κυκλοφορεί..οποτε αυτο και μονο κοβει τον αυθορμητισμο σε ολους και ποιο πολυ στις γυναίκες μιας και ο αντρας ειναι ποιο δυνατος ...Αυτο σημαίνει οτι σε μια στραβη η γυναίκα θα αναγκαστει αν προλάβει να δωσει χτύπημα μη αναστρέψιμο ...Καποτε τα πραγματα ηταν ποιο χαλαρα πλεον οχι...
Και καπως ετσι ο κοσμος μοιάζει με αγέλες και κάπως ετσι το φλερτ μένει στο κοπαδι...
Εσύ τό λές αυτό...πού έπαιζες μέ γαμάτους Players ? :2funny:
:heavymetalbig:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.382
Κριτικές
21
Like
9.771
Πόντοι
3.346
Απο γνωριμίες γυναικών πως πατε; Πόσες γνωρίζετε καθε χρόνο ή μήνα; Πρώτα ραντεβου, τρόποι προσέγγισης, με ποσες σεξ, με ποσσες περιπέτεια μια δυο εβδομάδων( εκει που παει να το δέσει η άλλη για σχέση αφου έχουν πέσει 3-4 κρεβάτια), της το κόβεις.
Για πείτε κανα στατιστικό
Παίξε τη Ρεάλ άσσο και θα με θυμηθείς.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.895
Like
3.679
Πόντοι
1.706
Γενικά παρατηρώ ότι παίζει φλερτ μόνο μέσω κοινών γνωστών. Φλερτ έξω σε μαγαζί δεν θα πετύχεις τόσο , εκτός αν είναι κάνα event που γίνονται πιτα οι μισές και δεν ξέρουν τι τους γίνεται.
Σέ μαγαζιά τής σειράς δέν γίνεται παιχνίδι...διότι δέν έχουν χρήμα οι περισσότεροι γιά νά πιούν!!
Αυτό παίζει καί άν....σέ ελάχιστα Clubs...
Καί στά μπουζούκια...
Μέ χρήμα κάργα...
Διαφορετικά καμία τύχη...
Τό φλέρτ μέσω κοινών γνωστών δέν είναι φλέρτ...αλλά προξενιό...

:heavymetalbig:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.895
Like
3.679
Πόντοι
1.706
Παλι με τον κωλο ηρθες?
Τό γνωρίζω ότι έχεις μόνιμες ερωτικές φαντασιώσεις...μάλλον θά είναι από τούς Players!! :2funny:
Δέν μού λές ρέ σύ...στήν μπεσαμέλ βάζεις αλεύρι...η κόρν φλάουρ ?

:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.363
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.895
Like
3.679
Πόντοι
1.706
θες ευθυγράμμιση..
Ξέρεις γιατί σέ ρωτάω ?
Περιμένω αύριο τήν γειτόνισσα μου...άγαμη...καί τής πούλησα μούρη ότι θά τής δείξω πώς γίνεται!!
Βασικά ξέρω νά τήν κάνω...αλλά νομίζω ότι μέ κόρν γίνεται καλύτερη...τί λές ?

:heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom