Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (9 μέλη και 46 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.213
Like
1.876
Πόντοι
216
Τό live καμάκι...δέν έχει απολύτως καμία σχέση μέ τό ιντερνετικό...δύο διαφορετικοί κόσμοι!!
Θά μπορούσα νά πώ αυθαίρετα...ότι τό ιντερνετικό Dating μού θυμίζει προξενιό...αηδία...
Μόνο μέ γνωριμία live μετράει ο άνδρας...καί γνωριμία από μόνος του νά τήν κάνει...όχι νά τού τήν φέρει τήν γκόμενα η ξαδέλφη του...
Σωστό η λάθος εγώ έτσι τό βλέπω...

:heavymetalbig:
Δε λέω αυτό.
Εννοώ ότι και στις δύο περιπτώσεις, πρέπει να πείσεις τη γκόμενα να βγει μαζί σου.
Τώρα αυτό με το αν μετράει ο άντρας κλπ, δεν τα δέχομαι.
Αν στην πέσει η ίδια η γυναίκα στο live, μετράς ή όχι;
Επειδή δεν έκανες μόνος τη γνωριμία;
Το ίντερνετ είναι το μέσο, αρκεί να μένει σε κάποιο επίπεδο.
Αν μιλάς μήνες με την ίδια, ε τότε κάτι πάει λάθος...
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Αν δεις λαικ στις κοτσανες που πετας μονο η Μάγκι σου κανει και τα αλλα 2 γαμιολακια.
Εμενα ομως 3 μελη μου στέλνουν π.μ και μου λενε οτι σε εχω ξεφτιλισει και να συνεχίζω να σε ξεφτιλιζω και εσενα και τη βρωμα την αλλη.
Ξέρεις εδω μεσα το ποιος γαμαει ποιον στο λεκτικό αντιλογο παιζει ρολο ποσοι επιτίθενται στο καθένα.
Εγω εχω εσενα τη μαγκι την υπουργαρα τον σαιντ και τον αθηναιο συνολικα 5 προς το παρον γαμιολακια,αν ερθουν και αλλοι μου ανεβάζετε και αλλο την αξία.
Αν δεν ασχολιοστασταν θα μου ριχνατε την αξια,αλλα σου ειπα και τα 5 δούλευετε για μενα σας εχω να κανετε υπερωριες και νυχτερινά και η πλακα ειναι οτι νομιζετε οτι κανετε ρομπα ενω αντιθετως και αυτοματα σας κανω ρομπα και τα 5 μαζι
Ποια γκομενακια ρε τυπε των 94 κριτικών απο τα μπουρδελα...
Στο λεω και υπογραφω εχεις να δεις γκόμενα πριν απο το κερατο της γυναίκας σου,δεν ξερεις να τη πεσεις και να φλερταρεις ρε μπουλη.
Βολεψου στα ρδελα και τη μαγκι και μη μιλας καθόλου.
Εισαι η χοντροκομμένη άγνοια της ζωης ανεστακο σαν
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
αρχηγε θελω να πεις την αποψη σου για κατι που ειδα το βραδυ..ενα ζευγαρι αυτος 30 ειχε φορντ φοκους καινουριο,27χιλιαρικα.η γκομενα ελλεινιδα αλλα ωραια,αδυνατη,καλη φατσα,αυτος 5αρι αυτη 8αρι..την εφερνε απο τις διακοπες στο σπιτι της και εγω εκανα τζογκινγκ εκεινη την ωρα και εβλεπα τι κανουνε..αυτη βγαινει απο το αμαξι παιρνει το σακ βουαγιαζ μονη της..αυτος δε κατεβαινει..απλα του μιλαει..λιγο και παει σπιτι της..ουτε φιλια ουτε αγκαλιες..σαν να ειναι βιζιτα..νομιζω ο αργυροτοξος,και μπραβο του,μας το εχει πει οτι τα πιο πολλα ζευγαρια ειναι φεικ..και δεν τις γαμανε τις ελλεινιδες..εγω ειδα μια παγομαρα μεταξυ του..εγω οταν ειχα γκομενες αλβανιδες ειμουνα πολυ εκφραστικος,φιλια αγκαλιες γελια..γιατι τα ελληνικα ζευγαρια δε φιλιοντε και δεν αγκαλιαζοντε?ειναι απλα χορηγοι?ειναι αναγκαστικα μαζι γιατι ειναι απο ιδιο κυκλο και κοινη παρεα?τι αποψη εχεις εσυ που εισια αλανακι και τα πιανεις αυτα?μου εκανε μεγαλη εντυπωση αυτο που ειδα..
Οι χορηγοί φιλε λιντερ κινούνται αλλιώς και οι γκόμενες στους χορηγούς ειναι γατουλες με ναζακια και φιλάκια γιατί καθε φιλι καθε πήδημα ειναι μονοπετρο ειναι διακοπές ειναι ακριβα αρώματα,ρουχα,αμαξια κλπ το πρόβλημα που αντιμετωπίζουν οι ελλεινιδες ειναι οτι δεν βρισκουν πολλους χορηγους υπάρχει ελλειψη γι αυτο θα δεις και πολλες που ρίχνουν τα στανταρς και τα μπλέκουν με παντρεμενους που εχουν παραδάκι,νεοι και λεφτάδες ειναι πολλοι λίγοι και δεν προλαβαινει ποια θα τους πρωτοτυλιξει.
Στη περίπτωση του τυπα με το φοκους ειναι μια κλασσικη σχέση που βαλτωνει απο τη ρουτινα και τη καθημερινότητα,εχει χαθεί το πάθος ο έρωτας και ολα γινονται τεχνικά, ουσιαστικα για διαφορετικους λογους ειναι και οι δυο μαζι.
Ο ψωλας με το φοκους ειναι γιατί δεν μπορεί να βρει αλλη και εχει βολευτεί, πολλοι άντρες βολευονται οταν κάνουν σχέση γίνονται αραχτοι και λαιτ,απο την αλλη η τυπισσα και αυτη έχει βαλτώσει απλα περιμένει να σκάσει η επόμενη καλη ευκαιρία,δεν θα ρισκαρει π.χ απο το επίπεδο 5 να παει στο 6 αλλα απο το 5 να παει στο 8 η στο 9 ανετα τον στέλνει αδιαβαστο και τον πεταει τον τυπο με το φοκους σαν τη τριχα απο το ζυμάρι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.382
Κριτικές
94
Like
46.698
Πόντοι
17.311
ο ενας τραβελοπουστας δινει συμβουλες... για γκομενες... στον αλλον τραβελοπουστα :rolleyes::uglystupid:
%CE%BC%CF%80%CE%B5%CE%B6%CE%BF%CF%82-mpezos.gif

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.796
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
216
ο ενας τραβελοπουστας δινει συμβουλες... για γκομενες... στον αλλον τραβελοπουστα :rolleyes::uglystupid:
%CE%BC%CF%80%CE%B5%CE%B6%CE%BF%CF%82-mpezos.gif

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny:
Εσυ μονο να δινεις συμβουλές πως να μας κερατώσει η γκόμενα μας εισαι ικανός.
Η δε φιλεναδιτσα σου δίνει συμβουλες πως να στραποναρει υποτακτικα καλα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.382
Κριτικές
94
Like
46.698
Πόντοι
17.311
Εισαι η χοντροκομμένη άγνοια της ζωης ανεστακο σαν
ο στραποναρισμενος γιδοβοσκος απο το λεοντιο, δινεις συμβουλες για γκομενες,
ρε πως τον εχουμε κανει ετσι τον πουστογυφτοχαιτα ναουμε?

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Εσυ μονο να δινεις συμβουλές πως να μας κερατώσει η γκόμενα μας εισαι ικανός.
Η δε φιλεναδιτσα σου δίνει συμβουλες πως να στραποναρει υποτακτικα καλα.
Γιατι και εσυ φιλεναδιτσα μου εισαι σε προσαρμογη.:sopase:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.478
Κριτικές
1
Like
30.234
Πόντοι
8.006
Χθες βράδυ σκηνικό.

Για ποτό σε καφετέρια επαρχία. Διπλανό σταντ κάθονταν 3 γκομενακια 23-28 max ετών.
Μιλούσαν κ τυχαία άκουσα την εξής συνομιλία τους::

λεει η πρωτη: χθες ο τάδε μου την έπεσε κ έστειλε κ μήνυμα αργά το βράδυ

Πετάγεται η δεύτερη άκυρο πανηγυρικό έδωσες να φανταστώ....??

Λέει η πρώτη: εννοείται......

Πετάγεται κ η τρίτη κ λεει: εγώ έφυγα νωρίτερα όπως θυμάστε .....τελικά αυτούς τους διώξατε??? Τι φάση?

Απαντάνε οι αλλες 2: Είπαμε ότι είμαστε κουρασμένες κ φύγαμε γιατί δεν ξεκολουσαν οι μαλακές....

Σιγά μην μέναμε με αυτούς τους γύφτους τους τσιγκουνιδες που ούτε τα ποτά μας δεν μας κέρασαν ....

Υπήρχαν τόσα μωρα στο μαγαζί που άνοιγαν μπουκάλια κ κερνουσαν τις κοπέλες στις παρέες τους κ εμείς πέσαμε στους τσιπιδες.....

Αυτό για απάντηση σε κάποιους που λένε ότι οι μικρές γουστάρουν συνομιλικους για τα νιάτα τους ακόμη κ αν είναι αφραγκοι....
Το χρήμα είναι ο στόχος μάγκες!!!
Πολύ καλά κάνανε τα κοριτσια.

Μαύρο στους γυφτους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.478
Κριτικές
1
Like
30.234
Πόντοι
8.006
Ρε Ζανουλη πας καλα?
Παρατησες τα πολιτικα γιατι προφανως δεν μπορεις να στηριξεις τον Κασσελακη και καθεσαι εδω να σου κανουν μπουκακε ο Παπαφιλιππος και η αλλη η μυστηρια, με συμμαχο δικο σου εναν συναισθηματικα ανηλικο αλβανο?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.881
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Φιλε ακροατη τη μαγκι ποσο την βαθμολογεις?
Οποιος πει τη μαγκι πανω απο 5αρι θα γελάσουν και οι πέτρες.
Εγω τη βαθμολογω αντικειμενικά με 2 επειδη δεν είναι χοντρή αλλιως θα έπαιρνε 1.
Λοιπον να ακουσουμε βαθμολογίες για τη βρωμα την ανωμαλη και να βγαλουμε μετα μεσο ορο.
Η Magi δέν είναι είναι άσχημη γκόμενα...είναι μέτρια αντκειμενικά...αλλά έχει έναν "Αέρα" Brutal που τήν περιορίζει!!
Οσο γιά τήν γλώσσα της...είναι πιό μεγάλη από τό μπόι της!!
Στήν ηλικία της...αρκετές άλλες γκόμενες έχουν αποσυρθεί...
Τήν Magi τήν αξιολογώ...μέ 5...πού γιά εμένα είναι αρκετά υψηλή βαθμολογία...άν υπολογίσουμε καί τήν ηλικία της!! :sunglasses:
Δε λέω αυτό.
Εννοώ ότι και στις δύο περιπτώσεις, πρέπει να πείσεις τη γκόμενα να βγει μαζί σου.
Τώρα αυτό με το αν μετράει ο άντρας κλπ, δεν τα δέχομαι.
Αν στην πέσει η ίδια η γυναίκα στο live, μετράς ή όχι;
Επειδή δεν έκανες μόνος τη γνωριμία;
Το ίντερνετ είναι το μέσο, αρκεί να μένει σε κάποιο επίπεδο.
Αν μιλάς μήνες με την ίδια, ε τότε κάτι πάει λάθος...
Σίγουρα πρέπει νά τήν πείσεις...αλλά στό live...είναι πού φαίνεται η ικανότητα καί η αξία ενός άνδρα!!
Δέν θά στήν πέσει ποτέ γκόμενα από τό ιντερνετ στήν πραγματική ζωή...διότι είναι ξεκάθαρα φοβικά άτομα!!
Ναί γιά εμένα άν δέν κάνω μόνος μου τήν γνωριμία...δέν μετράει ως επιτυχία...δέν μπαίνει ποτέ δηλαδή στό παλμαρέ μου!!
Αυτός πού μιλάει μήνες στό ιντερνετ...η δέν έχει άλλη επιτυχία...η είναι παντελώς άσχετος από γκόμενες... :television:

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.577
Κριτικές
90
Like
32.945
Πόντοι
24.700
οχι καμμια απο τις 2..απλα τους αρεσε το μαγαζι ηταν θαμωνες και με πηγαν εκει για ασφαλεια

Τι βλέπουν τα γέρικα ματάκια μου παρά τον καταρράκτη;

Ο Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε μετά τον κρεμπιέ που του έριξα στον κωλαρίνο το γύρισε στο "άλλα λόγια να αγαπιόμαστε"; :2funny::2funny::2funny:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.122
Like
45.342
Πόντοι
6.256
Τι βλέπουν τα γέρικα ματάκια μου παρά τον καταρράκτη;

Ο Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε μετά τον κρεμπιέ που του έριξα στον κωλαρίνο το γύρισε στο "άλλα λόγια να αγαπιόμαστε"; :2funny::2funny::2funny:
μπορει να μην ειδε τα ποστς σου:coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.577
Κριτικές
90
Like
32.945
Πόντοι
24.700
μπορει να μην ειδε τα ποστς σου:coffee:

Φυσικά .:coffee:

Αφού με έχει στη Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονια λίστα με αυτούς που αγνοεί. :coffee:

Τώρα το γιατί είναι πάντα ενήμερος γι αυτά που γράφω και αναφέρεται κάθε λίγο και λιγάκι σε εμένα, παραμένει μυστήριο. :coffee:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.122
Like
45.342
Πόντοι
6.256
Φυσικά .:coffee:

Αφού με έχει στη Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονια λίστα με αυτούς που αγνοεί. :coffee:

Τώρα το γιατί είναι πάντα ενήμερος γι αυτά που γράφω και αναφέρεται κάθε λίγο και λιγάκι σε εμένα, παραμένει μυστήριο. :coffee:
απο τις παραθεσεις :coffee:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Η Magi δέν είναι είναι άσχημη γκόμενα...είναι μέτρια αντκειμενικά...αλλά έχει έναν "Αέρα" Brutal που τήν περιορίζει!!
Οσο γιά τήν γλώσσα της...είναι πιό μεγάλη από τό μπόι της!!
Στήν ηλικία της...αρκετές άλλες γκόμενες έχουν αποσυρθεί...
Τήν Magi τήν αξιολογώ...μέ 5...πού γιά εμένα είναι αρκετά υψηλή βαθμολογία...άν υπολογίσουμε καί τήν ηλικία της!! :sunglasses:



:heavymetalbig:
Δεκτο... Για φωναξε και τον προϊστάμενο
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.577
Κριτικές
90
Like
32.945
Πόντοι
24.700

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.122
Like
45.342
Πόντοι
6.256
Ούτε στην παράθεση εμφανίζεται η ανάρτηση αυτού - αυτής που έχεις θέσει σε αγνόηση. Εμφανίζεται μόνο η ανάρτηση αυτού που παραθέτει.
α δεν το ηξερα αυτο....
λοιπον λεω να κατσικωθω σημερα σε αυτο το νημα ..:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom